PDA

Zobacz pełną wersję : Chusty Womar (wydzielony)



Womar
05-05-2010, 12:56
Drogie Forumowe Chustomamy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wam za Wasze opinie na temat naszych chust. Są one dla nas bezcenne, ponieważ dzięki nim możemy ulepszyć naszą ofertę, tak aby proponowane przez nas produkty, jak i wiązania, były bezpieczne i wygodne. Uważamy, że każda opinia, w tym również krytyka, jest konstruktywna i prowadzi do rozwoju w dobrym kierunku.
Dzięki Waszym mailom stworzyliśmy nowe instrukcje wiązania. Rodzice będą mogli skorzystać z tej pomocy, co ułatwi im motanie- szczególnie przy pierwszych kontaktach z chustą.
W wyniku pomyłki dostawcy materiałów, zostały wyprodukowane chusty w splocie skośnym. Po Waszych mailach i sprawdzeniu materiałów, od grudnia nasze chusty mają splot skośno-krzyżowy. [...]
Wasze komentarze pozwolą nam w przyszłości tworzyć nowe wzory i kolory, tak aby nasze chusty w pełni zasługiwały na wasze pozytywne opinie. Wierzymy, że nasze starania przyniosą pożądane efekty. [...]
Pozdrawiamy
Womar

Liv
05-05-2010, 13:01
:omg:

busia
05-05-2010, 13:02
:omg:
Drogie Forumowe Chustomamy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wam za Wasze opinie na temat naszych chust. Są one dla nas bezcenne, ponieważ dzięki nim możemy ulepszyć naszą ofertę, tak aby proponowane przez nas produkty, jak i wiązania, były bezpieczne i wygodne. Uważamy, że każda opinia, w tym również krytyka, jest konstruktywna i prowadzi do rozwoju w dobrym kierunku.
Dzięki Waszym mailom stworzyliśmy nowe instrukcje wiązania. Rodzice będą mogli skorzystać z tej pomocy, co ułatwi im motanie- szczególnie przy pierwszych kontaktach z chustą.



W wyniku pomyłki dostawcy materiałów, zostały wyprodukowane chusty w splocie skośnym. Po Waszych mailach i sprawdzeniu materiałów, od grudnia nasze chusty mają splot skośno-krzyżowy. [...]
Wasze komentarze pozwolą nam w przyszłości tworzyć nowe wzory i kolory, tak aby nasze chusty w pełni zasługiwały na wasze pozytywne opinie. Wierzymy, że nasze starania przyniosą pożądane efekty. [...]
Pozdrawiamy,
Womar


:omg:

PchlePsotki
05-05-2010, 13:04
no właśnie o co chodzi, darmowa reklama czy spam

Biedronka
05-05-2010, 13:05
Drogie Forumowe Chustomamy!
Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Wam za Wasze opinie na temat naszych chust. Są one dla nas bezcenne, ponieważ dzięki nim możemy ulepszyć naszą ofertę, tak aby proponowane przez nas produkty, jak i wiązania, były bezpieczne i wygodne. Uważamy, że każda opinia, w tym również krytyka, jest konstruktywna i prowadzi do rozwoju w dobrym kierunku.
Dzięki Waszym mailom stworzyliśmy nowe instrukcje wiązania. Rodzice będą mogli skorzystać z tej pomocy, co ułatwi im motanie- szczególnie przy pierwszych kontaktach z chustą.
W wyniku pomyłki dostawcy materiałów, zostały wyprodukowane chusty w splocie skośnym. Po Waszych mailach i sprawdzeniu materiałów, od grudnia nasze chusty mają splot skośno-krzyżowy. [...]
Wasze komentarze pozwolą nam w przyszłości tworzyć nowe wzory i kolory, tak aby nasze chusty w pełni zasługiwały na wasze pozytywne opinie. Wierzymy, że nasze starania przyniosą pożądane efekty. [...]
Pozdrawiamy,
Womar


litości :roll:

CABabies
05-05-2010, 13:08
Dotykalam ten material i faktycznie skosno krzyzowy, ale po jednym praniu kosmaci sie, jest bardzo cienki i jakis taki sliski.

aurora
05-05-2010, 13:08
O matko i córko!

W wyniku pomyłki? Nie powiem, co tu jest pomyłką...

Gertruda
05-05-2010, 13:09
W każdym wątku gdzie występuje słowo Womar jest ten sam tekst...nie ważne o co w wątku chodzi....

paskowka
05-05-2010, 13:09
Dotykalam ten material i faktycznie skosno krzyzowy, ale po jednym praniu kosmaci sie, jest bardzo cienki i jakis taki sliski.

Bo sam splot skośnokrzyżowy to nie wszystko, ważna jest jakość przędzy, jej grubość, ilość skręcen, gestośc tkania itp. Kurcze bardzo ciekawam tej chusty:)

Eyja
05-05-2010, 13:10
miło, że krytyka na naszym forum spotkała się z Państwa zrozumieniem i doceniam chęć poprawy ;-)

ale proszę odnieść się również do kwestii nosidełek, przez nas zwanych wisiadłami. czy na tym polu tez Państwo zastosują się uwag krytycznych?

Biedronka
05-05-2010, 13:10
parcie na kase raczej ;)

no z takim innowatorskim wiązaniem to ho ho ...daleko zajadą ;)
http://polskaanglia.pl/dziecko/womar/17/04.jpg

yanettee
05-05-2010, 13:11
taaa wiązanie pierwsza klasa

wstyd

CABabies
05-05-2010, 13:12
Aha, do Womar jeszcze... z calym szacunkiem i naprawde nie sarkastycznie... Ale dlaczego Wasz slogan brzmi "serce przy sercu" a na zdjeciach wyglada to bardziej jak "serce przy nerkach"... lub nawet nizej??

silver
05-05-2010, 13:16
Aha, do Womar jeszcze... z calym szacunkiem i naprawde nie sarkastycznie... Ale dlaczego Wasz slogan brzmi "serce przy sercu" a na zdjeciach wyglada to bardziej jak "serce przy nerkach"... lub nawet nizej??

:lool:

Liv
05-05-2010, 13:21
Aha, do Womar jeszcze... z calym szacunkiem i naprawde nie sarkastycznie... Ale dlaczego Wasz slogan brzmi "serce przy sercu" a na zdjeciach wyglada to bardziej jak "serce przy nerkach"... lub nawet nizej??

hahahahahah :lool:

Mayka1981
05-05-2010, 13:55
Aha, do Womar jeszcze... z calym szacunkiem i naprawde nie sarkastycznie... Ale dlaczego Wasz slogan brzmi "serce przy sercu" a na zdjeciach wyglada to bardziej jak "serce przy nerkach"... lub nawet nizej??

:lool:

OT A czy to nie zakrawa na reklamę w miejscu gdzie reklam się nie wstawia? :roll:

Olapio
05-05-2010, 14:08
a ja proponuje firmie womar aby wrzuciła swoją nową chuste do nas na testy
wtedy ocenimy :)

Meta
05-05-2010, 14:12
a ja proponuje firmie womar aby wrzuciła swoją nową chuste do nas na testy
wtedy ocenimy :)

Niestety, firma Womar nie spełnia regulaminowych warunków, żeby móc się na forum reklamować i prowadzić testy swoich produktów :ninja:

Mayka1981
05-05-2010, 14:15
Niestety, firma Womar nie spełnia regulaminowych warunków, żeby móc się na forum reklamować i prowadzić testy swoich produktów :ninja:

a ten pierwszy post to niby co jest? (nawet po edycji :))
TO JA WYEDYTOWAŁAM co by nie reklamować :D

Meta
05-05-2010, 14:19
A nie wczytywałam się zbyt wnikliwie w ten folder reklamowy :lol: Dzięki Majka, już poprawiłam

ewadbr
05-05-2010, 14:23
w cytatach i tak można przeczytać oryginał....:ninja:

Mayka1981
05-05-2010, 14:24
w cytatach i tak można przeczytać oryginał....:ninja:

Spoko spoko, Meta zaraz posprząta, prawda? :)

morepig
05-05-2010, 14:29
biedrona, ja wiem ze nie lubimy womaru, ale raz- mam ich chuste w domu i nie jest zła, widziałam gorsze :)
dwa- w nowym katalogu maja inne zdjeica. jak sie krytykuje to trzeba by najpierw sprawdzic -nowy katalog- str 7- wiazania duzo lepsze niz byly :)

edit- zdjecie z katalogu
http://morepig.pl/wp-content/uploads/2010/05/womar.jpg
ja wiem ze tutaj kazda ma juz nakladzione do glowy ze womar ble, womar fuj i wogole, ale inne firmy tez mialy (maja) wtopy różnorakie i o nich jakoś ciszej, albo przynajmniej lepsze argumenty. tu znowu, jak przy ziabaqulu bedzie dyskusja typu 'nie bo nie'... naprawde gorsze wiazania maja niektóre firmy na swoich fotach :P


co do wpisywania w kazdym watku tego samego tekstu... no comments...

Mayka1981
05-05-2010, 14:36
biedrona, ja wiem ze nie lubimy womaru, ale raz- mam ich chuste w domu i nie jest zła, widziałam gorsze :)
dwa- w nowym katalogu maja inne zdjeica. jak sie krytykuje to trzeba by najpierw sprawdzic -nowy katalog- str 7- wiazania duzo lepsze niz byly :)
ja wiem ze tutaj kazda ma juz nakladzione do glowy ze womar ble, womar fuj i wogole, ale inne firmy tez mialy (maja) wtopy różnorakie i o nich jakoś ciszej, albo przynajmniej lepsze argumenty. tu znowu, jak przy ziabaqulu bedzie dyskusja typu 'nie bo nie'...


co do wpisywania w kazdym watku tego samego tekstu... no comments...

Edit - to nie do mnie było ale się odezwę - ja nie przeczę, chętnie potestuję - tylko nie lubię jak się tak prodcent zachowuje - TAK SAMO jak zibaqulu - i tam była naprawdę nie dyskusja nie bo nie - tylko nie bo się nas jak debili traktuje :/ Pamiętam dobrze...

morepig
05-05-2010, 14:43
Edit - to nie do mnie było ale się odezwę - ja nie przeczę, chętnie potestuję - tylko nie lubię jak się tak prodcent zachowuje - TAK SAMO jak zibaqulu - i tam była naprawdę nie dyskusja nie bo nie - tylko nie bo się nas jak debili traktuje :/ Pamiętam dobrze...
no ja to rozumiem, co do tego sie nie wypowiadam, a raczej wypowiadam w podobnym tonie co Wy :) ale jazda po kims, do tego ZE STARYM nieaktualnym zdjęciem- to juz nie jest ok.

Eyja
05-05-2010, 14:44
ja się zgadzam z morepig.
brzydkie posty pojawiły się zanim womar powklejał swój tekst w różne watki, powiedziałabym że trochę "na wyrost".
a zdjęcia wklejone przez morepig pokazują, że naszą krytykę womar wziął pod uwagę.

czyli, co? jezeli ktoś wypuści kiepski produkt, naskoczymy na niego, on poprawi co było złe, to potem nie ma już możliwości normalnej rozmowy?

u_lcia
05-05-2010, 14:45
ja rozumiem, ludzie widzac 5 metrów materiasły pytają czy to da się samemu ogarnąć.. widząc to wiązanie to ja pytam, czy to da się tak samemu??? bo niby jak? żeby tak luźno było wszędzie.. w tym katalogu na ichniej stronie jest jeszcze fajna fotka (2x albo kieszonka z rozłożonymi połami) na tle wiezy eiffla..bardzo jestem ciekawa, czy to jest wygodne..

kasia wska
05-05-2010, 15:16
:omg:


Aha, do Womar jeszcze... z calym szacunkiem i naprawde nie sarkastycznie... Ale dlaczego Wasz slogan brzmi "serce przy sercu" a na zdjeciach wyglada to bardziej jak "serce przy nerkach"... lub nawet nizej??

:lool:

Meta
05-05-2010, 17:11
w cytatach i tak można przeczytać oryginał....:ninja:


Spoko spoko, Meta zaraz posprząta, prawda? :)

Oj tam, czepiacie się http://sk9.pl/459f15

Biedronka
05-05-2010, 17:36
biedrona, ja wiem ze nie lubimy womaru, ale raz- mam ich chuste w domu i nie jest zła, widziałam gorsze :)
dwa- w nowym katalogu maja inne zdjeica. jak sie krytykuje to trzeba by najpierw sprawdzic -nowy katalog- str 7- wiazania duzo lepsze niz byly :)

edit- zdjecie z katalogu
http://morepig.pl/wp-content/uploads/2010/05/womar.jpg
ja wiem ze tutaj kazda ma juz nakladzione do glowy ze womar ble, womar fuj i wogole, ale inne firmy tez mialy (maja) wtopy różnorakie i o nich jakoś ciszej, albo przynajmniej lepsze argumenty. tu znowu, jak przy ziabaqulu bedzie dyskusja typu 'nie bo nie'... naprawde gorsze wiazania maja niektóre firmy na swoich fotach :P


co do wpisywania w kazdym watku tego samego tekstu... no comments...

More błagam Cię :roll:
mi ręce opadły do samego podejścia Womaru do forum , do potencjalnych klientów
Ewidentnie tekst wczesniej przygotowany po doniesieniach w jakim świetle stawia sie Womar u nas na form .Zero podejścia indywidualnego do wątkuch tylko wklejanie "pustego grzecznościowego "postu .Czy odpowiedzieli na pytanie Adrianny?
nie
mimo ze Womar był dostepny i przeglądał wątki .
Nie miał przygotowanego ,zredagowanego tekstu na tą odpowiedz :roll:

Samo podejście producenta do sprawy jest parciem na kase .Biznes to biznes .Tzreba sie wkrecac tam gdzie bedzie zbyt .A gdzie bedzie zbyt ?
no na forum chustowym :lol:

I prosze nie pisz że " każda ma nakładzione do głowy"
nie jestem każda i mysle po swojemu ;)

Eyja
05-05-2010, 18:35
Biedronko, a zwróciłas uwagę że inne moje pytanie też zostało bez odpowiedzi? i nie piszę o womarze.

Biedronka
05-05-2010, 18:49
Biedronko, a zwróciłas uwagę że inne moje pytanie też zostało bez odpowiedzi? i nie piszę o womarze.
ta :roll:
moze zadaj na pw ;)
nie umknie niezauwazone :twisted:

morepig
05-05-2010, 19:07
Biedronko, a zwróciłas uwagę że inne moje pytanie też zostało bez odpowiedzi? i nie piszę o womarze.

to?:

czyli, co? jezeli ktoś wypuści kiepski produkt, naskoczymy na niego, on poprawi co było złe, to potem nie ma już możliwości normalnej rozmowy?

ja zauważyłam, nie do mnie było. ale tez ciekawa jestem, po co były nagonki na womar jeśli nie po to żeby się poprawił. po to by się firma zamknęła? sądzę iż to niedoczekanie.
i womar to się powinno wesprzeć w dążeniu do światłości, w końcu np infant tu do nas nie napisał nic :)

dziobak
05-05-2010, 19:18
Przecież to jasne kiedy womar odkupi swoje winy. Kiedy wycofa swoje wszystkie wisiadła ze sprzedaży i pokornie pokłoni się na forum chustowym przed wszystkimi chustomamami. ;) A tak na poważnie, to też byłoby mi się ciężko przekonać do ich chusty (mimo tego, że nowe zdjęcia wyglądają całkiem całkiem), bo widok wiszących dzieci w ich pozostałych produktach kłuje w oczy.

CABabies
05-05-2010, 20:15
Przecież to jasne kiedy womar odkupi swoje winy. Kiedy wycofa swoje wszystkie wisiadła ze sprzedaży i pokornie pokłoni się na forum chustowym przed wszystkimi chustomamami. ;) A tak na poważnie, to też byłoby mi się ciężko przekonać do ich chusty (mimo tego, że nowe zdjęcia wyglądają całkiem całkiem), bo widok wiszących dzieci w ich pozostałych produktach kłuje w oczy.

:thumbs up:

morepig
05-05-2010, 20:16
Przecież to jasne kiedy womar odkupi swoje winy. Kiedy wycofa swoje wszystkie wisiadła ze sprzedaży i pokornie pokłoni się na forum chustowym przed wszystkimi chustomamami. ;) A tak na poważnie, to też byłoby mi się ciężko przekonać do ich chusty (mimo tego, że nowe zdjęcia wyglądają całkiem całkiem), bo widok wiszących dzieci w ich pozostałych produktach kłuje w oczy.

no, niestety, kłuje. i oby one zniknęły jak i to paskudne wiązanie! :)

CABabies
05-05-2010, 20:19
Wiem, ze pewnie to juz czytalyscie i pewnie juz ktos na forum cytowal, ale ja dopiero to wyczytalam na ich stronie:

" Nie polecamy natomiast proponowanego przez producentów chust noszenia dziecka na plecach. Jest to pozycja ryzykowna ze względu na brak kontaktu z rodzicem. Dziecko nie pozostaje w zasięgu wzroku matki, nie ma możliwości być tulone czy głaskane. Może się też niekontrolowanie odchylić lub zakrztusić. Jako alternatywę dla tej pozycji polecamy wspomnianą wyżej pozycję przodem do świata."

No, super!

Eyja
05-05-2010, 21:18
to?:


ja zauważyłam, nie do mnie było. ale tez ciekawa jestem, po co były nagonki na womar jeśli nie po to żeby się poprawił. po to by się firma zamknęła? sądzę iż to niedoczekanie.
i womar to się powinno wesprzeć w dążeniu do światłości, w końcu np infant tu do nas nie napisał nic :)

a nie marta :-) choć to też.
ale pisałam do Biedronki o zupełnie innej sprawie. jedna ze sprzedających chusty powiedzmy X, napisała że chusty Y miały błąd w produkcji. pytałam 2 razy skąd wie, bo to mocne słowa pod adresem konkurencji. i ciszaaaaa

morepig
05-05-2010, 22:37
a nie marta :-) choć to też.
ale pisałam do Biedronki o zupełnie innej sprawie. jedna ze sprzedających chusty powiedzmy X, napisała że chusty Y miały błąd w produkcji. pytałam 2 razy skąd wie, bo to mocne słowa pod adresem konkurencji. i ciszaaaaa
aha :ninja: zasiałaś we mnie ciekawośc hi hi

jjuussttyynnaa
05-05-2010, 22:48
to bylo chyba w moim wątku

Mayka1981
05-05-2010, 22:49
Wiem, ze pewnie to juz czytalyscie i pewnie juz ktos na forum cytowal, ale ja dopiero to wyczytalam na ich stronie:

" Nie polecamy natomiast proponowanego przez producentów chust noszenia dziecka na plecach. Jest to pozycja ryzykowna ze względu na brak kontaktu z rodzicem. Dziecko nie pozostaje w zasięgu wzroku matki, nie ma możliwości być tulone czy głaskane. Może się też niekontrolowanie odchylić lub zakrztusić. Jako alternatywę dla tej pozycji polecamy wspomnianą wyżej pozycję przodem do świata."

No, super!


No, nawracają się jak nic - a jak w chuście niewygodnie to wisiadełko załatwi sprawę :D

Nieśmy kaganek oświaty i do womara i do infanta i nawet do babybjorna - tylko coś mi się wydaje, że jak ktoś sprzedaje fast-foody to mu raczej przemianowanie się na producenta zdrowej żywności nie grozi...

To się nazywa dysonans podecyzyjny (tak mnie forum rozwija:)) - przyznanie, że chusty są lepsze/zdrowsze niż wisiadła oznaczałoby, że poprzednia działalność była BE i należy się z niej całkowicie wycofać - no ale podejrzewam, że to za dobry interes. żeby się aż tak poświęcać...

Więc dołożono kolejny asortyment obok - i teraz nam się taki supermarket zrobił - na stoisku z warzywami jest kierunkowskaz do działu z chipsami...

Takie mam odczucia na chwilę obecną - nie oglądałam katalogu, jakoś nie śledzę nowinek u żadnego z producentów wisiadeł...
Czekam na pozytywne opinie forumowiczek nt tych chust w dziale "Różne chusty i nosidła" - morepig może zamieścisz tam swoją? A zresztą idę szukać, może są już tam ich całe setki a jakimś cudem mi umknęły?

sylabelle
06-05-2010, 21:19
parcie na kase raczej ;)

no z takim innowatorskim wiązaniem to ho ho ...daleko zajadą ;)
http://polskaanglia.pl/dziecko/womar/17/04.jpg

Ja proponuję, by ten typ wiązania nazwać "Womar-carry" :mrgreen: Żenada takie rzeczy publikować i tłumaczyć się jakimiś pomyłkami :hide:

Kanga
23-05-2010, 21:47
ok trochę to trwało ale mam już zdanie własne.
miałam w reku obie wersje chusty womar - starszą i nową.(pomijając instrukcje, bo ten fakt przemilczę bo nie widziałam)- Nowa wersja jest ładniejsza, nieco grubsza - co tu akurat jest plusem ( miałam wersję czerwoną - bordową w zasadzie z czarnymi paysleyowymi wzorkami.). Wczoraj próbowaliśmy zawiązać malutkie dziecko. Okazało się przy bliższym oglądaniu, że znów - mimo zapewnień na pudełkach, że chusta jest skośnokrzyzowa to taka nie jest :( to zwykła bawełna tkana tak jak większość pościeli ino ściślej. Nowa wersja bardziej się nadaje do noszenia, niż starsza - która zwykłym bawełnianym kawałkiem szmaty jest.

Mayka1981
23-05-2010, 22:08
Aga dzięki za opinię, a jak się wiązało? Jak prześcieradło? Bo ja motałam się kiedyś w zasłonkę taką troszku rozciagliwą i w szalik i było całkiem spoko - jak na zasłonkę i szalik rzecz jasna:twisted:
a na fotach to mi materiał na gryzący wygląda nie wiem czemu:roll:

Niech sobie robią chusty jakie i z czego chcą - ale pisanie, że materiał skośnokrzyżowy jak taki nie jest - to po prostu oszukiwanie klienta...

Kanga
23-05-2010, 22:12
no ja też uważam, że niech sobie robią co chcą i z czego chcą, ale wprowadzanie w błąd jest nieładne :(

klusiecka
24-05-2010, 14:50
zajrzałam na stronę internetowa Womaru i jedno mnie zastanawia: Chodzi mi o FORMĘ REKOMENDACJI znanego i szanowanego lekarza i o to jak nieprofesjonalnie jest ona przedstawiona na stronie.

Rekomendacja znanego lekarza, a nawet nie samego lekarza niech rekomenduje co chce jezeli jego wiedza, doświadczenie i przekonanie sie z rekomendacja zgadzają. Chodzi mi o formę przedstawienie w/w rekomendacji najpierw pisze o super nosidełkach, na chwile o chustach i ich ładnych kolorach i znowu o nosidełkach a pod wszytskim nie ma ładnego zdjęcia z podpisem ale są dwie pieczątki, z których jedna wygląda jak z nagłówka recepty a druga jak z wypisu po pobycie na oddziale. Nie wiem nie wnikam czy ów lekarz faktycznie rekomenduje nosidła czy nie, ale całość wygląda dość nieprofesjonalnie.
Po pierwsze jak lekarz coś rekomenduje to prawdopodobniej wygląda to ze zdjęciem
Po drugie przedstawiciele zawodów medycznych, nie tylko lekarze mają ograniczenia co do reklamowania produktów, stąd te rekomendacje.
Po trzecie niech się zdecyduje czy rekomenduje ten pan- wtedy przybija SWOJĄ pieczątkę i SWÓJ podpis, albo rekomenduje cała grupa ( oddział, szpital czy stowarzyszenie) i wtedy ok niech przybiją pieczątkę oddziałową. Tu lekarz wypowiada się w swoim imieniu a pieczątka jest oddziałowa- coś nie pasuje.
Obawiam się że jest to firma "tak na szybko" na szybko wymyślmy chusty bo się sprzedają, na szybko zróbmy nosidło na szybko reklamę i stronę internetową. byle szybko, byle tanio i byle jak.
To wnioski tak na szybko ;).

Cobra
24-05-2010, 23:26
Ja mam ich wisiadło. Moja matka się uparła na nie i dała kasę. Że niby lepsze dla dziecka bo sztywne pod pleckami. Z niektórymi ludźmi lepiej nie dyskutować. Z jeszcze innymi tym bardziej. A z moją matką to już w ogóle. :( Nawet go przymierzyłam. Straszną matką jestem, że zrobiłam to Pyzie, ale trzeba się było babci pokazać. I tu niespodzianka. Sama babcia zauważyła, że chusta jednak jakby lepsza, gdyby tylko nie te plecki... ;-)
I wtedy Pyza sięgnęła rączką swoją do sprzączki po czym ... rozpięła ją prawie wyleciawszy z wisiadełka. Natychmiast napisałam do producenta baaardzo grzecznego acz baaardzo stanowczego majla, co myślę o bezpieczeństwie ich nosidełek. I ... po kilku dniach dostałam "standardową odpowiedź handlowca/autorespondera".

Czyli taki automatyzm to u nich najwyraźniej norma, nie tylko w przypadku postów...

A chustę z czystej ciekawości chciałabym obejrzeć. Bo ja lubię wynalazki. Ale pewnie będzie tak jak z wisiadłem - kolor przepiękny ino... tylko tyle. :(

klusiecka
14-06-2010, 08:10
Nie no po prostu padłam:
http://znam.to/recenzje/12002/Chusta--Be-Close-Womar-Zaffiro

bardzo "subtelna" reklama z jak to charakterystyznym dla firmy atakowaniem wszystkich pozostałych chust: bo przecież W to chusta idealna, super tania i napewno lepsza lepsza niż te wasze didki, no i W ma CERTYFIKATY, pani opisuje W jako renomowaną firmę oraz podaje link to katalogu.
Po raz kolejny firma W wykazałą sie topornym marketingiem i wprowadzaniem potencjalnych klientów w błąd.

Womar Zaffiro
08-07-2010, 09:42
Szanowne Chustomamy
Dziękujemy za uwagi, które zechciałyście udzielić na temat naszych produktów. Z przykrością musimy jednak stwierdzić, że spotkaliśmy się wśród opinii użytkowników z nieprawdziwymi informacjami m.in. w temacie splotu stosowanego w naszych chustach - Be Close oraz Hug Me. Chcielibyśmy w tym miejscu wyjaśnić wszelkie wątpliwości w tej kwestii - Wyniki badań przeprowadzone przez Instytut Włókiennictwa w Łodzi potwierdzają fakt, że materiał, z którego wykonane są chusty - wiązana Be Close oraz kółkowa Hug Me - jest tkany metodą skośnokrzyżową.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną dokumentacją wyników badań dostępnych na naszej stronie internetowej.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze służymy ich wyjaśnieniu.

Pozdrawiamy serdecznie

WOMAR

claribell
13-07-2010, 21:39
Czy ktoś miał jeszcze okazję dotykać i używać nowych chust Womara? Czy faktycznie jest to splot skośnokrzyżowy jak zapewnia producent podpierając się certyfikatami:
http://womar.com.pl/graphic/certificates/cert_scarfs_mini.jpg
Ktoś pisał, że splot skośno-krzyżowy to jeszcze nie wszystko, że zależy jeszcze jak on jest wykonany - można prosić o rozwinięcie tego tematu?
A jeśli ktoś te chusty motał, to jak to nosi?
I czy w którymś Klubie Kangura używają tych tych chust? Bo na innym forum znalazłam wypowiedź, że na jakimś spotkaniu chustowym motali się w te chusty i że niby są super, a cała wypowiedź, podobnie jak kilka innych, strasznie trąciła mi takim typem marketingu - nie wiem jak to się dokładnie nazywa, ale polega na tym, że wynajęte osoby wypisują na forach pochwalne opinie na temat produktu.
Może to teoria spiskowa (tak, ja wszędzie widzę teorie spiskowe ;) ), ale wygląda mi to na część kampanii marketingowej po zmianie wizerunku firmy.

klusiecka
13-07-2010, 22:05
claribell czyli jest nas więcej, ich marteking jest okropny i taki, hmmmm bylejaki?
BTW chciałabym zobaczyć co w definicjach oznacza splot skośno-krzyżowy jak równiez porównanie chust womar z jakąś sensowną chustą.

Liv
13-07-2010, 22:13
ja pisałam na "kawałku szmaty" kilka dni temu, że faktycznie, po przyjrzeniu się splotowi widać, że jest to splot skośnokrzyżowy i że sam splot to jeszcze nie wszystko. chusty womar mają grubość i fakturę prześcieradła, bo są tkane ze strasznie cienkiej, "płaskiej" przędzy, takiej no... pościelowej. motają się tragicznie, na targach miałam okazję motać, nie pracują, kiepsko się dociągają.

claribell
13-07-2010, 22:15
claribell czyli jest nas więcej, ich marteking jest okropny i taki, hmmmm bylejaki?.

Podejrzewam, że nalot womarowy na nasze forum, którego owocem jest ten temat też był przez taką osobę odpowiedzialną za marketing zrobiony - wklepanie "womar" w szukajkę, wklejenie "propagandy" gdzie się tylko da i jazda na następne forum, bo po co się w dyskusję wdawać. Chociaż tutaj przynajmniej podpisali się jako firma, a nie jako "niesamowicie zadowolony użytkownik tego fenomenalnego i przy tym taniego produktu renomowanej firmy Womar".

Liv
13-07-2010, 22:19
claribell czyli jest nas więcej, ich marteking jest okropny i taki, hmmmm bylejaki?
BTW chciałabym zobaczyć co w definicjach oznacza splot skośno-krzyżowy jak równiez porównanie chust womar z jakąś sensowną chustą.

splot skośnokrzyżowy to jest po prostu specyficzne ułożenie nitek.
tu jest zbliżenie na girasola, przepięknie widać tutaj ten splot:
http://www.girasol.pl/zdjecia/chusty/ch32bis-big.jpg
a tu jest zdjęcie wycinków womaru:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/439a5ad492d9f472.html (trzeci wzór (pomarańczowe paski) jest tkany splotem diagonalnym, takim jak stare girasole)
ułożenie nitek w obu przypadkach jest identyczne, ale co z tego, skoro na pierwszy rzut oka widać różnicę w jakości, grubości przędzy

Liv
13-07-2010, 22:23
Bo na innym forum znalazłam wypowiedź, że na jakimś spotkaniu chustowym motali się w te chusty i że niby są super, a cała wypowiedź, podobnie jak kilka innych, strasznie trąciła mi takim typem marketingu - nie wiem jak to się dokładnie nazywa, ale polega na tym, że wynajęte osoby wypisują na forach pochwalne opinie na temat produktu.
Może to teoria spiskowa (tak, ja wszędzie widzę teorie spiskowe ;) ), ale wygląda mi to na część kampanii marketingowej po zmianie wizerunku firmy.

claribell, to marketing szeptany, i fakt, również zauważyłam, że womar nagminnie go uprawia.

claribell
14-07-2010, 02:01
Wysyp dobrych opinii na temat womaru zaczyna się od początku czerwca tego roku (np. tutaj http://forum.gazeta.pl/forum/w,44603,105982194,,chusta_womar_zaffiro_be_close.h tml?v=2 ), dlatego można roboczo przyjąć, że większość pochwalnych postów i komentarzy od tego czasu to "dzieło" speców od marketingu szeptanego.

klusiecka
14-07-2010, 07:19
claribell- nie zgadzam sie tamten tytuł brzmi normalnie-" co sądzicie o...?" ale wątek obok http://forum.gazeta.pl/forum/w,44603,112354723,112354723,Chusta_Womar_Zaffiro_p ytanie_do_madrych_mam.html PYTANIE DO MADRYCH MAM juz jest bardziej womarowski- prostacka reklama- sugeruje ze chustonoszki są głupie ( bo nie lubia womaru, wredne) a inne mamy sa fajne i mądre bo kupuja produkty womaru.

BTW cały czas ise zastanawiam nad rekomendacja: kto w koncu rekomenduje lekarz czy oddział czy szpital, nawet rekomendacje sa zrobione byle jak, az strach myslec jak wykonane sa chusty ( jakosc wiazan przez firme proponowanych same widzimy, jakim trzeba byc leniem zeby nawet przadnie sie nie nauczyc wiazac przed rekomendowaniem chusty innym, chyba ze chodzi o dotarcie do mam mniej zamoznych- sprzedania im taniej chusty, pokazania że chusty sa bee i namowy do zakupu wisiadla???)

claribell
14-07-2010, 07:56
claribell- nie zgadzam sie tamten tytuł brzmi normalnie-" co sądzicie o...?" ale wątek obok http://forum.gazeta.pl/forum/w,44603,112354723,112354723,Chusta_Womar_Zaffiro_p ytanie_do_madrych_mam.html PYTANIE DO MADRYCH MAM juz jest bardziej womarowski- prostacka reklama- sugeruje ze chustonoszki są głupie ( bo nie lubia womaru, wredne) a inne mamy sa fajne i mądre bo kupuja produkty womaru.



Ten wątek to faktycznie całkowicie prostacka reklama, ale w tym zalinkowanym przeze mnie chodziło o to, że ktoś nagle 3 czerwca wykopał wątek sprzed pół roku, w którymś ktoś inny pytał się o Womar mieniąc się zadowolonym użytkownikiem chusty tej firmy.

dankin-82
14-07-2010, 09:29
Ja proponuję, by ten typ wiązania nazwać "Womar-carry" :mrgreen: Żenada takie rzeczy publikować i tłumaczyć się jakimiś pomyłkami :hide:


parcie na kase raczej ;)

no z takim innowatorskim wiązaniem to ho ho ...daleko zajadą ;)
http://polskaanglia.pl/dziecko/womar/17/04.jpg



eeee tam bo to wiązanie typowo zimowe jest albo co zrobic z nadmiarem chustyy-poupychac gdzie się da .....fakt żenada

mama-igi-tata
14-07-2010, 11:46
o proszę. jak trafiłam. a nosiłam się właśnie z zamiarem założenia wątku o womarze.

kilka dni temu trafiłam na ich chustę na allegro - CHUSTĘ! womar kojarzył mi się wyłącznie z wisiadłami, więc zainteresowałam się i weszłam na ich stronę. na stronie nowa kolekcja zafirro, a w niej chusty wiązane, chyba kółkowe i nosidła, które zdaje się, są miękkie. producent zapewnił, że splot jest skośno-krzyżowy, co potwierdza badanie. o jakość i nośność oczywiście nie pytałam, bo producent nie jest odpowiednim adresatem.

z forum wiem, że splot jest ok, ale jego jakość marna. możliwe.

nie wiem tez jakie są ceny tych chust. producent nie prowadzi detalu, a nigdzie indziej w sklepach nie znalazłam.

czy ktoś ma jeszcze jakąś opinie dotycząca samych chust i noszenia? czy ktoś zna ceny tych produktów? czy wiecie coś o tych ich nowych nosidłach "eko"?

a w ogóle to chwali się za podążanie z duchem czasu i prace nad ulepszaniem swojej oferty.

claribell
14-07-2010, 17:00
Dzisiejszy cytat:
"z tego co się orientuję WOMAR jest najlepszą polską firmą produkującą chusty.
ich chusty są wykonane z tkaniny o splocie skośno-krzyżowym.
ja mam taką i jestem bardzo z niej zadowolona. wiem że dobrze wydałam pieniądze i nie żałuje! chusta jest dobrze uszyta i funkcjonalna"

Czy Natalia już wie, że została zdeklasowana przez nowego potentata na rynku? ;-)

busia
14-07-2010, 17:04
To, że prowadzą bardzo agresywny i szeptany marketing to jedno, ale dlaczego krytykują chusty skoro sami sprzedają prześcieradła w kolorowe paski nazywając je chustami?? :omg:

Liv
14-07-2010, 17:36
o proszę. jak trafiłam. a nosiłam się właśnie z zamiarem założenia wątku o womarze.

kilka dni temu trafiłam na ich chustę na allegro - CHUSTĘ! womar kojarzył mi się wyłącznie z wisiadłami, więc zainteresowałam się i weszłam na ich stronę. na stronie nowa kolekcja zafirro, a w niej chusty wiązane, chyba kółkowe i nosidła, które zdaje się, są miękkie. producent zapewnił, że splot jest skośno-krzyżowy, co potwierdza badanie. o jakość i nośność oczywiście nie pytałam, bo producent nie jest odpowiednim adresatem.

z forum wiem, że splot jest ok, ale jego jakość marna. możliwe.

nie wiem tez jakie są ceny tych chust. producent nie prowadzi detalu, a nigdzie indziej w sklepach nie znalazłam.

czy ktoś ma jeszcze jakąś opinie dotycząca samych chust i noszenia? czy ktoś zna ceny tych produktów? czy wiecie coś o tych ich nowych nosidłach "eko"?

a w ogóle to chwali się za podążanie z duchem czasu i prace nad ulepszaniem swojej oferty.

chusty na allegro kosztują 109 za rozmiar standard.
na targach prezentowali prototypy nosidełek ergo z prawdziwego zdarzenia, kolory piękne, jakości wykonania nie miałam czasu się przyjrzeć, zresztą nie musi ona być adekwatna do produktu końcowego.

edit- dobrze by było, żeby womar przekazał coś KK, bo na testy u nas się nie kwalifikuje.
ale morepig chyba miała chustę womara, tylko nie wiem, czy z tego poprzedniego rzutu, girasola, czy taką nową

claribell
14-07-2010, 17:37
To, że prowadzą bardzo agresywny i szeptany marketing to jOsedno, ale dlaczego krytykują chusty skoro sami sprzedają prześcieradła w kolorowe paski nazywając je chustami?? :omg:


Ostatnio już tak nie krytykują ;-)
A czy ktoś mógłby ktoś ocenić ich instrukcję wiązań?
http://womar.com.pl/pdf/PL/instrukcje/instrukcja_chusta17.zip

Liv
14-07-2010, 17:38
już ściągam, pan mówił faktycznie, że opracowali nową

edit - przejrzałam pobieżnie, ale na zdjęciach wiązania wyglądają bez zarzutu, dość ogólne stwierdzenia nt. wieku dziecka. jest też czytelny schemat dot. prawidłowego ułożenia dziecka w kołysce. muszę pochwalić, naprawdę nieźle

claribell
14-07-2010, 17:41
już ściągam, pan mówił faktycznie, że opracowali nową

Zerknęłam moim niefachowym okiem na obrazki bez wczytywania się i zdawało mi się, że jest całkiem przyzwoita.
Tylko plecaczków brakuje, ale oni chyba są plecaczkom przeciwni - pewnie boją się ewentualnych zaskarżeń - w końcu, nie ukrywajmy, kierują ofertę do mas, a w masie różnie bywa z wyobraźnią ;-)

Liv
14-07-2010, 17:47
zedytowałam wcześniejszy post ;)

co do plecaczków - może rzeczywiście dobrze, że ich nie zamieścili.

mama-igi-tata
15-07-2010, 10:14
dzięki za informację o cenie. sama dowiedziałam się, że w detalu ich chusty wiązane i kółkowe kosztują niecałe 120zł.

instrukcja jest na prawdę nieszkodliwa i bardzo estetyczna. myślę, że jeśli ktoś się wkręci w noszenie malucha to plecaki sam sobie znajdzie.

zosinamama - a więc te nosidełka Eko są rzeczywiście miękkie?

no to może jeszcze znajdzie się ktoś kto miał okazje przyglądać się lub najlepiej nosić w nowych produktach womaru?

mama-igi-tata
06-08-2010, 10:47
hop

Ridibunda
17-08-2010, 12:07
Kupiłam sobie tego womara z ciekawości i do celów dydaktycznych.
Wzór czerwona z nadrukowanymi firankowo-kanapowym floralami. Splot chyba skośno krzyżykowy bo ciągnie się po skosie a prostopadle nie. Ale przędza nie taka jak być powinna bo cienkie to to jest (nie lubię cienkich chust, nawet pożądnych). Na pudełku na pewno mają inną chustę ( nie chodzi o wzór) niż w środku (chyba że węzełki na pudełku są od środka papierem wypchane). Mój egzemplarz prany raczej nie był (kupiłam używaną) - bo sztywny jak nowa firanka. Zobaczę co będzie po praniu/praniach.

Młodego miałam w tym na plecach z pół godziny - dało radę, zasnął. Młody ma te magiczne 13kg ;). Dociągać tylko raz musiałam (to na plus).

Instrukcja - gorsze widziałam (chust zagranicznych i np. w czasopismach dla mam). W instrukcji już jest lepiej niż na pudełku, czyli mam tę poprawioną instrukcję. Może jak im się pudełka skończą to zrobią jakieś z przynajmniej prawie dociągniętymi chustami. Wiązania przodem do świata w instrukcji nie ma.

Polecać jej nie będę nikomu, jakość nieadekwatna do ceny (na minus). Jednak jest to ciut lepsze od większości "chust z materiału typu bobo" na allegro.

Zobaczymy jakie będą mieli chęci poprawy produktu.

Barbareks
05-03-2013, 23:10
witam,
minęło trochę czasu, czy ktoś ma świeże doświadczenia z nowymi ich produktami?? chusty wiązane mnie interesują. Jestem na starcie poszukiwań i nie chcę cennych banknotów w błoto rzucać..