PDA

Zobacz pełną wersję : Zwisa mi w lewo;)



myszowata
29-04-2010, 17:43
Wiem, że w przypadku mężczyzny takie wyznanie jest obiachowe, w ustach kobiety zakrawa o perwersję, jednak to prawda:hide:.
Wygląda to tak:
- instaluję Zosię w kieszonce, dociągam używając siły, jakiej nie powstydziłby się gubernator Kalifornii, nie mamy czym oddychać, a talię mam jak osa;)
- Zosia stwierdza, że jej pasja to geologia i zaczyna zaglądać w dół, przerzucając cały ciężar na jedną stronę, zazwyczaj bardzo pięknie się do tego wygina do tyłu z odepchnięciem ode mnie
- i mam dyndusa:mad
- poprawiam wiązanie, przy okazji pilnując, żeby psy nie poszły w długą wraz ze smyczami, które trzymam kolanami, chusta wala mi się po drodze, którą właśnie przejechał traktor nawożąc pole. Nie mamy czym oddychać...
- Zosia się odgina...
- mam...

Co mogę robić źle, co robić inaczej?
W 2x mi wygodniej, raczej tak nie robi, ale ma ograniczone widzenie, a jak zaśnie i opadnie to mam wrażenie, że i dopływ powietrza pozostawia wiele do życzenia;(

hanti
29-04-2010, 18:33
jeśli Ci zawsze dynda na jedną stronę, to w kieszonce rozłóż połę tak żeby tę stronę zablokować, jest szansa że wtedy Twoje wyznanie nie będzie już aktualne ;)

lemniscus
29-04-2010, 20:56
możesz sobie w 2x czymś spiąć poły chusty i mała będzie więcej widzieć
a możesz jeszcze zmienic kolejność dociagania tzn jesli zawsze zaczynasz od np prawej strony i pierwsza ja przekladasz pod pupka to spruboj zmienic strony moze pomoze