PDA

Zobacz pełną wersję : kupilismy nocnik hmm i co dalej



moniaaa
22-06-2010, 15:23
dzisiaj kupilam nocnik i nakladke na kibelek..
do tej pory wysadzalam malego do miseczki lub siadalam z nim (za nim) na kibelku..
dzisiaj mamy nocnik zwykly taki prosty bez udziwnien..
narazie nie zrobil siku wogole.. bawil sie nimtroche, posadzilam powiedzialam ze teraz tutaj bedzie siusiu i kupa..

poczekam az bedzie chcial skorzystac.. nie chcialabym zeby sie zrazil

jak u Was wygladalo sadzanie na nocnik??

belfe
22-06-2010, 15:25
ja moja zaczęłam sadzać jak widziałam że zaczyna robić kupkę i tak jest do teraz jak widzę że zaczyna sie wysilać to odrazu ja sadzam , a co do siusiu to do tej pory nie wiem kiedy robi:hide:


aaa
i nie pozwalam jej sie bawić nocnikiem , ona musi wiedzieć ze to sposób załatwiania sie a nie zabawka :)
ty tez sie przecież nie bawisz toaleta ;)

tysia
22-06-2010, 15:34
Ja najpierw wysadzałam Adama trzymając go nad nocnikiem. Jak zaczał siadać to poprostu go sadzałam i szybko załapał o co chodzi :)
Powodzenia:)

Edit: Adaś czasem "bawi się" nockiniem. Odwraca, przewraca...szybko mija zainteresowanie, ale nie zabraniam mu tego.

moniaaa
22-06-2010, 15:45
tysia od kiedy go zaczelas sadzac?? wysadzalas wczesniej nad miska??

tysia
22-06-2010, 16:05
Wysadzałam wcześniej nad nocnikiem. Trzymałam młodego przed sobą nad nocnikiem i sikał w oparcie ;)
Zaczęłam go sadzać jak zaczął siedzieć...miał jakieś 7 miesięcy.

moniaaa
22-06-2010, 16:20
no wlasnie ja nad miska wysadzam odkad mial 4 miesiace.. teraz juz ponad 9 haha siedzi odkad mial 6 ale nie sadzalam na nocniku.. hmm spi teraz sprobuje jak sie zbudzi dzieki za rady

tysia
22-06-2010, 16:25
Ogólnie wysadzanie zaczeliśmy jak miał 4 miesiące...
Po spaniu najlepiej próbowac bo najpewniej ;)