PDA

Zobacz pełną wersję : Leoś kiedyś i dziś



Fusia
18-05-2010, 12:11
w wontku o didkowym indio co sie rozjechało pare osób stwierdziło ze leo dzisaj tkane to sito porównujac z starymi leosiami...serio?
zbieram opinie bo kupiłam nowego
i chce wiedzec jak to z tymi leosiami masałam leosia jakieś pół roku temu-chyba od Pentli niewiem czy z tych nowszych czy z starszych ale od wtedy maze o leosiu i teraz niewiem na co sie nastawiać
jak to jest z tymi leosiami!


ps. temat jest wynikiem mojej ciekawości ne jakiejś wyrachowanej gry by obnizyć komuś sprzedaż:?::?::?:

Ania
18-05-2010, 12:12
przyznaj sie dla kogo pracujesz :lool: ;)

Fusia
18-05-2010, 12:21
ech chciała bym wogóle popracować ale ze smutkiem stwierdzam-dla nikogo
może ktoś pracownika potrzebuje -marzy mi sie praca w domu przed ompem albo cos zrobic i oddać żebym z młodamogła być także -zarabiać duzo niemusze.... to tak pół zartem pół serio
a tak w pełni poważnie to dla nikkogo nie pracuje putam jako niedoświadczony konsument na co sie nastawić i czy kupować drugiego leo starszego

v
18-05-2010, 12:22
przeciez obojetnie w czym sie nosi
najwazniejsze to dobrze zawiazac :D

Ania
18-05-2010, 12:23
przeciez obojetnie w czym sie nosi
najwazniejsze to dobrze zawiazac :D

:lool: no nie ? :lol:

Fusia
18-05-2010, 12:24
to wiem -poczułam jak w tej samej chuście 4 godzinny spacer -i ne czułam dzecia gdyby nie to ze piszczała gawożyła i sie śmiała to bym zapomniała że ja niose a w teej samej chuście zawiązaniej na bylejak na szybko po 40 minutach barków nie czułam ale ciekawosc mnie zżera

bprusek
18-05-2010, 12:29
Ja mam starego, co najmniej 1,5 roku. Nic się nie rozjeżdża (czy jak to się pisze), pomimo intensywnego używania. Jest już bardzo miękki, mam parę zaciągnięć ale ewidentnie powstały z mojej winy (chyba sprzączka od paska). Przy czym się nimi nie przejmuję bo to ma być szmata do noszenia i wielu innych rzeczy typu owijanie wokół krzesła żeby dziecko nie spadło. Nowych nie znam.

Fusia
18-05-2010, 12:42
nawet o rozjeżdzanie mi nie chodzi tylko po gestośc si ścisłośc tkania i o nośnośc

agaja
18-05-2010, 12:52
ja mialam leoska nowego kupionego 2 latat temu - nosil beznadziejnie, zaciagal sie i 3 maiejscach przetarl szybko, na roczniaka juz mial nosnosc za slaba, na dziecia 4 mies byl ok, sprzedalam, wiecej leoskow nie chce i mam uraz na zawsze do tego splotu
z moich chust do tej pory najlepiej nosi nati perla style sprzed ok pol roku i hopp sprzed 2,5 roku

Fusia
18-05-2010, 12:56
jak mój dojdze zamotam i podam moja opine obiecuje a teraz czekam na wasze

Pentla
18-05-2010, 12:57
Fusia - mój leoś był kupiony u Lidki w październiku, czyli z nowszych. Na nośność nie narzekałam, był cienki, ale się nie rozłaził, ani nic z tych rzeczy. Starego leosia kiedyś macałam, ale nie zwróciłam wtedy uwagi czy jest gruby, czy nie.
OT, motyle se kupiłam:hide:

Fusia
18-05-2010, 13:15
to mie uspokoiłaś -a ja głupia zamiast ciebie odrazu pytac
OT, ja tez je kupuje bo właśnie jestem w toku- i kupiłam Leosia:Dtego limitowanego co mi sie tak niepodobał:hide:
a co tylko krowa niezmienia poglądów
a ja przez twojego leosia o leonach śnie od listopada :)
ale on już miękki i złamany był...
a rapalu łamaliśmy z m4 miesiące ale teraz to fajnie noszaca flanelka-gdyby nie kolor-ale to chusta m i nawet jej w stosiku nie licze

Stivel
18-05-2010, 13:21
Mam zielonego Leona i nie jestem w stanie mu na siłę żadnego prześwitu zrobić :) bardzo sobię zieleninkę chwalę :)

Fusia
18-05-2010, 13:23
mia ,łam zielonego kupować ale mnie limitek skusił może jeszcze kiedys -i będe miała 2

Fusia
20-05-2010, 11:16
dotarł mój leo -nóweczka ie jest to grubas ale niepamietam czy tamten którego macałam był gróbszy to było moje pierwsze spotkanie chustowe ;)
teraz mam własnego leosia limitka jest cudny nie grubas ale sito to nie jest ,wmiare przewiewny i nosi bosko i ta czerń z biela taka elegancka ta chusta kocham leosia za to jaki jest jak wsyglada i jak nosi

mart
20-05-2010, 11:26
mam kółkową z baaardzo starego leona natura - jak dobrze pogrzebać to gdzieś tu będa fotki hanti w puchowej kurtce i leosiu 5,60m (!)
pocięty biedak już na dwie kółkowe i poucha.

i mam nowego bordeaux.
i nie widzę różnicy.
bordeaux nosi super.

Fusia
20-05-2010, 11:32
czy mi sie wydaje czy leosie sie lekko mechaca bo ten jest taki szorstkawy a leos kojażył mi sie z kaczuchą

Pentla
20-05-2010, 12:12
To przynieś swój nowy nabytek w sobotę, jak będziesz. Mój się mechacił i był mięciutki bardzo szybko, tylko storcze sztywnieją po praniu.

Fusia
20-05-2010, 14:37
mamz wzszpke nadal i niewiem boje sie poyarayac t 3dniwka+ dyis p. doktor potwierdziła ze to trzydniówka na spacery już chodzimy bo wolno