PDA

Zobacz pełną wersję : co wybrać dla niedoświadczonej chustonoszki?



blabla0
14-05-2010, 20:28
Chce sprawić chuściaka dla mojej malutkiej. Doradzcie, co wybrać? Przede wszystkim coś co łatwo się mota bo doświadczenia nie mam wogóle. chce nosić głównie w ciepłe dni, wiec raczej cos cienkiego. I przede wszystkim cos co posłuży na dłużej.
Myślałam o pasiaku Nati lub Hoppediz, ale może jeszcze cos innego?
prosze, pomóżcie coś wybrać. Najwazniejsze dla mnie jest aby sie naciągała i łatwo było motać, tzn żeby nie odstawała jakoś, miała mały supeł itp

blabla0
14-05-2010, 20:49
znalazłam taki opis- http://prawiemojehistorie.blox.pl/2008/07/moje-chusty-ranking-part-1-wiazane.html
czy z tego wynika iż natki róznych kolorów róznia się od siebie także jakościa? hmmm

Dharma
14-05-2010, 21:33
Dla niedoświadczonej polecałabym jakiś najprostszy elastyk. To tak z własnego doświadczenia - dopiero elastyk przekonał mnie do noszenia, no ale elastyk na długo nie starczy.

Ania
14-05-2010, 21:41
kup sobie Dziewczyno miła to, co się Tobie podoba "naocznie" :) i co dogada się z Twoją kieszenią ;)

blabla0
14-05-2010, 21:46
ale własnie "naocznie" na zdjeciu w necie niewiele widac, jedynie kolory moga przemowic do mnie, a chodzi mi o to w czym dobrze bedzie nosic i łatwo motać
z kieszenia zawsze dogaduje sie lepiej ta tansza wersja ale nie zawsze dogada sie ze mną :D bo wydac mniej i nie motac to też nie o to chodzi...

gema
14-05-2010, 22:04
Chce sprawić chuściaka dla mojej malutkiej. Doradzcie, co wybrać? Przede wszystkim coś co łatwo się mota bo doświadczenia nie mam wogóle. chce nosić głównie w ciepłe dni, wiec raczej cos cienkiego. I przede wszystkim cos co posłuży na dłużej.
Myślałam o pasiaku Nati lub Hoppediz, ale może jeszcze cos innego?
prosze, pomóżcie coś wybrać. Najwazniejsze dla mnie jest aby sie naciągała i łatwo było motać, tzn żeby nie odstawała jakoś, miała mały supeł itp

polecam nosidło ergonomiczne :P nie ma supłów, nie odstaje, starczy na długo, łatwo się "mota", nie zakrywa dużej powierzchni ciała, więc nie grzeje :P no chyba, że Malutka jest za malutka jeszcze... ale ja swojego Poprzeczniaka noszę od 4 miesiąca w Manduce i Tuli (Tuli się jeszcze łatwiej zakłada i jest milsze w dotyku)

Fusia
14-05-2010, 22:10
tkaną zwykłego pasiaka od nati-amazonia jeśli zielenie ci nie przeszkadzają -bo wiem ze mięciutka -daje mozliwosc wielu sposobów noszenia-nauka motania nie jest wcale taka trudna

rosass
14-05-2010, 22:11
blabla0
a moze chcesz na zywo sprawdzic i sie przymierzyc?

Eyja
14-05-2010, 22:20
o matko jaki stary wpis kajki znalazłas :-) jestem pod ogromnym wrażeniem :-) brawo!

a codo chusty, hmmm
ja osobiście vatanai na poczatek i na lato bym wybrała, albo leo storcza. latwiejszy nawet do motania niż vatek. albo indio didkowe, z cieńszych któres.
na pewno czysta bawełna, bez domieszek skoro poczattkująca i dla takiego maleństwa.
i szukaj na bazarku, cos trafisz.