PDA

Zobacz pełną wersję : Album w swoim profilu?



Winoroslinka
18-06-2010, 13:39
a tak sobie przejrzałam swój profil i widze ze mozna zakładac albumy, chcialam tam umiescic zdjecia ale nic sie nie ładuje. Tzn. ładuje zdjecie z komputera, i potem nic, nie wiadomo co zrobic. Szukalam w pomocy podobnego wątku ale znalazłam tylko popytania o galerie

pomoze mi ktoś?

pomidore
18-06-2010, 13:45
Nie załadujesz z kompa, tak samo jak nie mozesz wklejac zdjęc bezposrednio w posty. Tam - w albumie masz jeszcze opcję URL.

Winoroslinka
18-06-2010, 14:17
a dzieki, to juz wszystko jasne, ale w jakim formacie ma byc ten link? Bo wklejam taki jak do postów i pojawia sie komunikat o błędzie :(

pomidore
18-06-2010, 16:13
a dzieki, to juz wszystko jasne, ale w jakim formacie ma byc ten link? Bo wklejam taki jak do postów i pojawia sie komunikat o błędzie :(

Wiesz co, nie wiem dlaczego nie działa :( Też spróbowałam wkleic link taki jak do posta i nie rabotajet. Meta:hello: helpunku :)

Meta
18-06-2010, 16:29
Wiecie co dziewczyny, ja nigdy nie używałam funkcji albumów forumowych, ale wydaje mi się, że niezależnie od tego, czy to z komputera czy z jakiegoś serwera - obrazki albumowe dorzucane są w tę samą przestrzeń, w którą ładują się załączniki. A skoro na załączniki miejsca brak, to i na albumy nowe też.
Chyba, żebym się myliła :lol:

Cobra
30-07-2010, 01:02
a czy kiedyś będzie miejsce na załączniki? :bduh: