PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam kogoś z okolic Tomaszowa Mazowieckiego



Kasia13
11-05-2010, 22:41
Witam poszukuję kogoś Z okolic Tomaszowa Mazowieciego do pomocy przy chuście tkanej. Bardzo proszę o kontakt. Synek ma 4 miesiące ale jest wydaje mi się długi z siedzącymi pozycjami jeszcze jakoś daję rade ale tragedia jest z typu: kołyska itp.. Mały się zanosi, a i sama chusta chyba nie jest tak złożona jak potrzeba. Bardzo mi zależy

doominikaa
11-05-2010, 22:57
ajajajaj, dziś byłam w Tomaszowie...
w razie czego mogę podjechać.
jeśli mi napiszesz swój nr telefonu, wykombinuję sobie jakiś służbowy powód, zeby w przyszłym tygodniu zawitać tu spowrotem :)

reni
18-07-2010, 23:23
Witam poszukuję kogoś Z okolic Tomaszowa Mazowieciego do pomocy przy chuście tkanej. Bardzo proszę o kontakt. Synek ma 4 miesiące ale jest wydaje mi się długi z siedzącymi pozycjami jeszcze jakoś daję rade ale tragedia jest z typu: kołyska itp.. Mały się zanosi, a i sama chusta chyba nie jest tak złożona jak potrzeba. Bardzo mi zależy


ja mieszkam w łodzi ale bywam w tomaszowie bo to moje rodzinne miasto wiec jak sie odezwiesz to możemy sie spotkac

Cobra
18-07-2010, 23:59
Witam poszukuję kogoś Z okolic Tomaszowa Mazowieciego do pomocy przy chuście tkanej. Bardzo proszę o kontakt. Synek ma 4 miesiące ale jest wydaje mi się długi z siedzącymi pozycjami jeszcze jakoś daję rade ale tragedia jest z typu: kołyska itp.. Mały się zanosi, a i sama chusta chyba nie jest tak złożona jak potrzeba. Bardzo mi zależy


w żabiej woli mieszkam - to na trasie na warszawe za mszczonowem od twojej strony - jestem w domu cały czas ale nie jestem mobilna