PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o poradę



Jagienka
10-05-2010, 21:08
Już wspominałam, że moja Antosia od ubiegłych wakacji nie daje się zamotać.
Jednak gdy idziemy na spacer i po jakimś czasie chodzenia męczy się, chce na rączki. Czasem tylko na chwilkę, czasem na trochę dłuższą chwilkę, a czasem na dłużej. Kiedy jest wózek, zwykle siada do wózka, ale wygodniej nam bez wózka.
I tak się zastanawiam co doświadczone w temacie mamy poleciłyby mi do tzw. przenoszenia dziecka - czyli szybko włozyć i równie szybko wyjąć. Chodzi mi głównie o to, żeby odciążyć biodro i ręce, bo już nie daję rady :confused:
Pouch, czy kółkowa - co Waszym zdaniem lepiej się sprawdzi?

lidka
10-05-2010, 21:20
Ja używałam w takich sytuacjach kółkowej. Poucha po prostu nie miałam.
Parę miesięcy temu spróbowałam poucha i żałuję, że nie miałam go wcześniej, gdy Bartka jeszcze nosiłam na biodrze.
Bardzo fajny wynalazek, błyskawicznie się zakłada i nie trzeba nic pilnować, poprawiać (np. prawidłowego ułożenia kółek), dociągać (na kurtce nie lubiłam dociągać kółkowej).
Wg mnie i jedno i drugie dobrze się sprawdzi w opisanej przez Ciebie sytuacji:)

Noriska
10-05-2010, 21:20
Kolkowa

paskowka
10-05-2010, 21:21
Ja miałam na taką okazję kółkową, ale dobrze było póki Lidia nie chodziła, a jak zaczeła i przy wkładaniu do chusty mnie całą okopywała butami to się wkurzyłam i na takie okazje mam moje ukochane Scootababy!!!! Właśnie wróciłyśmy z wycieczki do lekarza - autobus-metro-autobus, mnóstwo schodów po drodze. Na plecy się boję w komunikacji, z przodu już nic nie widzę bo młoda zasłania widok, a w Scootababy dałyśmy radę. Fakt na długie chodzenie to nie jest, zbyt obciąża jedno ramię, ale tak do godziny ja daję radę:)

Noriska
10-05-2010, 21:26
A u mnie ani ja ani mala nie lubimy sie ze Scootababy. Moze musi troche dorosnac - bo wpada w panel po uszy. A dla mnie dociagniecie kolkowej jest o wiele latwiejsze niz Scotta. Wada Scoota jest cena.

Jagienka
11-05-2010, 13:55
dziękuję za Wasze porady :-)
Lidka, dziękuję - podobnie podpowiadała mi intuicja. Kółkowa się sprawdzi, ale pouch będzie jednak wygodniejszy do szybkich manewrow ;-)

JJ
11-05-2010, 14:00
dziękuję za Wasze porady :-)
Lidka, dziękuję - podobnie podpowiadała mi intuicja. Kółkowa się sprawdzi, ale pouch będzie jednak wygodniejszy do szybkich manewrow ;-)

mnie sie tez tak zdaje