PDA

Zobacz pełną wersję : "nosidło ergonomiczne" na allegro ;-)



Almelle
20-05-2010, 23:34
Nie wiem, czy nie powielam tematu ale po wrzuceniu w szukaj hasła "nosidło ergonomiczne" (użyte zresztą w wielu wariantach) znalazłam zbyt wiele wyników. Jeśli temat już był, to przepraszam.

A zatem do rzeczy:

Czy ktoś z was wpisał kiedyś w wyszukiwanie na allegro hasło "nosidło ergonomiczne"?
Może się nie znam na tym, ale wydaje mi się, że produkt oznaczony numerem N15 firmy na W, to jest typowe, ohydne wisiadełko a nie ergonomik...?

Hmmm... Jeśli to żart ze strony producenta, to mało dla mnie śmieszny... :twisted:

Almelle
20-05-2010, 23:42
... że od kiedy BabyBjorn to ergonomik ?!

Chyba faktycznie albo świat oszalał albo ja...:duh:

słoneczny_blask
20-05-2010, 23:46
... że od kiedy BabyBjorn to ergonomik ?!

Chyba faktycznie albo świat oszalał albo ja...:duh:
Lekarze o BB piszą że jest nosidłem ergonomicznym i że to "wisielcze" rozstawienie nóżek to jest właśnie to prawidłowe. Gdzieś czytałam.
Ciekawe jakie wakacje Bjorn im za to fundnął.

paskowka
21-05-2010, 09:12
Ale BB robi również nosidła z prawidłowym rozstawem nóżek, gdzie dziecko juz nie wis, takie http://www.babybjorn.com/en-gb/Eng/products/Mobility/BABYBJORN-Comfort-Carrier/
Tylko ten opis!!!
"Vary the leg position.Carry your child facing inwards with the legs in a normal position (1), inward facing with a wide leg position (2), or outwards facing with a normal leg position (3).
Wytłuszczenie moje:) czyli dla producenta normalna pozycja to nóżki jak w wisiadle, a ta z nóżkami rozstawionymi szeroko to już fanaberia;)

słoneczny_blask
21-05-2010, 09:30
Miałam na myśli opinie lekarzy, gdy nie było jeszcze BB comfort, tylko "zwykłe" wiszące.
BB Comfort miałam na sobie kiedyś w sklepie i gdzieś opisałam recenzję z tego "wydarzenia" ;)

Budzik
21-05-2010, 09:58
Głowy nie dam, ale zdaje mi się, że na stronie Womaru wszystkie nosidła są opisane jako ergonomiczne.

Almelle
21-05-2010, 17:56
Miałam to w ręku (jakiś różowy model z nogawkami) i niestety dostałam również w prezencie (teraz się wala bo nie znam nikogo kogo bym tak nie lubiła, żeby mu/jej go sprzedać) i co jak co, ale ŻADNE z tych dwóch ergonomikiem nie było!

klusiecka
21-05-2010, 20:56
Lekarze o BB piszą że jest nosidłem ergonomicznym i że to "wisielcze" rozstawienie nóżek to jest właśnie to prawidłowe. Gdzieś czytałam.
Ciekawe jakie wakacje Bjorn im za to fundnął.
taki OT, zawsze i o wszystkim można napisać, że lekarze mówią, twierdzą rekomendują. Do czasu aż nie ma tam nazwiska. Zastanawia mnie na stronie pewnej firmy produkującej wisiadełka, rekomendacja znanego lekarza, a nawet nie samego lekarza niech rekomenduje co chce jezeli jego wiedza, doświadczenie i przekonanie sie z rekomendacja zgadzają. Chodzi mi o formę przedstawienie w/w rekomendacji najpierw pisze o super nosidełkach, na chwile o chustach i ich ładnych kolorach i znowu o nosidełkach a pod wszytskim nie ma ładnego zdjęcia z podpisem ale są dwie pieczątki, z których jedna wygląda jak z nagłówka recepty a druga jak z wypisu po pobycie na oddziale. Nie wiem nie wnikam czy ów lekarz faktycznie rekomenduje nosidła czy nie, ale całość wygląda dość nieprofesjonalnie.
Po pierwsze jak lekarz coś rekomenduje to prawdopodobniej wygląda to ze zdjęciem
Po drugie przedstawiciele zawodów medycznych, nie tylko lekarze mają ograniczenia co do reklamowania produktów, stąd te rekomendacje.
Po trzecie niech się zdecyduje czy rekomenduje ten pan- wtedy przybija SWOJĄ pieczątkę i SWÓJ podpis, albo rekomenduje cała grupa ( oddział, szpital czy stowarzyszenie) i wtedy ok niech przybiją pieczątkę oddziałową. Tu lekarz wypowiada się w swoim imieniu a pieczątka jest oddziałowa- coś nie pasuje.
To wnioski tak na szybko.