PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to jest nowa szata graficzna forum???



Meppel
18-06-2010, 15:08
Mam nadzieję, że w dobrym dziale umieściłam pytanie. A pytam bo w ogóle się dzisiaj nie znajduję :(

Jazzoo
18-06-2010, 15:10
Nie.
A kiedy ostatnio bylas na forum? Tzn. jak wygladalo forum ostatnio jak sie zalogowalas?

Meppel
18-06-2010, 18:51
Wczoraj... Loguję się automatycznie. Wczoraj wszystko było jak zwykle. Dzisiaj mam.. o rany wszystko w kolorze białym, cały pasek stanu jest ustawiony pionowo ikoniki: pionowo itd. Na dole strony mam rozkład forum. Ogólnie : rozpacz.

paskowka
18-06-2010, 18:54
Eeee, ja mam wszystko dobrze. Oprócz tego, że wszyscy mają w awatarze 3 i nie rozpoznaje forumek (identyfikowałam je do tej pory równiez po awatarku:D

truscaffka
18-06-2010, 18:56
no własnie - o co chopdzi z tą 3 w awatarku? forum ma 3 urodziny?

paskowka
18-06-2010, 18:58
no własnie - o co chopdzi z tą 3 w awatarku? forum ma 3 urodziny?

tak - patrz watek irlii w Gratulacjach:)

Meta
18-06-2010, 18:59
Meppel wyczyść ciasteczka i odśwież forum - w 95% przypadków pomaga.
A w ogóle jakiej przeglądarki używasz? Jeśli Firefoxa, to czyszczenie masz w Narzędzia -> Wyczyść historię przeglądania (i tam trzeba zmienić w menu rozwijanym "Okres do wyczyszczenia" na Wszystko).

A jeśli nie pomoże - i jeśli używasz FF :) to może masz włączonego Adblocka? Źle skonfigurowany też tak blokuje forum. Wystarczy wyłączyć blokowanie na chusty.info.

A jeśli nadal nie pomaga, to muszę poszukać, bo marjanna.b dodawała jeszcze coś z wyświetlaniem grafiki, ale nie pamiętam co.

Popróbuj i daj znać, czy szukać :D

macierzanka
18-06-2010, 19:10
Stawiam na Adblocka, miałam tak w pracy:)

Meppel
18-06-2010, 19:10
Meta dziękuję bardzo. Wyczyściłam ciasteczka i działa :)

Budzik
25-06-2010, 13:04
No ale teraz to cie chyba zmieniło?? Ja mam jakoś tak... fioletowo, i inne ikonki.

busia
25-06-2010, 13:05
No ale teraz to cie chyba zmieniło?? Ja mam jakoś tak... fioletowo, i inne ikonki.

i ja też! ale się zdziwiłam :-)

tysia
25-06-2010, 13:06
Hahaha ... :)
To już trzeci temat w którym o nowej szacie piszemy :)

Mika
25-06-2010, 13:12
fiolet i pomarancz, nie jest to me ulubione zestawienie ale niech tam, ale musze to napisać - czcionka "logo" chustoforum jest hmm "sztywna" nie wiem jak to napisac ale jest zbyt formalna

busia
25-06-2010, 13:20
fiolet i pomarancz, nie jest to me ulubione zestawienie ale niech tam, ale musze to napisać - czcionka "logo" chustoforum jest hmm "sztywna" nie wiem jak to napisac ale jest zbyt formalna

i do tego niewiele ma wspolnego z chustami ;-(

kasia wska
25-06-2010, 13:58
a mi się bardzo podoba, jest tak jasno i lekko.
a chustowe logo forum zawsze można zrobić i dorzucić :mrgreen:

kulka37
25-06-2010, 14:01
Ło Matko! Kolejne kolory forumowe:-)
Ale nie ważne! Ważne,że działa!!!!!!!!!!!!!!

calineczka
25-06-2010, 14:37
Ło Matko! Kolejne kolory forumowe:-)
Ale nie ważne! Ważne,że działa!!!!!!!!!!!!!!


hehehe zgadzam się z Szanowną Przedmówczynią!!!!

JoShiMa
25-06-2010, 14:38
O matko!!! Nie możecie jakoś uprzedzać o takich zmianach? A logo, rzeczywiście beznadziejne.

JJ
25-06-2010, 14:44
O matko!!! Nie możecie jakoś uprzedzać o takich zmianach? A logo, rzeczywiście beznadziejne.

wczoraj napisal 3oko o nadchodzacych zmianach
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?35604-Przenosiny-forum

myrra
25-06-2010, 14:44
O matko!!! Nie możecie jakoś uprzedzać o takich zmianach? A logo, rzeczywiście beznadziejne.

Od wczoraj wieczora wisi wątek uprzedzający o zmianach.

JoShiMa
25-06-2010, 14:49
Jak by nie patrzeć w tym ogłoszeniu jest mowa o przeniesieniu na inny serwer a nie o zmianie szaty graficznej :( Nie, żebym była upierdliwa, ale niemile się zaskoczyłam. W dodatku Forum stało się mało czytelne. To pewnie dlatego, że zarówno ikony 'nowe' jak i 'stare' są ciemne. Nie jestem przeciwnikiem zmian, ale osobiście wolę zmiany na lepsze. Szczególnie jeśli zmiany dotyczą wyglądu.

myrra
25-06-2010, 14:58
Ja myślę, że przenosiny i porządki się jeszcze nie skończyły, więc spokojnie ;)

Dla wielu z nas to jest czwarta czy piąta zmiana i zawsze w końcu człowiek się przyzwyczaja :) Dla mnie najgorsze były pierwsze przenosiny. Tearaz to już rutyna :)

Ilonsa
25-06-2010, 15:02
Jak by nie patrzeć w tym ogłoszeniu jest mowa o przeniesieniu na inny serwer a nie o zmianie szaty graficznej :( Nie, żebym była upierdliwa, ale niemile się zaskoczyłam. W dodatku Forum stało się mało czytelne. To pewnie dlatego, że zarówno ikony 'nowe' jak i 'stare' są ciemne. Nie jestem przeciwnikiem zmian, ale osobiście wolę zmiany na lepsze. Szczególnie jeśli zmiany dotyczą wyglądu.

Praktycznie zawsze przy zmianie serwewra jest zmiana wyglądu. Jeśli forum będzie lepiej działało to wygląd nie ma już takiego znaczenia...

JoShiMa
25-06-2010, 15:08
Praktycznie zawsze przy zmianie serwewra jest zmiana wyglądu
Jak by to powiedzieć. Jestem informatykiem programistą i nie jeden serwis zakładałam/prowadziłam/przenosiłam itp. i dla mnie to nie jest jednoznaczne. Przeniesienie na inny serwer może się odbyć tak, że użytkownicy nawet nie zauważą no może poza krótką przerwą w działaniu. A to że na tym forum panuje taka zasada, to co innego. Dla mnie to nie jest oczywiste.

Ale żeby nie było, że tylko marudzę. Podoba mi się wygląd samoego wątku po rozwinięciu. Tylko 'ścieżka okruszków' mogłaby być lepiej widoczna. Fajne jest to, że nicki są teraz duże i wyeksponowane. Ale wygląd listy działów jest beznadziejny.

roni21
25-06-2010, 15:33
beznadzieja
mam dosc tych zmian wygladu tym bardziej ze co jedna to bardziej mdla :/

Meta
25-06-2010, 16:59
Dziewczyny, ale wstrzymajcie się może z komentarzami do czasu, kiedy wszystko będzie skończone :roll:
Admini pracują, może się chcą trochę pobawić kolorami przed przenosinami :)
Dajmy im czas, żeby mogli porządnie wszystko dopiąć na ostatni guzik i dopiero wtedy zabierzcie się za krytykowanie...

truscaffka
25-06-2010, 17:02
a mi się podoba i to bardzo. lubię fiolet, lubie niebieski, i ten pomarańczowy też sie fajnei prezentuje. o.

bprusek
25-06-2010, 17:06
A ja nie cierpię takich krytycznych komentarzy. My tu jesteśmy dzięki założycielce i dzięki niej mamy miejsce do kontaktu. Każdy ma swój gust a my powinniśmy się dostosować do gustu Jazoo.

Mag
25-06-2010, 17:14
A ja nie cierpię takich krytycznych komentarzy. My tu jesteśmy dzięki założycielce i dzięki niej mamy miejsce do kontaktu. Każdy ma swój gust a my powinniśmy się dostosować do gustu Jazoo.
zgadzam się całkowicie,co więcej znawcom tematu i jednocześnie krytykantom proponuję zwrócić się do adminów z ofertą pomocy.
tylko nie gwarantuję,że Wasze wybory czcionek,kolorów i ogólnie wyglądu nam się spodobają;)

Fusia
25-06-2010, 17:18
MI SIE KOLORY załego forum i grafika napisu zmieniła-wczoraj wyglądała inaczej

Biedronka
25-06-2010, 17:20
O matko!!! Nie możecie jakoś uprzedzać o takich zmianach? A logo, rzeczywiście beznadziejne.


uuuuu ,widze że ktoś tu sie pisze na zrobienie logo ,i całej nowej szaty graficznej :twisted:
tylko pamiętaj !
ma mi sie podobać !
bo jak nie to będe zła :mad


:roll:

peluche
25-06-2010, 17:28
ja tam nie narzekam, przeciez niokt nie robi tego specjalnie, żeby nam utrudniać zycie (znaczy czytanie i pisanie), tylko, żeby było przyjemniej. wiec może poczkeajmy jak meta pisze aż prace się zakończa :)

biedronki-3
25-06-2010, 17:28
a ja bym miała tylko prośbę - jak się trzeba zalogowac i podac hasło to teraz(przynajmniej u mnie) są białe literki na jasnym szarym tle i czasami nie wiem czy dobrze wpisałam, bo nic nie widać, też macie z tym problem?

JoShiMa
25-06-2010, 17:58
Ja myślę, że przenosiny i porządki się jeszcze nie skończyły, więc spokojnie ;)
Ależ ja nie wpadam w panikę. Bynajmniej. Wyrażam tylko swoje zdanie w nadziei, że to jeszcze nie jest ostateczna forma.


Dla wielu z nas to jest czwarta czy piąta zmiana i zawsze w końcu człowiek się przyzwyczaja :)
Wiem, że człowiek może przyzwyczaić się do wszystkiego, ale IMO nie o to chodzi. Ostatecznie do mulenia serwisu też mogliśmy się przyzwyczaić. W każdym razie ja się przyzwyczaiłam :ninja:


Admini pracują, może się chcą trochę pobawić kolorami przed przenosinami :)
Takie rzeczy to się robi na testowej wersii a nie na żywca :P


A ja nie cierpię takich krytycznych komentarzy.
A ja uważam, że jak w kazdym serwisie społecznościowym społeczność powinna mieć wpływ na kształt całości. No chyba, że tu panuje pod tym względem dyktatura :P



zgadzam się całkowicie,co więcej znawcom tematu i jednocześnie krytykantom proponuję zwrócić się do adminów z ofertą pomocy.
Jestem zwarta i gotowa. Inna sprawa, że krytyka też jest formą pomocy. W każdym razie ja prowadząc tego typu serwisu takie mam do tego podejście.


uuuuu ,widze że ktoś tu sie pisze na zrobienie logo ,i całej nowej szaty graficznej :twisted:
tylko pamiętaj !
ma mi sie podobać !
No cóż. Mogę spróbować. Zawsze można dac kika wersji di wyboru i zrobić ankietę :P


nikt nie robi tego specjalnie, żeby nam utrudniać zycie
Ależ ja wcale tak nie twierdzę. Gdybym uznała, że to celowe działanie to pewnie doszła bym do wniosku, że nie ma sensu wyrażac swoich spostrzeżeń, bo to i tak nic nie da.

Fusia
25-06-2010, 18:19
mnie osobiście podobało sie forum w tej wersji zielonej -przed ostatniej

ewadbr
25-06-2010, 19:56
ale marudzicie dziewczyny :roll:

napiszę krótko
Jeszcze się taki nie urodził, żeby każdemu dogodził ;)

tulipowna
25-06-2010, 21:15
Jak by to powiedzieć. Jestem informatykiem programistą i nie jeden serwis zakładałam/prowadziłam/przenosiłam itp. i dla mnie to nie jest jednoznaczne.

to zapewne wiesz, ile kosztuja takie przenosiny, ile kosztuje utrzymanie serwera, itp. itd. ze nie wspomne o ilosci pracy i czasu, jaki trzeba w to wlozyc.
a poki co za uczestnictwo w tym forum nie placimy, wiec troche mnie skreca, jak czytam takie komentarze.
moze ci sie nie podobac of course, ale czy zawsze musimy wszem i wobec oglaszac nasze niezadowolenie? yazoo i 3oko wkladaja mnostwo pracy a i troche pieniedzy w to, zeby forum nadal dzialalo i dzialo sprawnie, wiec uwazam, ze wszelkie uwagi w takim tonie sa nie na miejscu. a przynajmniej mnie kluja w oczy.

sylabelle
25-06-2010, 21:40
a mi się podoba nowa szatka :)

JoShiMa
25-06-2010, 22:51
moze ci sie nie podobac of course, ale czy zawsze musimy wszem i wobec oglaszac nasze niezadowolenie?
Jeśli mimo wszystkiego co napisałam tak to odbierasz, to chyba nie mamy o czym gadać. A jeśli mimo wszystko jeszcze się do mnie nie uprzedziłaś to przeczytaj uważnie jaki mają cel moje uwagi i jak ja je traktuję. Bo z pewnością nie są to pretensje.

b.szczelna
26-06-2010, 00:42
Jak by nie patrzeć w tym ogłoszeniu jest mowa o przeniesieniu na inny serwer a nie o zmianie szaty graficznej :( Nie, żebym była upierdliwa, ale niemile się zaskoczyłam. .
mimo wszystko dokładnie tak Cię osobiście odbieram;]

Ja myślę, że przenosiny i porządki się jeszcze nie skończyły, więc spokojnie ;)

Dla wielu z nas to jest czwarta czy piąta zmiana i zawsze w końcu człowiek się przyzwyczaja :) Dla mnie najgorsze były pierwsze przenosiny. Tearaz to już rutyna :)

w rzeczy samej;) mam identyczne odczucia;)


A ja nie cierpię takich krytycznych komentarzy. My tu jesteśmy dzięki założycielce i dzięki niej mamy miejsce do kontaktu. Każdy ma swój gust a my powinniśmy się dostosować do gustu Jazoo.

j.w.


uuuuu ,widze że ktoś tu sie pisze na zrobienie logo ,i całej nowej szaty graficznej :twisted:
tylko pamiętaj !
ma mi sie podobać !
bo jak nie to będe zła :mad


:roll:

bardzo łatwo jest KRYTYKOWAĆ i OCZEKIWAĆ, wyrażać SWOJA OPINIĘ- do której każdy ma prawo
trudniej zachować takt i umiar;]

proponuję MNIEJ ROSZCZENIOWĄ postawę i więcej wdzięczności za to, co podane na tacy;]
o gustach zaś się nie dyskutuje i zmiany na lepsze nie są tożsame ze zmianami na zgodne z Twoim gustem
określanie tego w ten sposób- jako zmiany na gorsze- obraża zaś gusta tych co te zmiany poczynili

jesli jesteś informatykiem to moze proponuj na priv pomoc
w Twych elokwentnych wypowiedziach byłoby mi miło widzieć WIĘCEJ ŻYCZLIWOŚCI
no chyba, że sama wierzysz w jedynosłuszność własnego gustu i opinii
wtedy nie ma o czym gadac;]

moja wypowiedz była skierowana do więcej niż jednej forumki
niektóre zapewne pamiętają jeszcze mój wątek z apelem o TAKT, widać wymaga odświeżenia;)
Metuniu czy on był odrębny czy temat wywiązał się w jakimś innym, głównym?
pamiętasz? ktoś może pamięta?

JoShiMa
27-06-2010, 13:54
mimo wszystko dokładnie tak Cię osobiście odbieram;]

Jeśli chodzi o Ciebie, to wcale mnie to nie dziwi EOT.

Guest
27-06-2010, 14:08
dla mnie jest przejrzyście i czytelnie
kolory - rzecz gustu mnie nie rażą

a tak wogłe to jestem zajarana że formum działa, bo dziś muszę w pracy swoje frycowe odsiedzieć i moge sobie chustyinfo poczytać i mam czas na wejście w wątki w które normalnie bym ominęła

b.szczelna
27-06-2010, 14:36
Jeśli chodzi o Ciebie, to wcale mnie to nie dziwi EOT.

W odpowiedzi na OTpozwoliłam sobie dodać Cię do listy ignorowanych i tym samym przekonać się jak właściwie działa ta funkcja.
Mam wielką nadzieję, że w ten sposób nie będę traciła czasu na privy i niesympatyczne komentarze którymi mnie raczysz z sobie tylko wiadomych powodów.
Wszak moja niechęć do Twych nieżyczliwych często komentarzy RÓWNIEŻ MA RACJĘ BYTU i IMO nie powinna wyzwalać ataków personalnych na jakie sobie pozwalasz.
Kolejne zgłoszę do modów.
dziękuję.

bubusita
27-06-2010, 14:54
W odpowiedzi na OTpozwoliłam sobie dodać Cię do listy ignorowanych i tym samym przekonać się jak właściwie działa ta funkcja.
Mam wielką nadzieję, że w ten sposób nie będę traciła czasu na privy i niesympatyczne komentarze którymi mnie raczysz z sobie tylko wiadomych powodów.
Wszak moja niechęć do Twych nieżyczliwych często komentarzy RÓWNIEŻ MA RACJĘ BYTU i IMO nie powinna wyzwalać ataków personalnych na jakie sobie pozwalasz.
Kolejne zgłoszę do modów.
dziękuję.

Dziewczyny, sorrrry, ale chodźcie proszę z takimi "rzeczami" na priv, bo ja nie wiem jak inni, ale mnie to nie interesuje kto, gdzie, dlaczego i na kogo "naskarży" i kto "jest u pani", bo tak przynajmniej się u mnie w przedszkolu mówiło, jak się szło na kogość donieść;).

JoShiMa
27-06-2010, 14:56
Dziewczyny, sorrrry, ale chodźcie proszę z takimi "rzeczami" na priv
Próbowałam :)

b.szczelna
27-06-2010, 15:58
Dziewczyny, sorrrry, ale chodźcie proszę z takimi "rzeczami" na priv, bo ja nie wiem jak inni, ale mnie to nie interesuje kto, gdzie, dlaczego i na kogo "naskarży" i kto "jest u pani", bo tak przynajmniej się u mnie w przedszkolu mówiło, jak się szło na kogość donieść;).

nie wiem jak sie u Ciebie w przedszkolu robiło/mówiło ale przykro mi, ze uzylas słowa doniesc czy skarzyc jako nazwy dla mojej niecheci bycia obrazaną na privie JUZ KOLEJNY RAZ w odwecie za wyrazenie zdania sprzecznego ze zdaniem innej forumki.
nawiasem mowiac JUZ WCZESNIEJ poprosilam moda o usuniecie tego OT w trosce o samopoczucie innych czytających- i tu Cie w pełni popieram.

mod to nie policja;] a forum to dla mnie nie miejsce na walki i ja ich tu ani na priv prowadzic nie bede.

spoko, to się nie powtorzy, niepotrzebnie dałam się sprowokowac- znalazłam juz rozwiązanie.

Biedronka
27-06-2010, 16:09
OT:

halo halo....b.szczelna ty do mnie pijesz ?
:twisted::ninja:

bo ja tam oczy sarkastycznie (:roll:) wywaliłam i myślałam że zrozumiałe to jest :omg:
jest czy nie jest ?

bo sie już pogubiłam

ewadbr
27-06-2010, 16:25
pozwolę sobie na wkrojenie się w przepychanki ;)

jeśli chodzi o mnie, to już zapomniałam jak wyglądała poprzednia szata :D

Mag
27-06-2010, 16:26
OT:

halo halo....b.szczelna ty do mnie pijesz ?
:twisted::ninja:

bo ja tam oczy sarkastycznie (:roll:) wywaliłam i myślałam że zrozumiałe to jest :omg:
jest czy nie jest ?

bo sie już pogubiłam
Biedroneczko,myślę,że to nie do Ciebie a do tych,co niejedno na tym forum zdążyli już w krótkim czasie skrytykować;)
czego trudno nie przeoczyć;)

Mita
27-06-2010, 16:30
:hmm: między krytyką, a krytykanctwem to chyba jest duża różnica?

Biedronka
27-06-2010, 16:31
Biedroneczko,myślę,że to nie do Ciebie a do tych,co niejedno na tym forum zdążyli już w krótkim czasie skrytykować;)
czego trudno nie przeoczyć;)
tak sobie też myśle ,ale wolałam się upewnić...
ja jej sercem a ona mi kijem ;)

Mag
27-06-2010, 16:36
:hmm: między krytyką, a krytykanctwem to chyba jest duża różnica?
duża,Mita,oj,duża:)

Meta
27-06-2010, 16:41
Dziewczyny, jeśli chodzi o kasowanie, to przykro mi, ale po ostatniej burzy, jaką większość zrobiła o kasowanie, kasować nie będę.

Chcę Wam też powiedzieć, że jest opcja raportowania postów i nie służy jedynie do donoszenia na bezprawną reklamę i spam :lol:
Jeżeli uważacie, że ktoś przekracza granice dobrego smaku, grzeczności i ogólnie zasad zgodnego współżycia w przestrzeni wirtualnej - raportujcie.
Moderacja ma środki do przeciwdziałania takim zachowaniom

Myślę sobie, że wyprodukuję osobny wątek na ten temat:lol:

JoShiMa
27-06-2010, 16:53
Kończąc już to nieprzyjemne OT zaznaczę, że nigdy nikogo za pośrednictwem priv nie obrażałam. To są zwykłe pomówienia.

b.szczelna
27-06-2010, 17:08
OT:

halo halo....b.szczelna ty do mnie pijesz ?
:twisted::ninja:

bo ja tam oczy sarkastycznie (:roll:) wywaliłam i myślałam że zrozumiałe to jest :omg:
jest czy nie jest ?

bo sie już pogubiłam


Biedroneczko,myślę,że to nie do Ciebie a do tych,co niejedno na tym forum zdążyli już w krótkim czasie skrytykować;)
czego trudno nie przeoczyć;)


tak sobie też myśle ,ale wolałam się upewnić...
ja jej sercem a ona mi kijem ;)

hihi tu już nie mam nic do dodania, magda mnie dobrze zrozumiała
Biedrono jak kto do mnie sercem to ja sercem i śledzioną i co tam jeszcze mam;)

ciesząc się nie widzeniem już wspomnianego krytykanctwa polecam tę opcję uprzejmie, forum pięknieje;)

modom współczuję braku takiej możliwości

i mając na uwadze brak opcji skasowania, więcej postaram się przykrymi OTami nie bronić- nie dochodzą privy więc i powodu raczej nie będzie.

ciekawe czy istnieje taka funkcja: wnosić głównie krytykę, napastliwosc, niezadowolenie i czepialstwo- jesli tak to wiem kto ją pełni.
nie mogłam się powstrzymać;]

a mojej strony, OT the end

sylwia-lubin
27-06-2010, 22:44
nie mam siły czytać całości ale

1. Jazzoo dziękuję Ci za forum i za pracę jaką zechciałaś w nie włozyć
2. nie wiem jaki miałaś wpływ na kolorystykę ale dla mnie jest piękna, jasna i optymistyczna
3. ale gdyby miała być inna to też bym się cieszyła... byleby działalo...

o gustach podobno się nie dyskutuje .. i zawsze mi się wydawało, że duszą forum są forumki i informacje jakie można na nim znaleźć a nie logo czy kolor ikonek.... ale ja ze wsi, ja się nie znam.

mart
28-06-2010, 08:35
kasować może i nie kasujemy ale zablokować możemy, co czynię.

jestem w szoku, szczerze powiedziawszy.
1. nie ma miejsca na demokrację przy wolontariackiej i darmowej pracy adminów oraz 3 tysiącach użytkowników.
2. powiem wprost, i to nie pierwszy raz - jeśli komuś przeszkadzają zapisane bądź umowne zasady panujące na forum - nie musi tu być i się męczyć. jest wiele miejsc w sieci, które zapewne spełnią wygórowane i wysublimowane oczekiwania najróżniejszych użytkowników. gdyby chusty.info było mało ciekawym miejscem i z samymi niedogodnościami, to na pewni tak tłoczno i gwarno by tu nie było.
sugestie, oferty pomocy etc są jak najbardziej mile widziane ale też o wszystkim decyduje administratorka czyli jazzoo.
3. zanim zaczniecie publicznie narzekać na, przepraszam, pierdoły to się zastanówcie pięc razy czy to dobry czas i dlaczego np. w tym przypadku forum się zmienia.