PDA

Zobacz pełną wersję : Prostowanie nóżek



miedziana
30-06-2008, 01:13
Mój Smyk jest coraz bardziej ruchliwy i ciekawy świata. Zauważyłam ostatnio, że po zamotaniu ( głównie na początku ) odpycha się nóżkami ( tak jakby je prostował i chciał odskoczyć do tyłu ? ). Nie wiem czy jest to właśnie przejaw jego coraz większej aktywności, czy sam "usadza" się w chuście, a może jest mu jednak niewygodnie:( Chociaż pewno by płakał, gdyby było źle, a jest spokojny, patrzy sobie przeważnie na świat, wciska piąstki do buzi, a w końcu zasypia.
I tylko jego mama ma manię sprawdzania czy wszystko jest ok:) Wydaje mi się, że po takim wierceniu i tak nóżki ma prawidłowo ułożone i w chuście siedzi, a nie wisi. Kule, muszę w końcu sprawdzić jak wstawia się zdjęcia, to bym się wstawiła do Waszej oceny:)
Czy u Was też tak jest ( było ) z tymi nóżkami?

monjan
30-06-2008, 11:43
tez tak czasem bywa, odpycha sie ale po chwili ustaje
moze sobie osiada ładnie?

miedziana
30-06-2008, 23:07
Mam nadzieję, że to tylko osiadanie, a nie złe wiązanie:) Będę obserwować i jeszcze bardziej się przykładać.

babolek
01-07-2008, 01:04
Miedziana a mozesz zdjecia wkleić.Ja jak sobie przypominam to na początku chustowania Fran właśnie tak sie w chuście zachowywał, ale ze zdjęc wynika ze ewidenetnie był kiepsko zawiązany. Oczywiście wcale u Ciebie nie musi tak być ;)

miedziana
01-07-2008, 09:39
wkleję jak tylko się połapię jak:) dziękuję!

08-07-2008, 08:55
Miedziana naucz się wklejać zdjęcia bo chyba bardziej komputer Ciebie lubi jak mnie :lol: :lol: a jeśli o chustę chodzi,to moja Ania też czasem jak zaskroniec wije się w kieszonce i zanim zaśnie mam wrażenie,że chce zjeść pięść i żeby było śmieszniej ona tak się zachowuję jak idziemy do kościoła :? i zamiast stać spokojnie na Mszy, dreptam w przedsionku kościoła :( ale to też nie zawsze tak jest..tak sie jej zdarza. Czyli chyba jednak Miedziana musimy dopracować te wiązania :D :D

anette27
09-07-2008, 21:21
u nas podobnie,Kuba odpycha sie i prostuje nóżki,ale tylko w kieszonce w 2X tak nie robi :bduh: hmm nie wiem czy to wina wiązania bo wydaje mi się,że lepiej wychodzi mi motanie się w kieszonkę niż w 2X :wink:
niestety podobnie jak ty Miedziana nie potrafię wklejać zdjęć a chętnie poddałabym się ocenie :roll:

aniac1
09-07-2008, 22:05
dziewczyny, zdjęcia muszą byc w necie, nie na kompie, podajcie linki to Wam wkleję

anette27
10-07-2008, 10:29
dziewczyny, zdjęcia muszą byc w necie, nie na kompie, podajcie linki to Wam wkleję

dzięki Aniu,właśnie sprobowałam wklejac i już wiem jak to się robi :high: