PDA

Zobacz pełną wersję : mamo_trojki czy to ty??



julianka.
09-05-2010, 20:43
Mamo_trojki czy to Ciebie z cała trojka a własciwie czworką widzialam dzis na dwunastce u Dominikanów?? Cala msze zastanawialam sie skąd znam ta miła twarz a olsnilo mnie po wszytkim kiedy zobaczylam , ze chusta idzie w ruch w prawdzie na innej mamie i z innym maluszkiem ale pod Twym bacznym okiem:)
My bylismy w komplecie z charakterystycznym dreptusiem gaduła w zielonej kurteczce. Pozdrawiam.

Joania
09-05-2010, 21:08
jeśli mała blondynka no powiedzmy sympatycznie wyglądająca z fryzurką równo przystrzyżoną (chyba):D to pewnikiem Mama trójki

mama_na_szóstkę
10-05-2010, 17:43
no tak, to bylismy my - my tzn. my z chłopakami i męza brat z żona i córeczką. było nas tak dużo, ze rzeczywiście trudno nas bylo nie zauwazyć 8)) a po mszy szwagierka motała się z młodą w natkę sunset, a ze bez lustra, to ja pomagalam :mrgreen:
a ten Twój dreptuś, to taki mini chłopczyk na własnych nóżkach co to do wózeczków podchodził? i córcia ok. 3 latka? mogłaś się ujawnić :D pozdrawiam :)

Joanek, podpadnięta jesteś :P :whistle:;-)

julianka.
10-05-2010, 22:12
Tak mini chłopczyk i dzielna trzylatka to moj zestaw :) A z tym ujawnianiem to ja taka jakas niesmiala jestem :oops: A jeszcze do niedawna mialam MT z doliny.... prawda, ze mialabys niespodzianke jakbys nas w nim zobaczyła :) Wtedy chyba nie musialabym sie tak czaić :lol: