PDA

Zobacz pełną wersję : DzieĂą dobry :-)



mimbla
15-06-2008, 13:13
Postanowiłam wreszcie się ujawnić. :-)
Mojego synka noszę w chuście od roku. I jedyne czego żałuję to to, że nie wiedziałam o chustach przez pierwsze trzy miesiące jego życia. ;-)
Ogromną radość sprawiło mi przekonanie mojej przyjaciółki do chusty - teraz nosi swoją córeczkę - noworodka. I tak jak ja i Wy - jest uzależniona.

hanti
15-06-2008, 13:14
witam serdecznie :D

mart
15-06-2008, 13:32
witaj, pięknego masz nicka!
czasem jak patrzę na moją Magdę to mi przed oczami staje mała mi albo homek. jak mimbla pewnie będzie wyglądać za 2 latka :D

mimbla
15-06-2008, 13:45
Przyznam się, że jako dziecko nie lubiłam "Muminków", które czytał mi mój Tata. A szczególną antypatią darzyłam Mimblę.
Urodę i mądrość tych książek doceniłam jako dorosła kobieta.

grimma
15-06-2008, 14:14
Mimbla (Mymble) - osobniczka pokroju Włóczykija, ale nie mająca specjalnych ciągot do wędrowania, patrząca na świat bardzo przymrużonym okiem. Najwięcej można się o niej dowiedzieć z Doliny Muminków w Listopadzie.

(...) Nie ma nic przyjemniejszego i prostszego, jak czuć się wygodnie. Mimbla nie przejmowała się tymi, których spotykała i których potem nie pamiętała, nigdy nie próbowała mieszać się w ich sprawy. Przypatrywała się im i ich kłopotom z rozbawionym zdziwieniem. (...) Na dworze padał deszcz. Za kilka godzin będzie akurat na tyle głodna, żeby zjeść przygotowaną przez Filifionkę kolację, i może będzie miała ochotę porozmawiać sobie z kimś. Na razie nie musiała nic robić, mogła pogrążyć się w otaczające ją ciepło, cały świat był jedna wielką, miękką kołdrą okrywającą Mimblę, wszystko inne pozostawało na zewnątrz. Mimbli nigdy nic się nie śniło, spała wtedy, kiedy miała ochotę, i budziła się wtedy, kiedy było warto.(...)

taaa zadowolona z siebie skaczaca po kaluzach Mimbla z Doliny Muminkow w Listopadzie to jest to:)

http://www.yellowfrog.pl/muminki/obrazki/mimbla%20tanczy.gif

mart
15-06-2008, 18:01
a nie rozczula was obraz jaki się maluje w głowie, gdy mimbla wkłada sobie młodszą siostrę mi do kieszeni? to prawie jakby do chusty :wink:

a dolina w listopadzie to jedna z nasmutniejszych książek, jakie w życiu czytałam. dorównuje jej jeszcze tatuś muminka i morze.
lubiłam jako dziecko (też za sprawą genialnego słuchowiska na płytach winylowych) i uwielbiam muminki teraz, jak już inaczej czytam te książeczki.

byłam 2 razy w muzeum muminków w Tampere w Finlandii - wiecie, że nasze okładki muminków, tego najbardziej rozpowszchnionego wydania, są najpiękniejsze z tych, co były tam wystawione? a były wydania z całego świata.

grimma
15-06-2008, 18:03
na szczescie w Dolinie w listopadzie jest jakis powiew nadziei:d

aniagry
15-06-2008, 19:54
witaj serdecznie :) :) :)

natala
15-06-2008, 21:42
witaj :)

fajowy nick :) strasznie lubie Muminki, od zawsze - pierwszy raz czytala mi je mama bardzo, bardzo dawno temu. potem mialam kota - Mimi (od Malej Mi), a ostatnio czytalam je Frankowi, jeszcze jak byl w brzuchu :D

Zuzia
15-06-2008, 21:47
Witaj! Potwierdzam, nick bardzo sympatyczny, muminki uwielbiam!

15-06-2008, 22:06
witaj :) mnie ktoś kiedyś powiedział,że robię miny jak mała mi :lol:

Agnen
15-06-2008, 22:24
Hej. W sumie czekałam na Twoje ujawnienie. Kiedyś zauważyłam Twojego nicka w dostępnych (a może to byli ostatnio zarejestrowani....) i ...hmmm.. rzucił mi się w oczy :oops: . Również jestem fanką muminków.

agrescik
15-06-2008, 23:19
Witaj.

Przyznaj sie jak długo sie nie ujawniałas :twisted: ?

alhana
16-06-2008, 07:18
Witaj:)
Moze dzieki tobie zaczne czytac Muminki Mel??
zobaczymy:)

a-linka
16-06-2008, 16:28
witaj mimbla :D :welcome:

mimbla
16-06-2008, 20:13
Przyznaj sie jak długo sie nie ujawniałas :twisted: ?[/quote]

Hmm. No tak. :oops:
Nie pamiętałabym, ale niestety nie da się ukryć, że:
"dołączył 21 Lut 2008".
Widać po lewej.
Biorąc pod uwagę fakt, że jednego ważnego maila piszę od końca grudnia, to i tak całkiem szybko. :wink: