PDA

Zobacz pełną wersję : Sosnowiec?!szukam chustomam z Sosnowca i okolic



mag-ja
28-05-2010, 23:21
Witam, pisze po raz pierwszy, zaczynam przygodę z chustą (perła lavender) i poszukuję blizniaczych Duszyczek najlepiej z sosnowca lub/i okolic (no i najlepiej z doświadczeniem:ninja:) czekam :D i pozdrawiam

saaudade
28-05-2010, 23:34
no pacz co za pech :D...ja byłam z sosnowca i przez półtora roku się rozglądałam za jakąś chustomamą (nawet jak Hanki na świecie nie było) i nie znalazłam, a jak się wyprowadziłam to proszę :)
powodzenia w chustonoszeniu i chustoszukaniu :thumbs up:

mag-ja
29-05-2010, 22:31
Oj to przykro mi :(, przydałoby mi się jakieś wsparcie bo udało mi się wyjść kilka razy i wszyscy na mnie patrzą ze zdziwieniem i niedowierzaniem:)
w sumie w sosnowcu nie widziałam żadnej chustomamy...mam nadz że się mylę, choć mieszkam tu od jakiś 3lat
moja Zosia w sumie zaraz zasypia jak wychodzę z nią na zewnątrz, czy to standard przy takim maluszku(2miesiące) czy to zależy od dzieciątka?pozdrawiam

agaja
29-05-2010, 23:25
w tym wieku dzieci tak mają;) ja jestem z Dąbrowy Górniczej Gołonoga mam doświadczenie 2.5 roku noszenia. Teraz noszę drugie swoje dziecko. Chętnie się spotkam ;) i jedną z moich chust (ulubioną zresztą) jest perła tyle że style (z bambusem). Chciałam lawende ale nie było już gdy kupowałam ;)

roni21
02-06-2010, 16:47
jak szukasz doradcy to bede w zawierciu niedlugo
pisz pw :)

Hebanova
01-09-2010, 20:45
dopiszę się i ja ;) jestem z DG i na razie posiadam bebelulu lulu i od kilku dni z nią walczymy ;) przymierzam się też do jakiejś innej, chciałabym wypróbować tkane albo elastyczne, zobaczymy co mój dzidź polubi, ma 3 m-ce.

martita
02-09-2010, 08:57
o jej no...

caly miesiac ostatni-sierpoen bylam w sosnowcu...

mam tam mame, bede...na sylwestra ;)
ale mysle, ze znajdziesz kogos wczesniej ;)

saaudade
02-09-2010, 10:11
zgniął mi gdzieś wątek :) ja aktualnie mieszkam w żarkach letnisko (koło Koziegłów), ale wpadamy dość często do sosnowca, bo mam tam teściów i przyjaciół. Jak jeszcze mieszkałam w sosnowcu to miałam podobne doświadczenia jak mag-ja niestety. Bardzo chetnie poznam jakąś chustomamę, bo a mieszkając tu gdzie teraz nie znam już w ogóle nikogo he he, o chustorodzicach nie wspomnę :P

to normalne, że dzidzuś zasypia, takie dziecko jeszcze w ogóle dużo śpi, a ukołysane w chuście to już całkiem :D:D:D

pala
05-01-2011, 21:15
chętnie poznałabym mamę z Sosnowca lub okolic która pomogła by w chustowaniu sama jestem z Jaworzna, posiadam chustę tkaną używam już jej jakiś czas ale mam jakiś niedosyt czegoś mi brakuje wiąże na 2 sposoby a w zasadzie już tylko na 1 bo na kieszonkę dzidzia już się buntuje

agaja
06-01-2011, 00:16
hmm, ja w sumie jestem z okolic ;)
nosze od 3 lat, wiec jakby co to sluze pomoca :)

pala
07-01-2011, 13:53
ja bym się chętnie spotkała w wolnej chwili żeby uzyskać kilka wskazówek i czegoś się nauczyć. A skąd dokładnie jesteś agaja?

agaja
10-01-2011, 21:03
Z Gołonoga
jesli sie chcesz spotkac to zapraszam na pw, dogadamy szczegóły

aniula
02-02-2011, 09:59
Witam serdecznie, czy któraś z Chustomam mogłaby mi pomóc w najbliższej przyszłości?????? Berenika przyjdzie na świat niebawiem, mam już 2 chusty tkaną Nati i elastyczną. Bardzo chcę Ją nosić. Ale przyznam, że boję się trochę, czy eksperymentując na Niej, nie zrobię Jej krzywdy (cała moja wiedza to internet) Przydałaby się lekcja poglądowa :) Jestem z Katowic.

Pentla
02-02-2011, 15:04
To czemu na sosnowieckim wątku piszesz Katowiczanko? :) Jest całe śląskie podforum TUTAJ (http://www.chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=97).
Ja nie mam praktyki w chustowaniu noworodka, ale jeżeli nie znajdziesz nikogo innego, spróbuję pomóc. Z której części Katowic jesteś?

martita
02-02-2011, 15:46
hanyske az za granice przywialo... :lol:
hehehe - powodzenia aniula! na pewno ktoraz z chustomam Ci pomoze, moze tez wypad do klubu kangura-wchorozwie chyba...

Pentla
02-02-2011, 16:09
W Chorzowie chyba nie bardzo, bo Gosk@ już się raczej nie udziela, w Gliwicach są chyba regularne spotkania KK. W Katowicach posucha ostatnio ;)

misunderstanding
02-02-2011, 16:23
odnoszę identyczne wrażenie, jeśli chodzi o Sosnowiec :P
ja noszę od jakichś 3,5 miesiąca, jeszcze nigdy nie spotkałam innej chustomamy, a ludzie rzeczywiście, czasem patrzą się bardzo dziwnie, zwłaszcza że ja w koali noszę no i się zastanawiają, jak ja do tej kurtki dziecko wsadziłam ;)

Pentla
02-02-2011, 16:26
Nie no, w Katowicach dziewczyn jest dużo, tylko się ukrywają. Ja przez 1,5 roku noszenia nie spotkałam żadnej na ulicy ;)

aniula
02-02-2011, 20:27
Sorry dziewczyny, wpadł mi w oko wątek z Sosnowca ;) W sumie, nie mam za daleko;) Już przeszłam na "dział śląski" Tam organizowane jest spotkanie jutro - jeśli dziewczyny pozwolą - zamierzam się wkręcić.

pijana_wiatrem
03-02-2012, 08:06
Szukam jakiejs chustomamy majacej doswiadczenie z tkana chusta i majacej chwilke czasu na mala lekcje pokazowa. Bylabym bardzo wdzieczna