PDA

Zobacz pełną wersję : szmatka do czyszczenia z mikrowłókna - jako wkładka???



ala
02-07-2008, 22:08
pisałyście już o ręcznikach frotowych używanych jako wkładki, a co myślicie o takich ściereczkach? na forum gazetowym jedna dziewczyna napisala o takim rozwiązaniu :shock: wyczytała to gdzieś na ang. stronce

anika
03-07-2008, 00:44
Też wpadłam na taki pomysł :oops: i zakupiłam taką ściereczkę.. chwilę się zastanawiałam, czy jej użyć jako wkładki.
Efekt:
dzieć ma się dobrze, a wkładka jest chyba najbardziej chłonna z posiadanych przeze mnie (tyle, że ja nie posiadam żadnej konopnej :( w ogóle pieluchy to głównie homemade posiadam ;) ).


na forum gazetowym jedna dziewczyna napisala o takim rozwiązaniu :shock:
na jakim to było forum?

aha, jeszcze jedno. ściereczka jaką zamieniłam na wkładkę to była ściereczka typu frotte, bo wydaje mi się, że te inne mniejszą chłonność mają..

ala
03-07-2008, 07:21
forum niemowlak, na gazeta.pl

Ridibunda
03-07-2008, 15:03
Tez o tym myślałam :) ale jeszcze nie wypróbowałam bo ręcznik się na razie super sprawdza.

agul
03-07-2008, 21:31
ja tez o tym myslalam, uwazam ze to dobry pomysl na wypelnienie kieszonki, wlasciwie wkladka do bumgeniusa przypomina w dotyku moja szmatke do wycierania kurzu, pewnie sprobuje, cenowo bdb opcja

a tu na tym filmiku o szyciu pieluch, dziewczyna na koncu tez mowi o takim rodzaju wypelniania kieszonek
http://www.youtube.com/watch?v=sh84LK19VNE

natala
03-07-2008, 21:45
pisałyście już o ręcznikach frotowych używanych jako wkładki, a co myślicie o takich ściereczkach? na forum gazetowym jedna dziewczyna napisala o takim rozwiązaniu :shock: wyczytała to gdzieś na ang. stronce

a to moglam byc ja :) ta jedna dziewczyna :lol: faktycznie wyczytalam taka rade na jakiejs stronie poswieconej pieluchom, wkladkom itp, juz nie pamietam gdzie. nie wyprobowalam, bo jakies takie byle jakie szmatki widzialam w sklepach, ale jak znajde lepsza, to kupie, bo to sie moze okazac duzo tanszym rozwiazaniem niz oryginalne wkladki...

erithacus
16-07-2008, 21:43
Ja właśnie dziś kupiłam szmatkę z mikrofibry, taka grubą, frotkowa jakby. Pocięłam na wkładki i jest super, nawet jedna warstwa świetnie chłonie i nie jest bardzo mokra w dotyku, jak np. zwykła frota czy tetra. Wkładki konopne też mam i myślę, że mikrofibra jest porównywalna. Strasznie sie cieszę, że udało mi się znaleźć, z Waszą pomocą oczywiście:) dużo tańsza alternatywę. ;)