PDA

Zobacz pełną wersję : Zarazilam sasiadke



Jazzoo
25-06-2007, 12:17
...chustowaniem! :wink:

Jak byla w ciazy to podziwiala jak fajnie Izie w chuscie i jak jej tam wygonie itd.
I teraz jak jej mala skonczyla 2 miesiace to zapytala gdzie taka chuste mozna kupic. :)
Pomoglam jej kupic elastyczna na poczatek i pokazalam jak sie motac i teraz chodzi zamotana i szczesliwa, i jej mala tez. :D :high:

Jasnie Pani :)
05-11-2007, 22:35
Jazzoo ja chustuje 2 miesiace ale juz mam nieskromnie sie chwalac 3 chustomamy na sumieniu :D

Jazzoo
05-11-2007, 22:58
Dobra jestes! :D
Wiekszosc moich kolezanek twerdzi ze chusta fajna ale dla mnie nie dla nich. :?
Nawet moja siostre ciezko przekonac. Kupilam jej chuste elastyczna a ona przychodzi do domu z babybjĂśrnem :shock:. Tak na nia nakrzyczalam ze natychmiast wystawila go na "allegro". :lol:

Jasnie Pani :)
05-11-2007, 23:36
Kupilam jej chuste elastyczna a ona przychodzi do domu z babybjĂśrnem :shock:.
:omg: :omg: :omg: Boze, co z tymi ludzmi, ze jak cos dobre to trzeba im lopata do glowy to wtluc, a syf sami wypatrza????
Ja jedna przez internet zarazalam (nigdy jej nie widzialam, z forum int sie znamy)i jak juz przyszlo do kupna to kazalam jej didka rozm 6 zakupic, a tu sie okazalo, ze bidula ma 154 cm wzrostu i sie teraz o ogony potyka :lol: :lol: ale walczy dzielnie :lol: :lol:
Moja piekna czerwona samorobka poszla dzis w swiat - dziewczyny z forum beda ja probowac i moze nastepne sie skusza na firmowki :wink: , bo faktycznie taka chusta to nie maly wydatek, a nie wiadomo, czy sie dzieciowi i mamie spodoba (chociaz trudno mi w to uwiezyc, ze komus chustowanie moze nie odpowiadac :D :D )

Jazzoo
05-11-2007, 23:57
[quote="Jasnie Pani Ja jedna przez internet zarazalam (nigdy jej nie widzialam, z forum int sie znamy)i jak juz przyszlo do kupna to kazalam jej didka rozm 6 zakupic, a tu sie okazalo, ze bidula ma 154 cm wzrostu i sie teraz o ogony potyka :lol: :lol: ale walczy dzielnie :lol: :lol:
[/quote]

:lol: :wink: