PDA

Zobacz pełną wersję : Czy kupować 3,5 latce ergonomika?



truscaffka
21-04-2010, 09:39
Tak się zastanawiam, bo chyba w góry jedziemy w wakacje. Nie planuję wielkich wypraw, jakieś dolinki bardziej, ale tak czy siak obawiam sie, że moja starsza córa wymięknie na trasie wcześniej czy później...Tylko, że to duża dziewczynka juz jest - 15 kg waży, nosi ubranka w rozmiarze 110 ...i nie wiem, czy i my szybko nie wymiękniemy nosząc taki ciężar :confused:

Rok temu mieliśmy nubigo - bardzo fajnie nam sie sprawdziło. Tak się zastanawiam - teraz też szyć jakieś nosidło na zamówienie, czy gotowca kupować? a jeśli tak, to jakiego?

Ona w sumie lubi byc noszona, wczoraj ją nawet na chwilę na plecy wrzuciłam, więc ten ergonomik pewnie do końca lata byłby, sporadycznie, ale jednak w użyciu...


No, sama nie wiem. Co radzicie?

kamaal
21-04-2010, 09:47
Ja mam dla rówieśniczki Twojej córki nosidło O&A wersja Toddler dla starszaków. Trzymam je właśnie na wakacje. Moja Ala troche mniejsza, bo nosi ubranka 98-104 ale nosidło jest duże więc i twoja córcia by się zmieściła.

Edit: o takie mam :)
http://olivesandapplesauce.com/catalog.htm?item=364

Mag
21-04-2010, 09:50
ja bym kupiła na wakacje,może i będziecie wymiękać (15 kilo prawie waży moja 2,5-latka,znam ten ból;)), ale będziecie mieli wybór,pół godziny noszenia,żeby młoda odpoczęła i znowu na nóżki.nie mając nosidła robicie częstsze przerwy dostosowane do dziecka.
a poza tym dużo poruszające się dziecko na świeżym powietrzu może "przypadkowo" chcieć się zdrzemnąć.to w nosidło do zmulenia a potem z pleców na kocyk czy coś.
macie dzięki temu sporo możliwości:).
jedyne znane mi nosidło dla dziecka na 110 to mei favourite toddler (ale może trochę brakować w nóżkach-niewiele ale jednak),lana mt (bo pasy rozszerzane robią ładny panel pod nóżkami i dziecku wygodnie,ale ramiona niewypełniane więc rodzicowi gorzej).
raczej szukałabym do szycia prostego nosidła dobrze wypełnianego, na wymiar,żeby za dużo nie kosztowało-potem taki rozmiar trudno odsprzedać jeśli jest drogi.

CABabies
22-04-2010, 22:56
My nosimy swoja 3.5 ktora wazy prawie 15 kilo.
Musisz tylko kupic ergonomika z wyzszym panelem.