PDA

Zobacz pełną wersję : wielorazówka na noc



Agnen
28-06-2008, 19:49
Jest tak: w dzień używamy wielorazówek (głównie tetry) i nocnika. Na wyjścia różnie. A na noc do tej pory była jednorazówka.
No i myślę na co to zmienić. Jakie pieluszki sprawdzają się najlepiej w nocy?

mart
28-06-2008, 19:56
u nas albo PD albo BG ze standardowymi wkładkami. jak się zdaży, że nie mam żadnej suchej kieszonki to wybieram formowaną + wkładki + kawałek polaru i wełniane galotki.
przy kieszonkach wycieki nam się zdarzają, ale raczej z powodu naszego organicznego środka do prania (kończy się już na szczęście) a nie ilości siusiu.

ifinoe
28-06-2008, 20:39
u nas bumgenius z dodatkowa wkladka konopna, jeszcze nie było przecieku ;)

yena
28-06-2008, 21:26
używam weenotions z wkładką bambus + konopię, w środku micropolar, z wierzchu bambus. Świetna pieluszka, już dwa razy zapomniałam na nią założyć otulacz :oops: i nie było wycieku.

fajerwerka_1
28-06-2008, 23:42
Ja wciąż nie za bardzo rozumiem te pieluszki bambusowe, opisywane przez producentów jako pieluszki na noc. Są bardzo chłonne, ale cóż z tego, jeżeli nie mają wszytej warstwy polarowej i po dwóch, trzech oddaniach moczu (czylii u nas całkiem szybko) skóra dziecka jest zupełnie mokra i dziecko się budzi? cóż to za pieluszka na noc, jeżeli trzeba ją po dwóch godzinach zmieniać? Bambus bez polara zupełnie nie spełnia swojej funkcji. Owszem, wkładam tam przepuszczalną wkładkę utrzymującą suchość, ale zupełnie nie mogę pojąć, dlaczego nie mogę kupić w tutejszych sklepikach z pieluchami takiej gotowej z wszytym polarem.
W związku z tym używam kieszonek, ale i tak zmieniam dwa razy w ciągu nocy.
Może trafiłyście na bambusową pieluszkę z warstwą utrzymującą suchość?

Linda
01-07-2008, 00:46
My na noc zaczelismy uzywac Fuzzi Bunz z dodatkowa wkladka z bambusa. Maly idzie spac po 19, jest suchy do 24, wysadzam go na nocnik, robi siusiu, zakladam te sama pieluszke i do 7 rano pieluszka jest praktycznie prawie sucha. Nie mielismy do tej pory przecieku. :)

Agmani
01-07-2008, 10:50
Cokolwiek plus ieksza wkladka konopna. Dzisiaj mlody mial Lotties z konopiami i jak zwykle bylo ok. Przy upalach w ogole chetnie daje mu Lotties, bo wtedy pierwsza sztucznosc to dopiero otulacz, a przy Lotties nie ma naprawde zadnego kontaktu ze skora.

swebe
04-07-2008, 12:47
od paru dni otulacz bialy imsevimse i wkladka tetrowa. i ten zestaw pozostaje suchy az do wysadzania ok 5 30 6 rano ( Hela idzie spac przed 9 - opcjonalnie :wink:) do tej pory byl bg z dodatkowa konopna.
pierwszej nocy sprawdzalam co chwila czy suche, drugiej juz tylko sporadycznie a teraz juz sie nie przejmuje przytulamy sie i spimy. dziewczynka nie sika jak spi!
warto zrobic taki eksperyment zwlaszcza ze lato ma byc upalne :o