PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa Pieluszka Wonderoo V2 - nowa i ulepszona! Co o niej myślicie?



Wiewiórka
20-06-2010, 07:50
Czy jest ktoś szczęśliwym posiadaczem nowej pieluszki Wonderoo V2? Jak się sprawują? Na czym polega jej ulepszenie? Mam możliwość tanio kupić stare Wonderoo i nie wiem czy mam się kusić na nowe.

Pondo
20-06-2010, 19:20
Chciałam właśnie zapytać o to samo, bo kusi mnie..

sakahet
20-06-2010, 22:50
ja mam nową, ale starej nie miałam :) z pieluszki jestem zadowolona, zgrabnie leży na mojej 6 tyg córci i pomimo tego, że wydaje się duża gdy jest rozłożona to jest ok; ma dwa wkłady; ogólnie polecam

Tolusia30
21-06-2010, 22:25
ja mam i nową i starą różnica jest w wielkości. Stara jest dużo większa, szersza w kroku i ma inne wkładki - mikrofibrowe i też większe niż w tej nowej. Stare W wóciły u mnie do łask jak Mała podrosła ok. 7 miesiąca i też tylko na noc (świetnie trzymają, ale są ogromne)

Wiewiórka
21-06-2010, 23:19
Stara jest dużo większa, szersza w kroku i ma inne wkładki - mikrofibrowe i też większe niż w tej nowej.
A jak jest z porównaniem chłonności?

Tolusia30
22-06-2010, 20:13
A jak jest z porównaniem chłonności?

hmmmm......
trudno mi powiedzieć, bo starej wersji używam tylko na noc, a tą nową na dzień, więc w tym temacie niestety nie pomogę :(

Pondo
22-06-2010, 21:29
czyli można podejrzewać, że nowa V2 będzie mniej chłonna? kurcze..uwielbiam te stare wielkie pieluchy na noc!

sakahet
22-06-2010, 22:55
nie wiem czy V2 jest mniej chłonna - ale dla mnie mniejszy wkład jest bardzo chłonny- wytrzymuje najdłuższą przerwę nocną mojej córy- nawet do 7h i jest w miarę ok, a córa wyjątkowo dużo sika jak na 6 tygodniowe maleństwo; więc chłonność oceniam na bardzo dobrą - to jest jedna z bardziej chłonnych moich pieluszek, a do tej pory używałam tylko jednego, mniejszego wkładu

mamaG
30-06-2010, 22:37
Ja jestem zachwycona chłonnością tej pieluszki i jej metamorfozą :). Testuję od kilku tygodni i jak dla nas rewelacja. Faktycznie jest mniejsza od "starej" więc nie wiem czy na większe maluszki będzie dobra tak jak dawna wersja Wonderoo, która jest dość duża. Moja córcia ma 10,5 kg i pieluszka pasuje znakomicie. Wkład z miękkiego bambusa jest bardzo chłonny, czasem ( w dzień) nawet nie dopinam tego z mikrofibry i jest ok. Mikrofibrowy wkład ma trochę dłuższe włókno niż dawne wkłady w tej pieluszce i przez to wydaje się bardziej miły w dotyku :). Próbując porównać chłonność obu wersji ... wydają mi się obie bardzo chłonne, bez jakiejś dramatycznej przewagi.

Guest
30-06-2010, 22:42
ja też jestem posiadaczką nowej wondero
moje zdanie na temat tej pieluszki to super chłonna na dzień, bardzo zgrabna, wkład jest chłonny a jednocześnie szybko schnie, nie wkładam mikrofibry bo się robi już duża dupka ale za to służy jako wkładka w innych kieszonkach
ale stare wondero nadal jest mega chłonne, dla mnie bardziej niz nowe i idalne na noc

sakahet
30-06-2010, 23:11
a ja akurat używam wkładu z mikrofibry, bo ten składany wydaje mi się za duży przy dwumiesięcznym dziecku, ale chłonie bardzo dobrze i właśnie na noc je zakładam- wytrzymuje 7-8h czyli najdłuższe spanie

erithacus
01-07-2010, 14:49
A czy ten nowy Wonderosek ma tak samo wszyte gumki jak stary? U nas miejscem newralgicznym są właśnie gumki przy nóżkach z przodu. Młody prawie każdą pieluchę potrafi tam przelać. Mamy starego W. i on trochę przyduży. Przymierzam się do V2.

Bąbello
10-08-2010, 22:29
hej, a ja mam mieszane uczucia do tych pieluszek bo nam wszystko wycieka górą lub bokiem, mam wrażenie że ten polarek nie przepuszcza siuśków do środka (do wkładu) tylko spływa po nim na zewnątrz.

Czy miałyście taki przypadek?

Wiewiórka
10-08-2010, 22:54
Może trzeba odtłuścić płynem do naczyń i będzie dobrze?

Bąbello
11-08-2010, 22:22
ok, jutro sprawdzę, dzięki za podpowiedz :)