PDA

Zobacz pełną wersję : cybex wypuścił elastyka



Mika
16-05-2010, 09:42
http://www.cybex.pl/, ale ... zobaczcie na wiązania poniżej, coś tu chyba nie gra :duh:

paskowka
16-05-2010, 09:56
Bardzo ładna chusta:) Oprócz wiązania na plecach i przodem do świata, wydaje mi sie nieźle zawiązana:)

kasia wska
16-05-2010, 10:21
ja tam czekam, aż BB wypuści elastyka :lol:

imho to dobrze, że te mainstreamowe firmy wypuszczają chusty. instrukcje mogą jeszcze dopieszczać, możemy do nich pisać itp., a dzięki ich sile przebicia (forsie na reklamę, obecności w salonach z rzeczami dla dzieci itp) chusty mają szansę się ludziom opatrzyć, może przestaną być czymś dziwnym, niecodziennym. niedawno któraś forumka opisywała swój sen, w którym w h&m były chusty pod kolor ubranek - cudowny sen! - a takie nowe produkty są przecież krokiem w dobrą stronę:) nie jest to przecież nowe design-techno-wisiadło:)

Mika
16-05-2010, 10:25
hehe, jak zobaczyłam katalog w sklepie to szok był u mnie a zaraz potem uśmiech, jedynie własnie ta instrukcja hmm no ale faktycznie mozna o nich napisać. Tak czy siak dobrze że sę pojawiają ale niestety pytałam to w sklepie nie ma chust i jak na razie nie będzie :?:

qqrq5
16-05-2010, 13:51
od urodzenia do ok. 5 lat: ciekawa jestem jak elastyk nosi 5latka ;)

Kirah
18-05-2010, 13:41
w życiu nie dałabym zarobić producentowi wisiadeł, w dodatku propagującemu pozycję przodem do świata, ale chusta jest śliczna.

Mika
18-05-2010, 13:48
w życiu nie dałabym zarobić producentowi wisiadeł, w dodatku propagującemu pozycję przodem do świata, ale chusta jest śliczna.
spokojnie, pokaże czas czy na jasną stronę mocy przejdzie ;)
ja jednak popieram każde próby "oswajania" z chustami :)
jedynia instrukcja ta bardziej kompetentna być mogła