PDA

Zobacz pełną wersję : a jak nosi nati sweet place z lnem?



ewullah
13-06-2010, 16:14
jak w temacie. kusi bo znalazłam za dobrą cenę. nic o niej nie wiem, ale pewnie wy wiecie:lol: doradźcie więc .
czy warto? mam bawełnianego pasiaka nati. noszę 9,5 kilowe dziecko. na długo mi ten sweet place by wystarczył, jak się dociąga? no i wogóle będę wdzięczna za wszystkie opinie, bo nic tu nie znalazłam na temat tej chusty.
z góry dzięki

Meta
13-06-2010, 16:21
Powtarzać się nie chcę, więc wklejam swoją wypowiedź z innego wątku:

[...] Przed praniem (tak tak, zgrzeszyłam i zamotałam zanim wyprałam... :mrgreen:) deska i średnio mi się nośność podobała (Lena waży 12 kg), trudno mi się dociągało.
Po praniu zmiękła, nadal nad nią pracuję, ale nosi świetnie.
Ja preferuję wiązania, które dużą część ciężaru przenoszą na biodra. Ostatnio staram się jednak nie wiązać w pasie (z wiadomych powodów :lol:) - po dzisiejszym 2-godzinnym spacerze z ciężarem, rozłożonym na ramiona i biust :) bardzo polubiłam tę chustę, odejmuje kilogramy i nie trzeba jej co chwilę dociągać.

ewullah
14-06-2010, 12:24
hej a może ktoś jeszcze mi coś powie

asia889
14-06-2010, 15:40
Sweet place jest gęściej tkane i grubsze niż pasiak nati. Ja ma siostrę SP czyli japana z lnem i nosi świetnie. Po praniu chusta robi się milutka :).

ewullah
14-06-2010, 21:53
dzięki bardzo. no to chyba się skuszę :)

natala
14-06-2010, 22:04
Sweet place jest gęściej tkane i grubsze niż pasiak nati. Ja ma siostrę SP czyli japana z lnem i nosi świetnie. Po praniu chusta robi się milutka :).

ja tez mam japana i potwierdzam - nosi fantastycznie (a naszam kolo 13 kilogramow plus 8 miesieczny brzuch z przodu :) i ze dwie godziny spokojnie tak jestem w stanie - a jak trzeba to i dluzej...). skus sie, skus to naprawde fajne chusty :D

ewullah
14-06-2010, 22:53
no i zamówiłam. jakby co, to będzie na was;)

natala
14-06-2010, 23:39
no i zamówiłam. jakby co, to będzie na was;)

a co mi tam, niech bedzie ;) milego noszenia :)

ewullah
17-06-2010, 10:43
mam!!!!
sztywna jest. wyprałam i zaplotłam. już czuć różnicę. dziś pierwszy spacer. zobaczymy jak nosi:)
mam tylko nadzieję, że szybko da się złamać

agaja
04-07-2010, 19:37
da sie da sie, ja mam sweet place z lnem, zlamala sie raz dwa, bez zaplatania, tylko pranie, suszenie na sloncu i noszenie

Mama Ania
04-10-2010, 19:08
a teraz mam ją ja :) od agai :)
pierwsze wrazenie ze sztywniejsza od nati colorado bawelnianej, ale mam nadzieje, ze sie dogadamy