PDA

Zobacz pełną wersję : ChustoMT jak dobrze wiązać?



sonyc
02-06-2010, 15:09
Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwą posiadaczką chustomt (babylonia od Vegi). W związku z tym nasuwa mi się kilka pytań technicznych (idzie lato czas się przerzucić). Czy pasy ogólnie powinny być rozłożone na pupie płasko? Czy bardziej pod pupą do krzyża? Czy może bardziej na plecy mają zachodzić? Czy gdzieś są jakieś "instrukcje"? Czy można wiązać normalnie jak w zwykłym mt (np. twista)? Jak do tej pory starałam się rozkładać pasy płasko na pupie niekiedy zdarzało się, że w okolicach krzyża-plecki są ciasne a na pupie luźniej.
Dodatkowo na ramionach po prostu nic nie czuję zero ciężaru - natomiast w psie jest dość odczuwalny (może winą są moje bardzo kościste biodra w chuście czasem też odczuwam) czy to źle zawiązane?
I jak to jest u mnie w mt panel ma szer 36cm jest idealnie od kolanka do kolanka natomiast w chmt ma 34 cm i wydaje mi się zbyt wąski przy czym próbuję nadrobić pasami by unieść kolanka i wygląda to ładnie kolanka wysoko pupa wpadnięta, natomiast w zwykłym mt nigdy tak nie mam?
Będę wdzięczna za każdą podpowiedź.

iffi
20-07-2010, 21:21
Mnie też interesuje jakaś instrukcja do chustomt, więc podbijam wątek :)

amefa
28-03-2013, 14:59
Podbije temat po latach :wink:
Ciekawa jestem, jak TO sie obsluguje...