PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka jest najładniejsza kółkowa :)



Jasnie Pani :)
03-07-2008, 20:56
jak w temacie :wink:

Szukam kółkowej na slub i wesele w pazdzierniku i wymysliłam sobie tak, ze najpierw chuste kupie, a potem dokupie do chusty garderobe dla siebie i Luski :bduh: :bduh: :bduh: :rolleye: :rolleye: :rolleye:

Wklejajcie zdjecia najładniejszych, waszym zdaniem, kółkowych i pomózcie sie zdecydowac, plizzzz :mighty: :mighty: :mighty:

8)) 8)) 8)) 8)) 8))

kamilcia.xt
16-08-2008, 17:32
http://images33.fotosik.pl/308/c9a49b1b0b531846.jpg (http://www.fotosik.pl)

wg mnie najpiękniejsza jest moja ukochana java lite i inne zolowear z jedwabiem, niesamowicie przyciągaja wzrok, z javą zrobiłyśmy furorę na weselu, panna młoda stwierdziła że natychmiast zaczyna starać się o dzidziusia żeby jak najszybciej zacząć nosić w takim cudeńku :)

I Rockin' Baby Sling z chusty.24, znam tylko ze zdjęć, ale wydaja się prześliczne, szczególnie aint-no-sunshine-when-shes-gone z satyną,

Jasnie Pani :)
16-08-2008, 17:33
Oj,a co sie tutaj porobilo?? W tym temacie to juz dosyc sporo odpowiedzi było i zniknely :roll:

kobra
16-08-2008, 17:35
ja mam zolowear solstice, bardzo mi sie podoba, zwlaszcza na takie okazje :) ale wiem ze ty raczej takich klasycznych stonowanych nie lubisz, wiec sie nie trudze i zdjecia nie wklejam :D

kobra
16-08-2008, 17:36
Oj,a co sie tutaj porobilo?? W tym temacie to juz dosyc sporo odpowiedzi było i zniknely :roll:

tak, tak, pamietam nawet ten watek. Pomyslalam sobie,ze na skleroze pociazowa cierpisz i zapomnialas :lol:

Jasnie Pani :)
16-08-2008, 17:58
Pomyslalam sobie,ze na skleroze pociazowa cierpisz i zapomnialas :lol:
skleroze to ja mam permanentną :wink: taeraz jest pociązowa, przedtem byla przedciązowa, ale data pierwszego postu jest dobra, wiec wyglada tak, jakby kam.xt wyrwała ten topik jakos z konca listy :)

a co do kółkowej to bije sie o jedna fajna w lilla kolorze na ebayu własnie :wink:

kamilcia.xt
16-08-2008, 18:23
a ja nawet nie popatrzylamna date :duh: troche sie spóżniłam :D
a wątek mi sie wyswietlil jako jeden z "postów od ostatniej wizyty" dziwne...

kobra
16-08-2008, 18:39
a co do kółkowej to bije sie o jedna fajna w lilla kolorze na ebayu własnie :wink:

udanej walki i zwyciestwa zycze :D