PDA

Zobacz pełną wersję : BabyKicks Bumboo



mamru
16-05-2010, 10:55
kupiłam jedną i jestem zachwycona :applause:na pewno skuszę się na jeszcze
http://www.ekobaby.pl/sklep.php?cat=7&id=582&ec=0
wkładka mięciutka, taka puchata, z każdym praniem robi się coraz bardziej chłonna. Sama wkładka wytrzymała nam długi 3h spacer
W samej kieszonce podoba mi się to, czego jeszcze nigdzie indziej nie widziałam w środku bambus bardzo mięciutki, puchaty i wstawki z polaru wokół nóżek, nic się nie odciska, nie odparza. Kolorowe napy do regulacji, no i pieluszka na napy - a ja bardzo lubię napy ;) Myślę, że fajnie będzie się sprawdzała ta kieszonka jak majteczki treningowe. Bardzo zgrabna kieszonka, no i cena sympatyczna jak na kieszonkę one size z wkładką.
Szczerze polecam:thumbs up:

Krasnala
18-05-2010, 15:21
Uhm, czy ktos jeszcze uzywał tych kieszonek?

I czy ktoś może wyjaśnić ten opis: "Przy nóżkach wszyte zostały wstawki z innowacyjnego mikropolaru, który nie zawiera PUL. Mimo to pieluszka pozostaje bardzo szczelna, ale też wspaniale oddycha co ma bardzo pozytywny wpływ na zapobieganie odparzaniu okolicy pieluszkowej."

Bo na zdjęciach wygląda jak zwykła kieszonka, a tu piszą o jakichś wstawkach ??

mamru
19-05-2010, 08:30
Krasnala no to jest właśnie to o czym pisałam
zaraz spróbuję wrzucić zdjęcia.
Przy nóżkach jest takie mięciutki, milusi polarek (inny niż ten, który styka się z pupą), dziecko ma mięciutko przy nóżkach, nic się nie odciska itp

mamru
19-05-2010, 08:45
ciężko to uchwycić zwłaszcza przy takiej pogodzie, ale na pierwszy rzut oka widać ;)

http://images35.fotosik.pl/150/b8f2802f3c8ff4e7med.jpg

http://images43.fotosik.pl/295/5301436dcd562d3amed.jpg

wnętrze pieluszki; widać wyraźnie że z innego materiału jest to co na środku + wstawki przy nóżkach
http://images43.fotosik.pl/295/f8579e9b9bba637bmed.jpg

Krasnala
20-05-2010, 10:40
mamru, dziękuje za foto relację, boska jesteś :D a ja już wiem o co chodzi!

mamru
20-05-2010, 12:41
ależ proszę ;)

ewaibartek
05-11-2010, 09:56
ta pieluszka jest tak fajna,ze szkoda mi jej zakladac bo lubie na nia patrzec:)
ale konkrety:
-bardzo fajne zapiecia po bokach,aczkolwiek jak go zapielam na drugi od dolu to mial ciut za ciasno,a jak na wiekszy to troche za luzno,no ale to nie rzepy wiec wiadomo
-fajny pomysl z polarkiem kolo udek
-bardzo przyjemna w dotyku
-fajna bambusowa wkladka,na poczatku wydala mi sie ogromna dla mojego malucha,ale dobrze sie sklada wiec z przodu nie mial duzego bąbla
-ogolnie bardzo udany zakup,no i cena :)

mirabel
05-11-2010, 10:13
Dziewczyny a nie przeszkadza w użytkowaniu ten gruby PUL (taki gumowany)?
Bardzo pożądałam tej pieluszki jako antypolarkowiec (przy pupie) a po zakupie byłam bardzo rozczarowana tym PULem właśnie - że taki gruby i pancerny
Bo cała reszta fakycznie super

ewaibartek
06-11-2010, 11:58
nawet nie zwocilam na to uwagi,wiec chyba mi nie przeszkadza :) moze dlatego ze mimo ze pancerny to mily w dotyku,no ale w sumie to nie my to nosimy wiec co nam po dotyku ;)

sakahet
06-11-2010, 13:41
ja jestem bardzo zadowolona z tej pieluszki- jest to jedna z naszych nocnych pieluszek, wkład konopny jest bardzo chłonny, bambus przy pupie też jest ok; nie zauważyłam problemów z pulem i nie uważam by był jakiś sztywny- ładnie się układa, dodatkowy plus - 4 rzędy nap więc łatwiej dobrać rozmiar, choć czasem faktycznie jeden rząd to już przyciasne, a drugi jeszcze ciut za duży

Vena
26-11-2010, 12:44
Kupilam właśnie dwie w ramach kompletowania wyprawki i generalnie jestem zachwycona, ale wydają mi się ogromne, a spięte (na razie na sucho, bo Dzieć się pojawi za miesiąc) na najmniejszy rozstaw -bardzo pofałdowane w środku.
Czy uważacie, że maja szansę sprawdzić się przy noworodku czy raczej odłożyć je na póżniej i rozejrzeć się na początek za mniejszymi?

sakahet
26-11-2010, 15:07
Vena- ja nie dałam rady ich używać przy noworodku, ale może dlatego, że przymierzałam je jedynie z załączonym wkładem konopnym; ja na początek wybrałabym trochę dopasowanych pieluszek lub przez jakiś miesiąc używała tetry z dopasowanym otulaczem :) + EC

mirabel
26-11-2010, 20:35
Veno rozejrzyj się za mniejszymi
Przy noworodku będą na bank za duże.
Ani się obejrzysz, dziecko podrośnie i jeszcze dłuuuugo będziecie z nich korzystać.
Póki co malutkie formowanki + otulacz albo tetra plus otulacz.
Ewentualnei jakąś kieszonkę rozmiarówkę albo węższą w kroku one size.

erithacus
26-11-2010, 21:47
A jak z jej chłonnością? Do czego można ją przyrównać?

Wiewiórka
26-11-2010, 22:00
mirabel, jak ci się ten PUL nie podoba to zostaje ci do przetestowania formowanka BabyKicka, bo bez pula http://www.ekobaby.pl/sklep.php?cat=8&id=313&ec=0 ale nie ma bambusa jak kieszonka, ale wkładka konopna ta sama

Vena
01-02-2011, 22:40
Mój miesięczny Maluszek już powoli dorasta do tych kieszonek, choć jeszcze nie wszędzie jest szczelnie i zdarzają się przecieki przy nóżkach.
Mam pytanie co do prania: czy środek bambusowy zostawia u Was kłaczki w praniu? U mnie niestety welurowa formowanka totalnie oblazła białymi kłaczkami przy wspólnym praniu z tymi kieszonkami.
Czy można coś na to poradzić?

mirabel
02-02-2011, 11:05
Zgapiłam się, dawno mnie tu nie było


A jak z jej chłonnością? Do czego można ją przyrównać?

Nie wiem dokładnie do jakiej pieluszki można ją przyrównać ale chłonność jak najbardziej ok.
Ta wkładka konopna jest spora i super chłonna, dodatkowo chłonie warstwa przy pupie


mirabel, jak ci się ten PUL nie podoba to zostaje ci do przetestowania formowanka BabyKicka, bo bez pula http://www.ekobaby.pl/sklep.php?cat=8&id=313&ec=0 ale nie ma bambusa jak kieszonka, ale wkładka konopna ta sama

formowankę Babykick miałam już na długo przez zakupem kieszonki
Trochę się różnią te materiały - w formowance taka frotka a w kieszonce polar.


Mój miesięczny Maluszek już powoli dorasta do tych kieszonek, choć jeszcze nie wszędzie jest szczelnie i zdarzają się przecieki przy nóżkach.
Mam pytanie co do prania: czy środek bambusowy zostawia u Was kłaczki w praniu? U mnie niestety welurowa formowanka totalnie oblazła białymi kłaczkami przy wspólnym praniu z tymi kieszonkami.
Czy można coś na to poradzić?

Musisz chyba przeczekać, aż wszystkie kłaczki, które mają się oderwać - oderwą się.

I jeszcze na koniec - nie jest zła ta pieluszka Babykicks Bamboo, a majac na uwadze super wkładkę w komplecie - cena jest naprrawdę korzystna.
W sumie polecam.