PDA

Zobacz pełną wersję : ...



słoneczny_blask
22-06-2010, 23:51
...

Luthienna
23-06-2010, 00:10
kupowałam w grudniu 2008 mandukę ice rose. Cena obejmowała też torbę

Ania
23-06-2010, 00:26
dawniej torby były na stałym wyposażeniu w komplecie z nosidłem- i ta k z nich nie korzystałam

Nata
23-06-2010, 07:55
dawniej torby były na stałym wyposażeniu w komplecie z nosidłem- i ta k z nich nie korzystałam

to tak jak ja. I w rezultacie manduke motylkowa mam w spranych kolorach,ze tak fajnie nazwę oldskulowa, a woreczek-piękny brąz i rózowe motylki,ze po oczach daje;)

Mag
23-06-2010, 07:56
potwierdzam,że dawniej był dołączane za free,przynajmniej w limitach

Nata
23-06-2010, 08:03
potwierdzam,że dawniej był dołączane za free,przynajmniej w limitach

swiatowy kryzys nie ominal i przemysłu nosidlarskiego;)

słoneczny_blask
23-06-2010, 08:25
No właśnie. Sprzedałam petrola z torbą i kupiłam nową manducę bez i się zastanawiałam czy do petrola była dołączona, cz ktoś dokupował (nie byłam pierwszą właścicielką). Na zdjęciu w pierwszym poście są fotki toreb i plecaków i zastanawiałam się, czy to wszystkie dostępne. Czy do pasiaków SkyLine nie ma?

Luthienna
23-06-2010, 08:28
a u mnie torba uzytkowana częściej niż nosidło - się z nią nie rozstaję :)

paskowka
23-06-2010, 08:47
Tak jak pisałam słonecznemu_blaskowi w wątku reklamowym - tydzień temy zapytałam producenta o torby/plecaki. I dostałam taka oto odpowiedź:
" We supply Manduca in decorative box. But you can buy the tote bag for
Manduca
extra. Following colours of tote bag are available now:
black,red,natural,grey. Price is 5,50 Euro.
You can see the colours for example here:
http://kirschbaeumchen.de/shop/article_1405-0101/Manduca-Aufbewahrungsbeutel.html"

Żadna z nowych Manduc (ani standardy ani limity) nie maja w pudłach toreb/plecaków.

marza
23-06-2010, 08:51
Z toreb na zamówienie, dostepne są tylko kolory :czrana,czerwona,naturalna i szara .Plecaków nie ma,jest jeszcze pouch(torebka) w kolorze czarnym.
Ewentualnie w sklepach niemieckich mozna poszukać innych kolorów toreb których nie ma obecnie u producenta :)

Guest1
23-06-2010, 08:55
to może ja jako sprzedawca się wypowiem.
mniej więcej od sierpnia lub września 2009 (nie pamiętam dokładnie) pojawiły się manduki bez worków/toreb w komplecie. Najpierw limitowane, zapakowane w kartonowe pudełko bez dodatkowych toreb a kilka miesięcy później już też te standardowe. Z tego co ja wiem to do najnowszych limitów nie szyją toreb, ale mogę się mylić bo przy ostatnim zamówieniu nie pytałam. Wcześniej, jak kilka dziewczyn pytało o torby były tylko kolory standardów.
Jeśli chodzi o saszetkę to ja taką używam, ale nie mogę nic więcej napisać bo mam ją też w sprzedaży i to była by już reklama.

słoneczny_blask
23-06-2010, 09:14
...
Jeśli chodzi o saszetkę to ja taką używam, ale nie mogę nic więcej napisać bo mam ją też w sprzedaży i to była by już reklama.Ale foty w akcji bez komentarza chyba możesz wkleić. Ciekawi mnie zwłaszcza na jakiej zasadzie przyczepia się ją do nosidła i jakieś fotki od środka.
Ehhhh... Mąż i tak głośno protestuje przeciwko kupnie :/

CABabies
25-06-2010, 23:08
Dziewczyny, a wiec uwazacie ze fajnie miec pasujaca torbe do nosidelka? My wlasnie wprowadzamy juz na dniach. Torby sa juz gotowe ale nie mam zdjec...

olcia
26-06-2010, 00:05
Ula, tak tak! torba na nosidło jest tym, czego mi brakuje w tuli... bo tuli dosyć duże jest, a przydałoby się je schować czasem :)

słoneczny_blask
26-06-2010, 07:13
Dziewczyny, a wiec uwazacie ze fajnie miec pasujaca torbe do nosidelka? My wlasnie wprowadzamy juz na dniach. Torby sa juz gotowe ale nie mam zdjec...Może do manduk też uszyjesz ;) Idealne by było coś, co z nosidłem w środku byłoby plecakiem, a jak się ma dziecko w nosidle na plecach - torbą na ramię. Trzebaby pogłówkować, jak to zrobić.

paskowka
26-06-2010, 07:56
Może do manduk też uszyjesz ;) Idealne by było coś, co z nosidłem w środku byłoby plecakiem, a jak się ma dziecko w nosidle na plecach - torbą na ramię. Trzebaby pogłówkować, jak to zrobić.

Ja mam coś takiego do Scootababy. Jest dołączony plecaczek tzn. nosidło jest sprzedawane w plecaczku, którego można używać jako normalnego plecaczka. Choc szczerze powiem, że wala sie plecaczek po domu, a nosidło głównie jeździ w aucie, rzadko używam:)