PDA

Zobacz pełną wersję : kolor sygnaturkowego napisu- help!



Fiona
18-06-2010, 23:19
pomocy!!!
chciałam zmienić kolor sygnaturki i nie mogę:( kolor zmienia podkreślenie literki A zamiast sama literka) i tekst zaznaczony nie chce zmienić koloru:roll:
jak to się przestawia?
klikam i klikam i nic...
co ja znowu popsułam?:duh:...jeszcze wczoraj było dobrze ...:hide:

Meta
19-06-2010, 07:37
:hmm:
Nie wiem, czemu Ci nie działa. A może tak dookoła spróbuj - skasuj ozdobniki (pogrubienie, pochylenie, kolor) i od nowa koloruj, pochylaj i pogrubiaj.
A może wczoraj po prostu jeszcze jakaś poranna forumowa czkawka powróciła wieczorem?

Fiona
19-06-2010, 14:47
tak robię i nic
nie wiem, jak zmienić z koloru podkreślenie na kolor tekstu, wrrrry

edit: niektóre kolory mi nie działają po prostu, zamiast nazwy koloru są cyferki, nie wiem o co cho...?

Meta
19-06-2010, 15:36
A to w ogóle istnieje tu opcja zmiany samego koloru podkreślenia? :omg:
Słuchaj, a robiłaś podgląd sygnatury z tym kolorem podkreślenia takim, jak chcesz czcionkę? Bo jeśli chodzi o samą ikonkę zmiany kolorów, to zmienia się w niej jedynie podkreślenie - ale na zaznaczony tekst działa jak należy = zmienia kolor tekstu.

Chyba, że my o całkiem różnych rzeczach do siebie piszemy :lol:

A cyferki zamiast kolorów :hmm:
IMO coś się powalić mogło w przeglądarce samej. Bo na forum wsio ok jest

Fiona
19-06-2010, 15:47
przygoniłam mojego M do kompa i już wiem, o co chodzi:)
więc
niektóre kolory u mnie (jak ten który teraz mam w sygnaturce) nie działają i M na piechotę mi wpisał zmianę koloru stąd: http://www.w3schools.com/html/html_colornames.asp
zieleń jedna mi też nie działa, taka zgaszona i zamiast zmieniać się kolor tekstu to na początku zaznaczonego tekstu pojawiają się cyferki zamiast nazwy koloru (w podglądzie sygnaturki właśnie)
i rzeczywiście podkreślenia nie mają koloru, wczoraj tak zgłupiałam, że jak mi się zmieniało podkreślenie pod A to myślałam, że gdy podkreślę tekst to mi zmieni kolor to podkreślenie:duh: