PDA

Zobacz pełną wersję : bałagan na forum



Aneczka
30-06-2008, 12:10
Łyżka dziegciu będzie ;) Mogę? ;)

Straszny tu bałagan jest, tzn w kategoriach. Czasem trudno się połapać. Jest wiele wątków godnych uwagi, które giną w morzu tych przeterminowanych (typu świetna impreza w warszawie itp) albo są dublowane (np dwa razy - agata mróz nie żyje, cztery razy - mamo kogo kochasz najbardziej)

Mam wrażenie, że moderatorki same się w tym gubią... No przynajmniej nie reagują tak, jak powinny, czyli nie łączą zdublowanych wątków, nie kasują tych przeterminowanych...

Dla mnie prościej by było, gdyby poszczególne kategorie miały jeszcze swoje podkategorie. Bo jak są wszystkie wątki w jednym worku to wiele cennych rzeczy ucieka albo są niepotrzebnie dublowane...

I fajnie by było zrobić porządek z tymi przeterminowanymi wątkami. Może przenosić je do archiwum?
Mogę zaproponować rózne podkategorie i podyskutujemy (np do działu Nasze dzieci - podkategorie żywienie, wychowanie, ogłoszenia itp)

Co o tym sądzicie?

mart
30-06-2008, 16:09
czyli nie łączą zdublowanych wątków,

nie jestem pewna czy istnieje technicznie taka opcja. może po przenosinach?

a-linka
30-06-2008, 17:23
hmmm... myślę, że dziewczyny mają co robić ;)
ja tam się odnajduję :)
z drugiej strony - konstruktywna krytyka zawsze mile widziana :D

hanti
30-06-2008, 19:39
wierz mi że ja na forum spędzam ok 2 godzin dziennie, trudno jest czyścić wszystko. Na razie forum nie zajmuje tyle miejsca żeby cokolwiek archiwizować.
Kupię sprzedam wymaga czyszczenia i jest czyszczone na bieżąco. Łączyć wątków nie mogę ...

martu
30-06-2008, 20:08
a dla mnie jest super.Sama jestem moderatorem na gazecie na wrześniówkach i tam jest większy bałagan.Cały czas wątki,które na priv powinny lądować itd.Z drugiej strony mamy tam taka rodzinna atmosferę (co było widać na zjeździe),że chyba nikt na to nie zwraca uwagi (albo nie chcą mnie dołować).Tutaj uważam ,że na chustach jest "czysto" i zawsze wiem, gdzie zajrzeć...zresztą i tak opcja zobacz od ostatniej wizyty jest tylko w użyciu,a i tak z trudnością wszystko czytam taki tutaj przerób.

Jazzoo
30-06-2008, 20:15
Ostatnio bardzo duzo watkow pokasowalam, wlasnie m.i. dublowane. :)
Dublowanie to wina "debug", co mysle ze sie pozbedziemy tego po przenosieniu forum. :wink:

Nie zauwazylam zeby jakies watki potrzeba bylo laczyc, jakie masz na mysli?

Moderatorki bardzo duzo robia, i jestem osobiscie bardzo zadowolona i sie ogromnie ciesze ze sa! :D

Zadne watki nie sa "przeterminowane". To jest forum i mozna zawsze odnalesc starsze watki i je uaktualizowac ponownie. Po za tym stare watki automatycznie sie chowaja na dalszych stronach.
Jakie watki wedlug ciebie sa przeterminowane?

Nie wydaje mi sie tez ze jest potrzebne rozdrabnianie na wiecej kategorji i podkategorij. :wink:

Agnen
30-06-2008, 21:02
A mi się podoba. Lubię twórczy nieład. Aneczko Twój pomysł raczej nie wypali. Znaczy w moim przypadku. I tak często nie wiem do jakiego tematu przypinać moje wątki.

Aneczka
01-07-2008, 11:07
spokojnie, to tylko propozycja :)

bo wiecie, jak się już człowiek przyzwyczai do określonego interfejsu to czasem ciężko się przestawić :)
I ja się przyzwyczaiłam do takich właśnie uporządkowanych forów :)


A wpadłam na ten pomysł, bo co rusz odkrywam jakiś ciekawy wątek, a potem jak chcę do niego wrócić to nie pamiętam gdzie był :(

I tak na przykład wątki o spotkaniach są przeterminowane ;) czy życzenia z okazji różnych rocznic ;)

Co do łączenia wątków - musiałabym właśnie dobrze pogrzebać, bo gdzieś widziałam takie. Choć zazwyczaj dziewczyny podają wtedy link do starego wątku.

Może po prostu potrzebuję jeszcze trochę czasu, żeby się w tym połapać :)
a może tez te moje odczucia wynikają z tego, że jestem z natury chaotyczna i potrzebuję takiego uporządkowania czasami ;)

Jazzoo
01-07-2008, 11:13
A mozesz mi pokazac tego typu uporzadkowanego forum jakie masz na mysli? :wink:

Aneczka
01-07-2008, 12:25
poszło na PW :)