PDA

Zobacz pełną wersję : Posty napisane



Sroka
12-05-2010, 07:37
pytanie moze blache ale zaprzara mi glowe: czy jest opcja ze mozna gdzies kliknac i wyskakuja wszystkie watki w ktorych sie cos napisalo? czy trzeba subskrybowac kazdy temat? bardzo mi tego brakuje, bo jak zapomne subskybcji to potem szukam i szukam a tak moglabym jednym spojrzeniem ocenic czy ktos cos nowego napisal!
JEST TAKAN OPCJA?

pati291
12-05-2010, 07:48
Wchodzisz w "Twój profil" i po lewej stronie masz "Znajdź wszystkie posty"

Sroka
12-05-2010, 08:00
to troche nie to czego szukam. tu wyskakuja MOJE posty, tzn nie widze czy ktos inny cos nowego napisa. Musialabym w kazdy wejsc i sprawdzic. Ja szukam listy watkow cos w stylu "nowe posty" tylko ze by wyskakiwaly tylko watki w ktorych cos napisalam

Meta
12-05-2010, 08:07
To robisz troszkę dookoła:

Wchodzisz w Zaawansowane wyszukiwanie i w prawym górnym rogu wybierasz opcję Szukaj inaczej (http://www.chusty.info/forum/search.php?search_type=1).
Tam wpisujesz Nazwę użytkownika, zaznaczasz "Szukaj tematów rozpoczętych przez użytkownika" i odhaczasz okienko podobne nazwy.

Możesz też wybrać, wg czego ma sortować - wg. forum, na którym są dane wątki, wg daty powstania wątku, wg daty ostatniego wpisu w wątku (i jeszcze inne, ale mniej ciekawe :))

Sroka
12-05-2010, 08:24
prawie to czego szukam, ale idziemy w dobrym kierunku :D
Tu mi wyskaqkuja watki ktore JA rozpoczelam a nie wszystkie w ktorych cos napisalam

Meta
12-05-2010, 08:52
Aaaaaaaa :)
Oki, źle zrozumiałam :)

To tak:
W szukaj inaczej standardowo dajesz swój nick, odznaczasz kratkę Podobne nazwy. Znajdź posty użytkownika - zostaje.
I teraz niżej, na samym dole prawie, zaznaczasz "Pokaż wyniki jako: Tematów" (wiem, nie po polskiemu :lol:)

I dodatkowo możesz wybrać sobie sortowanie, żeby łatwiej było się połapać

Kasia.234
12-05-2010, 09:05
A nie wystarczy po prostu kliknąć na górze po prawej stronie w ustawienia?

Meta
12-05-2010, 09:15
I co w tych ustawieniach?

Kasia.234
12-05-2010, 09:27
I co w tych ustawieniach?

Ja jak klikam w ustawienia, to pojawia mi się panel użytkownika i lista wszystkich tematów, w których coś pisałam.

Sroka
12-05-2010, 09:30
I co w tych ustawieniach?

:D to to! dzieki! tylko szkoda ze tak naokolo trzeba do tego docierac..


Ja jak klikam w ustawienia, to pojawia mi się panel użytkownika i lista wszystkich tematów, w których coś pisałam.
u mnie nie..... dziwne... tez bym tak chciala... zmienialas cos w ustawieniach?

Kasia.234
12-05-2010, 09:31
u mnie nie..... dziwne... tez bym tak chciala... zmienialas cos w ustawieniach?

nie pamiętam, ale pewnie zmieniałam, skoro nie wszyscy tak mają

Sroka
12-05-2010, 09:35
znalazlam chyba co trzeba zmienic, zaraz sie okaze czy dziala jak napisze tego posta :)

Sroka
12-05-2010, 09:38
DZIALA!!!!! :)
Dla tych co tez moze szukaja:
w ustawieniach na dole "ustawienia zaawansowane" i tam trzeba w pierwszym chyba nawet nozliwym pasku z wyborem zeby sledzic posty "bez powiadamiabia"
Dzieki dziewczyny!

Meta
12-05-2010, 09:56
No to są po prostu subskrypcje :)
Ja swoje wywaliłam, bo mnie okrutnie ta lista denerwowała (ale to może dlatego, że ja gadam bez opamiętania w zbyt dużej ilości wątków :hide:)


edit: BTW w tej liście na pojawiają się tylko najnowsze wątki z Twoimi wpisami - żeby zobaczyć wszystkie, pod spodem jest przycisk "Pokaż wszystkie"