PDA

Zobacz pełną wersję : i jeszcze raz "ta" roznica ;)



polaquinha
21-06-2008, 19:30
(qurcze - nie moge znalezc poprzedniego postu z podobnym zdjeciem zeby podpiac sie z tematem)

http://www.flickr.com/photos/finadrea/2311123872/

jeden tata z wisiadelkiem a drugi -chyba z MT?
przepraszam nie moglam sie oprzec :wink:

grimma
21-06-2008, 19:37
no co?
wielkie rzeczy rozzstaw nog inny;)??
gdyby byly dwa MT (albo jakies nosidla ergo) to byloby takei ladne zdjecie propagandowe :D

martyna
21-06-2008, 19:42
pięknie widać różnicę...

21-06-2008, 19:45
no co?
wielkie rzeczy rozzstaw nog inny;)??


kondycja męskich orderów in spe (o ile to chłopcy siedzą w nosidłach) też może być inna :)

mart
21-06-2008, 20:04
to po lewej to raczej jakieś ergonomiczne a nie miętek.
a zdjęcie poglądowe - boskie!

Jazzoo
21-06-2008, 20:55
to po lewej to raczej jakieś ergonomiczne a nie miętek.
a zdjęcie poglądowe - boskie!

Tak, po lewej jest ERGO. :)

Linda
21-06-2008, 21:17
My bylismy dzisiaja cala rodzina w zoo w Colchester, super mielismy dzien... Widzialam cala mase dzeici w wozkach, dwa, na oko 2 miesieczne w wisiadelkach, jedno przodem do swiata w jakims koszmarku, przy ktorym BB wyglada na luksus.. No i potem taki obrazek... zachodzimy do kawiarni (Orlinek na plecach w Bamberoo), w tym samych czasie zachodzi rodzinka z takim wypasionym nosidlem na stelarzu, mnoswtwo sprzaczek, pasow, maluszek 10 miesieczny wisi w tym ustrojstwie na jaderkach.... I wiecie co, mama tego maluszka zapytala mnie co ja takiego mam na plecach i czy mam kondycje tak malego nosic :) Pokazalam jej mojego mietka, powiedzialam, ze duzo nosze, nie smialam powiedziec, ze nie zalozylabym ich nosidla...
Szkoda, ze nie mam fotek, ale jakos tak nie wypadalo robic zdjec tym rodzicom....