PDA

Zobacz pełną wersję : motyle z lnem japanki i sweetplace pare pytań do posiadaczek



Fusia
13-05-2010, 12:40
moze już był wontek ale jetem u rodziców imama sie czepia ze siedze przy kompie jak dzecko śpi:omg:
a potrzebuje info bo chce zmówić
mam japana z kaszmirem -dla mnie nosi cudnie i łatwo sie mota
prubowałam motyli z lnem ale noszą troche gożęj od japana-a mówią ze len taki nośny
nie mam porównania len japan z motylami nati z lnem

i mam pare pytań jak to jest

1.czy to kaszmir nosniejszy od lnu ?
2.a może chodzi o wzór ze japan bardziej gęśty we wzory i dlatego lepiej nosi?
3.czy ktos próbował lnu japan lnu motyle i japana kszmirowego-co jak nosi porównanie
4.je.sli to przez wzór a nie domieszke to jak nosi sweet place czy gozej od japana??
5.posiadaczki motyli jak chusta sie sprawuje czy łatwo sie zaciąga ktoś pisał o przesuwaniu nitek tylko to bło w jedwabiu czy w lnie?
5.nie patrząc na wzór czy wam sie podoba tylko na nośność to wybrałybuście japana sweet place czy motyle ??

dzieki za odpowiedzi jesli było cos podobnego to sory spadam potem poczytam odp i bede zamawiać:mrgreen:

hexi
13-05-2010, 12:47
mam japan z welna, sp z kaszmirem i motyle z lnem
nosnosc w kolejnosci-
sp
japan
motyle
przewiewnosc:
motyle
sp
japan
grubosc/miesistosc:
japan
sp
motyle
wg mnie nosnosc chusty nie tyle zalezy od jej grubosci/ domieszek ile od gestosci tkania
w tej chwili najlepiej noszace chusty jakie mam to dwie bawelny czyste...
ale motyle kocham miloscia gleboka moje 10kg nosza bez zarzutu, sp i sawka poniesie spokojnie
(a lnu generalnie nie lubie- dopiero z oceanem i motylami sie dogadalam, choc w dalszym ciagu irytuje mnie to ze sie tak gniota :roll: )

Fusia
13-05-2010, 13:04
ktoś ma jeszcze jakieś opinie im wiecej tym lepiej -dla mojego wyboru

Fusia
13-05-2010, 17:57
?????????????????????????????

asia889
13-05-2010, 20:21
Nie mam SP ani motyli, tylko 2 japany. Jeden z wełną drugi z lnem. Obydwa bardzo fajnie noszą, motają się, choć moim zdaniem wełenka ciut nośniejsza od lnu.

Fusia
14-05-2010, 05:30
ktos jeszcze coś napisze bo zostało mi niewiele czasu do mamysłu a niechce kuic motyli jeśli gożej noszą
a jakie są motyle w utrzymaniu w praniu trzeba bardzo uwazać?

neverendingstory
14-05-2010, 06:59
z wymienionych przez ciebie znam tylko japana z lnem - nosi B O S K O !!!

Fusia
14-05-2010, 09:18
mój z kaszmirem też wiec może to japany tak noszą

AMK
14-05-2010, 09:44
mialam japan len i mam lniane motyle
dla mnie motyle zdecydowanie lepsze - piekniejsze, miększe,cieńsze, a nosnośc bardzo podobna
SP z welną mam, genialna i nośna chusta

Fusia
14-05-2010, 09:57
o ta informacja duzo dała....jeszcze pare i bede wybierac

Fusia
14-05-2010, 11:51
??

nemhain
14-05-2010, 14:27
Wybierz tą, która Ci sie najbardziej podoba, obie bardzo dobrze nosza :)

hanti
14-05-2010, 15:53
miałam japana, motyle (pożyczone) i miasteczko.

Kocham miasteczko z wełną, mam dwa w różnych kolorach, bo to jedna z fajniejszych chust :)

mamaani
07-12-2011, 21:35
ja też mam sp z wełną i jestem zakochana na maxa, na ten moment to moja ulubiona chusta, niebawem tez pomacam japana z lnem i dam znać, jak nam sie nosi