PDA

Zobacz pełną wersję : Czym się róznią NubiGo od Manduca, APLX...?



anesha
19-05-2010, 16:40
oprócz ceny...
mam NubiGo i ciekawa jestem innych.
Tak czytam sobie i nie wiem właściwie jakie są róznice.
Dla męża w góry szukam, bo NubiGo mu na dłuższe trasy nie podpasowało i trzeba coś innego.
A może w Lublinie ma ktoś Manducę albo APLX (na 11kg dziecia, szczupłe i długie) i da poogladać :) ?
(Albo wymiana na Nubigo?)

sylwik
19-05-2010, 17:17
ALPX napewno bedzie za maly, manduca raczej tez.....
dla Nelki oczywiscie

Basik11
19-05-2010, 17:32
Alpax lepszy dla maluszka bo mięciutki i wygodny. Manduca też wygodna ale już trochę sztywniejsze ma pasy. Dla starszaka Nubigo bardzo porównywalny pod względem wygody z manducą ale większy może być od niej bo szyty na miarę no i wzornictwo można sobie samemu wybrać takie jakie się lubi (miałam wszystkie 3 nosidła wyżej wymienione) Fajne jest też doux-doux - śliczne i wygone. Obecnie dla mojego prawie 3latka zostawiłam sobie nubigo i doux-doux :)
Tzn tak jak maluszek drobny i lekki to bym brała dla niego alpax jak taki więszy i cięższy to manduca lub nubigo a dla starszaka nubigo lub doux-doux :)

qqrq5
19-05-2010, 19:58
przede wszystkim Nubigo jest szyty na miare, opcje kolorystyczne i preferencje klienta dowolne-Gosia to mistrzyni :)

marza
19-05-2010, 20:01
Podpisuję się pod Basik11 :)

Basiu,kiedy wkącu się umówimy?;)
Z chęcią pomacam Twój nowy nabytek :D

marushka
19-05-2010, 20:05
Basik11 napisała wszystko na ten temat :)
miałam/mam wszystkie ww nosidła i zostawiłam sobie doux-doux :)

anesha
19-05-2010, 22:20
Czyli musi sie polubić z NubiGo!
Śliczne te doux-doux, dobrze, że to nie dla mnie...Jacek chustowy jest ni i jeszcze za malutki.
Nosicie starszaki z przodu czy tylko z tyłu?
Mąż twierdzi, że czuje duży nacisk na biodra jak niesie z przodu.
Dzięki za informacje.

Basik11
19-05-2010, 22:27
Anesha z tym waszym nubigo nie wiem może mąż nie dokońca dociąga pasy naramienne ? spróbuj go jeszcze raz w nie ubrać i dopilnuj dociągnięcia pasów naramiennych co by dzieć dobrze przylegał. Noszę już tylko na plecach :)
Marza zapraszam do mnie na oglądanie, przymierzanie i kawkę czy herbatkę :)))))

anesha
31-07-2010, 16:42
Mąż polubił się z NubiGo, Anielka poprostu już za duża do noszenia z przodu, na plecach jest super.
Dzięki za wskazówki :)