PDA

Zobacz pełną wersję : Kto mial florke i dlaczego juz nie ma?



DonKaczka
22-11-2007, 19:45
kolezanka chce kupic, ale ja zastanawia, ze szybko sie pozbywaly dziewczyny
:?: :?: :?:

Ania
22-11-2007, 21:18
Mnie urzekły te kwiatowe wzory w bardzo eleganckiej tonacji kolorystycznej... ALE : na prawej stronie jest cacy a na lewej beee :/ , jak dla mnie idiotyczna ta kieszonka naszyta- źle sie wiąże( z tego powodu zrezygnowaliśmy z tej firmy)- wiec poszła cieszyć kogoś innego :)

hanti
22-11-2007, 22:36
to że flora jest przepiękna nie ulega wątpliwości, ale nie nosi się w niej wygodne, nawet mój mąż który zagryzłby za tę chustę :wink: jak ponosił w didku sam mi powiedział żebym sprzedała florkę.

irla
09-12-2007, 01:46
Na razie mam florkę (od 2 miesięcy) noszę i jest ok. Może dlatego, że mam stosunkowo małe porównanie z innymi chustami ;)
Mi bardzo podoba sie kombinacja kolorów i wzorów - idealnie pasuje do mojego stylu ubierania. Lubie klasyke. Jak nabedę coś innego, czytaj didek - to może ją sprzedam.

Milosznik
18-12-2007, 10:01
Mam florke, bardzo mi sie podoba- jest taka miejska :)
mam tez Didka, lilbulke, ale jak na razie Florka jest moja
Hani moj maz tez jakos woli inne chusty niz Florcie chociaz mu sie podoba :)

martu
18-12-2007, 16:37
a dopiero trafiłam na ten wątek.Dzieki Donkaczka ,bo to chyba dla mnie założyłaś:)Mam florkę od 3 tygodni,bo kupiłam po super okazyjnej cenie.I tak....wzór bardzo mi sie podoba (bo ja taka nie pasiasta jestem),ale w motaniu w porównianiu do didka żakarda to kiepsko się układa.I jak mam szybko Bartusia zamotać to wybieram jonasa.Pracuje nad florka,piorę,prasuję (zreszta to mnie odpręża ) i plote warkocze.Nie sprzedam,bo za tyle co kupiłam to sie nie opłaca:)

Eyja
31-12-2007, 19:14
ja jeszcze mam, to moja pierwsza chusta. wystawiłam na sprzedaz bo jak wiesz DonKaczko zakochałam sie w Ince, a na razie 2 chusty dlugie wiazane mi nie sa potrzebne. kupiłam bo urzekły mnie wzory kwiatowe, nie upieralam sie zeby zostawic bo lewa strona jest lewa. dzisiaj zauwazyłam że w końcu zmiekła moja florka i nosi sie w niej coraz lepiej :) jesli nabywca sie nie znajdzie, to tez płakac nie bedę. na lato przyda sie jak znalazł :P

irla
10-01-2008, 14:03
Na razie mam florkę (od 2 miesięcy) noszę i jest ok. Może dlatego, że mam stosunkowo małe porównanie z innymi chustami ;)
Mi bardzo podoba sie kombinacja kolorów i wzorów - idealnie pasuje do mojego stylu ubierania. Lubie klasyke. Jak nabedę coś innego, czytaj didek - to może ją sprzedam.

Napisałam miesiąc temu i równo miesiąc później juz nie mam florki :) sprzedałam, mimo mojej miłości wielkiej, bo doszłam do wniosku, że mój Roczniak (już prawie) za ciężki.

Powiem Wam, że trudno się zdecydować na jedną - dwie chusty, przy obecnym wyborze. Mózg mi się prawie zagotował podczas decydowania ;)

anaga
10-01-2008, 15:39
irlaaa nawet nic nie mow.. wszystkie piekne i jak tu wybrac :roll: moze przy wiekszej ilosci dzieciaczkow uda mi sie jakis stoisk uzbierac :lol:

irla
10-01-2008, 16:12
Miły oczopląs z kociokwikiem 8))