PDA

Zobacz pełną wersję : poczułam TEN zapach



Nata
11-06-2010, 14:18
Przymierzałam koszulke w sklepie i nagle....niucham,niucham,a to TEN zapach.....PRAWDZIWY,stary dobry silk!!!!No jakbym indio niuchała silkowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rozmarzyłam się........

Olapio
11-06-2010, 14:29
a mi nie podchodzi zapach jedwabiu
normalnie jak otwierałam szafe z chustami to mnie odrzucało, aż niewyrobiłam i sprzedałam ;)

Bonita
11-06-2010, 15:03
Ja też znam ten specyficzny zapach... Z tym że mój jedwab całe szczęście szybko wywietrzał (miał na to 2 miesiące!), albo ja się już przyzwyczaiłam ;)

macierzanka
11-06-2010, 15:12
Taaak...rozmarzyłam się.
Mój pierwszy jedwabny żakard: elipsy lawendowe i ten zapach:omg:
Już zawsze silk tak będzie dla mnie pachniał:)

joleczka
11-06-2010, 15:33
a ja odkąd dostałam moje motyle zastanawiam się wszystkie jedwabie tak pachną i jak wywietrzyć ten zapach :)

Leika
11-06-2010, 21:39
a ja odkąd dostałam moje motyle zastanawiam się wszystkie jedwabie tak pachną i jak wywietrzyć ten zapach :)


To dokładnie tak samo jak ja ;)
Za to zapach wełny uwielbiam ;)

aliona
11-06-2010, 21:45
uwielbiam zapach jedwabiu.

szkoda, że tussah tak nie pachnie.

truscaffka
11-06-2010, 22:22
a ja mam oceana z jedwabiem i mi tam on wcale nie pachnie szczególnie... może to tylko didkowe jedwabie pachną jakoś charakterystycznie?

Ania
11-06-2010, 23:35
uwielbiam zapach jedwabiu.

szkoda, że tussah tak nie pachnie.

kapke czuć jednak :)
za to porządniejszy ten jedwab TS

pamietam jak moje silkowe fale helblau jechały tą wonią :D.... i stary silk indiowy....... echhhhhhh, żyzń....

aurora
11-06-2010, 23:48
a ja mam oceana z jedwabiem i mi tam on wcale nie pachnie szczególnie...

Jach, no co Ty, blee... Też, że tak eufemistycznie powiem, pachnie... Szcególnie po wypraniu. A z pół roku już go mam i nadal czuję...

Nata
13-06-2010, 11:09
musze sobie NAti z jedwabiem sprawic,bo nie miałam,zeby sprawdzic.


Jak tam kocham ten jedwabny zapach. Pamietam,ze jak didka jedwabie sie moczyły w łaziwence,to chodziłam i niuchałam;)

JJ
13-06-2010, 11:44
Przymierzałam koszulke w sklepie i nagle....niucham,niucham,a to TEN zapach.....PRAWDZIWY,stary dobry silk!!!!No jakbym indio niuchała silkowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rozmarzyłam się........

he he niezle

koza71
13-06-2010, 22:07
Eee a jak toto pachnie? Mam z tussah i mnie to taka chamska chemią zajeżdża. Tak jakby nową farbowana narzutę wachać :hide: Ale nie jest to ani bardzo mocny zapach (a węch mam wyjatkowo czuły) ani jakos bardzo nieprzyjemny... Czyli mam rozumiec, że po praniu to nie przechodzi :confused:

Ania
13-06-2010, 22:29
Eee a jak toto pachnie? Mam z tussah i mnie to taka chamska chemią zajeżdża. Tak jakby nową farbowana narzutę wachać :hide: Ale nie jest to ani bardzo mocny zapach (a węch mam wyjatkowo czuły) ani jakos bardzo nieprzyjemny... Czyli mam rozumiec, że po praniu to nie przechodzi :confused:

wspominamy takie zwykle silki morwowe ;)

Jasnie Pani :)
13-06-2010, 22:35
to ja chyba uszkodzony zmysl powonienia mam, bo mi Indio jewabne niczym nie pachnialo ...

heh, a może po prostu nie jetem takim zboczkiem jak wy i nie niucham chust ;)

Nata
14-06-2010, 15:57
to ja chyba uszkodzony zmysl powonienia mam, bo mi Indio jewabne niczym nie pachnialo ...

heh, a może po prostu nie jetem takim zboczkiem jak wy i nie niucham chust ;)

ale tego sie nie dało nie wyczuc. to po prostu jedyny aromat na swiecie. dla niektórych do wyrzygania,za przeproszeniem, a dla niektórych ,jak mła w własnej osobie;) czysta poezja, normalnie rodem z "pachnidła".

a jeszcze w połaczeniu z perwollem to była ba-jecz-ka!!!!!!

saaudade
14-06-2010, 16:34
o jaaa, dzięki za ten wątek :mighty: właśnie odebrałam od listonosza pierwszy w życiu jedwab i...myślałam, że mi się zespuła chusta :lol:
a tak, może uda mi się polubić ten odorek :)

Zelda
14-06-2010, 16:39
o jaaa, dzięki za ten wątek :mighty: właśnie odebrałam od listonosza pierwszy w życiu jedwab i...myślałam, że mi się zespuła chusta :lol:
a tak, może uda mi się polubić ten odorek :)
noo, nie uprzedzilam ;)
a najgorzej jak sie z woreczka wyciaga ;)

saaudade
14-06-2010, 16:42
gosia nie mogłaś wiedzieć, że ja jedwabionówka, ale miałam pisać do Ciebie :D

Zelda
14-06-2010, 16:44
gosia nie mogłaś wiedzieć, że ja jedwabionówka, ale miałam pisać do Ciebie :D
a moglas napisac ;)
uprzedzilabym ze po praniu nie znika ;)
a chusty nie uprasowalam, bo juz nie bylo czasu :hide:

saaudade
14-06-2010, 17:09
a moglas napisac ;)
uprzedzilabym ze po praniu nie znika ;)
a chusty nie uprasowalam, bo juz nie bylo czasu :hide:
OT: loos :) piękna jest i tak :love:

Zelda
14-06-2010, 21:52
:)

Cobra
16-06-2010, 23:37
zazwyczaj mam bardzo czuły węch ale ani w motylach nati ani w wisienkach didka nie poczułam żadnego zapachu! hmmm...

Ania
17-06-2010, 01:12
zazwyczaj mam bardzo czuły węch ale ani w motylach nati ani w wisienkach didka nie poczułam żadnego zapachu! hmmm...

kup sobie jakiegoś didymosowego silka starszej daty :)

Nata
17-06-2010, 07:36
kup sobie jakiegoś didymosowego silka starszej daty :)

motyli nati nie mialam,ale podobno przy wisienkach i nino z silkiem tussah TEGO nie czuć....Proponuje stare indio niuchnac,jak Ania sugeruje. Albo falki mietowe.

vatanaya
17-06-2010, 09:13
hihihih ja nie wiem jak jedwab pachnie, teraz zaczne sie z dziewczynami nie na macanie tylko na wąchanie umawiać:duh::szok:

kuku
17-06-2010, 21:01
Przymierzałam koszulke w sklepie i nagle....niucham,niucham,a to TEN zapach.....PRAWDZIWY,stary dobry silk!!!!No jakbym indio niuchała silkowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Rozmarzyłam się........

Nata czy podać ci numer do dobrego specjalisty? :P Kochana ty jestes zdrowo zamotana :D

truscaffka
19-06-2010, 08:44
wiecie co....wczoraj cały dzień nosiłam w oceanie jedwabnym i stwierdzam, że ta chusta jednak ma zapach...co ja piszę, zapach...chusta śmierdzi jak jasny gwint. Jak ją kupiłam, sadziłam, że to po prostu zapach środka do prania, którego użyła irla :duh:
Pod koniec dnia byłam gotowa ja sprzedać :)

Ale kurcze - fajna jest ta chusta, taka miła w dotyku...wiec jeszcze się wstrzymam...

czy sil zary też tak pachnie? bo bardzo mi się podoba skubany...

dundubha
27-06-2010, 22:51
toż to jakieś fetyszystki z Was!;)

Nata
29-06-2010, 19:35
toż to jakieś fetyszystki z Was!;)

silkoholizm...tylko....towaru brak.....didek bezwonne tussahy wydaje a ja czekam na jakiegos prawdziwego smierdzacego silka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!na głodzie jestem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!