PDA

Zobacz pełną wersję : Problemy z cytowaniem postów



rzezuchama
13-05-2010, 23:38
Ostatnio pojawił mi się problem z cytowaniem postów. Zarówno jak chcę włączyć opcje multicytatu, jak i "odpowiedź z cytatem" strona zaczyna się mulić, mulić, kręci się kółeczko ;) i nic sie nie dzieje, muszę przeładować stronę,żeby wrócić do poprzedniego widoku, nawet klawisz stop w pasku górnym przeglądarki nie chce działać.
W lepszych przypadkach otwiera mi po prostu stronę pisania postu, ale bez cytatów.

Czy ktoś wie o co cho?
Czy poprzestawiało mi się coś w ustawieniach? Na forum, czy może w komputerze jako takim?

Meta
14-05-2010, 08:45
Wyczyść ciasteczka i w ogóle wszystkie śmieci z przeglądarki. Sprawdź, czy nie ma jakichś aktualizacji.
Forum się czasem muli, ale nie spotkałam się z permanentnym muleniem przy odpowiadaniu na posty :roll:

A co do komputera - jak długo masz już system? Może za dużo "atrakcji" się tam nazbierało i pora przeinstalować? :ninja:

rzezuchama
14-05-2010, 08:54
System nówka ;) zmieniany na początku roku na W7. Ale problem pojawił się nie tak dawno, więc nie łączyłam go ze zmianą systemu.
Czasem oprócz "kółeczka" przeglądarkowego, kręci się też komputerowe (odpowiednik wcześniejszej klepsydry)?
A gdzie znajdę te syfy do wyczyszczenia w FF?

Meta
14-05-2010, 09:04
Hihi u mnie "na początku roku" to już staroć zaśmiecony :lol: Ale ja ciągle coś kombinuję i reinstall wychodzi co 2-3 miesiące (i tak dobrze, kiedyś co miesiąc był :hide:)
W FF masz Narzędzia -> Wyczyść historię przeglądania, tyle, że dobrze jest Okres do wyczyszczenia ustawić na Wszystko (domyślnie jest ostatnia godzina)

A jeszcze mi wpadło do głowy - nie instalowałaś niedawno jakichś addonów do FF? Może któryś nie bardzo kompatybilny? :hmm:

rzezuchama
14-05-2010, 09:16
Hihi u mnie "na początku roku" to już staroć zaśmiecony :lol: Ale ja ciągle coś kombinuję i reinstall wychodzi co 2-3 miesiące (i tak dobrze, kiedyś co miesiąc był :hide:)
W FF masz Narzędzia -> Wyczyść historię przeglądania, tyle, że dobrze jest Okres do wyczyszczenia ustawić na Wszystko (domyślnie jest ostatnia godzina)

A jeszcze mi wpadło do głowy - nie instalowałaś niedawno jakichś addonów do FF? Może któryś nie bardzo kompatybilny? :hmm:
Meta!! MISTRZU!! :mighty:
Wyczyściłam ciacha i pamięć podręczną. Póki co zadziałało jak widzisz :D

Załamałabyś się naszym komputerem, przed tą reinstalacją poprzednia była ...lata temu? Mąż mój organicznie nie znosi reinstalki. Informatyk z zawodu :DZa to tej ostatniej towarzyszyło gustowne sformatowanie jednej partycji ;) Te emocje!!!!