PDA

Zobacz pełną wersję : przyszła manduca, a ja jakaś taka letnia :/



AMK
20-04-2010, 09:58
Wiedziałam, że jak Miły przekroczy dyszkę, a poszło mu szybko :D zanabędę Manducię.
Przymiarki robiłam u koleżanki, która ma i kocha miłością wzajemną.
Tak więc młodzież waży 11 kg, okazja była, nosidło zamieszkało u nas.

No fajne jest nooooo, niezłe nawet ale ja chyba totalny chustoświr jednak jestem :roll:
Jak się nie omotam metrami szmaty jak cyganicha, jak nie ma kolorków i wzorków, to jakoś mi pusto i źle :lol:

Ogarniałam wczoraj te patki, zakładki i klamry, wypełzłam na spacer, było fajnie. Tyle, że późnym wieczorem i w nocy ramiona mi pozamiatało.
Ból taki jakis rwący, niefajny. Zwalam na moją chorobę, oby...

morepig
20-04-2010, 10:05
Ja tez letnia byłam, chust już nie wyciagam z szafki...

Nata
20-04-2010, 10:14
Moje pierwsze podejscie było podobne. Sprzaczki, uprzaż normalnie, no i jak nosidło zwykłe...ale teraz....jak juz to wyłacznie manduca.

qqrq5
20-04-2010, 11:25
oj ja bardzo chustowa byłam a teraz tylko kupuje i leza
Nubigo uyzwam namietnie, bo z Manduca nie pokochalam się ;)

kasia
20-04-2010, 11:29
ja mam krótko manduce, zaliczyłam dwa długie wyjścia, ale już zmuszam się do motania szmat:( manduca wygodna, oj wygodna... może nie wygląda, ale taka uniwersalna jest:) plecaki chustowe motam jednak, bo mała siedzi w nich wyżej i wydaje mnie się, że więcej widzi znad moich ramion niż zza pleców, kiedy siedzi w manduce.

choco
20-04-2010, 11:47
dziewczyny, podpowiedzcie mi czy dość duży gabarytowo tata z manducą się dogada? ;)
wiem, że to kwestia osobnicza ale przy kolejnym nietrafionym nosidle to już głowa może polecieć :twisted: moja

AMK
20-04-2010, 12:28
dziewczyny, podpowiedzcie mi czy dość duży gabarytowo tata z manducą się dogada? ;)
wiem, że to kwestia osobnicza ale przy kolejnym nietrafionym nosidle to już głowa może polecieć :twisted: moja
mąż koleżanki to bardzo postawny facet i nosi aż miło :)

Luthienna
20-04-2010, 12:40
Chocoblock mogę pożyczyć Ci manducę do przymiarki :)

choco
20-04-2010, 12:46
mąż koleżanki to bardzo postawny facet i nosi aż miło :)

miód lejesz na me skołatane serce, dzięki :D


Chocoblock mogę pożyczyć Ci manducę do przymiarki :)

:kiss: dzięki kochana, ale już transakcja prawie sfinalizowana i nie ma czasu na wahanie i tak pewnie sama będę nosiła :roll:

Luthienna
20-04-2010, 12:56
ach no tak....do czarnej stalaś :) Mój tez postawny i chętnie nosi na plecach a co! :)

djdag
20-04-2010, 13:02
ja też niby letnia, a najczęściej teraz noszę w MT, czekam na piękne nosidło, chusty są w użyciu rzadko. No ale z manducą się nie dogadałam, szybko ją puściłam dalej...

qqrq5
20-04-2010, 17:13
moj maz tez bardzo postawny i miescił sie w manduce, ale nie dogadał sie z nia jak i ja bo te paski sa strasznie waskie

czarna_agis
20-04-2010, 17:29
Chocoblock mogę pożyczyć Ci manducę do przymiarki :)

Ja z chęcią od Ciebie pożyczę, jeśli można...
Chcę swojego M. przekonać do tego "wynalazku" i jego ceny, a przy okazji może i on zacząłby nosić Inulka czasami.
Przynajmniej tli sie we mnie taka nadzieja;-)

choco
20-04-2010, 17:33
moj maz tez bardzo postawny i miescił sie w manduce, ale nie dogadał sie z nia jak i ja bo te paski sa strasznie waskie

dzięki :D dla mnie to lepiej a on pewnie i tak sporadycznie będzie nosił więc jest ok

Luthienna
20-04-2010, 17:36
Ja z chęcią od Ciebie pożyczę, jeśli można...
Chcę swojego M. przekonać do tego "wynalazku" i jego ceny, a przy okazji może i on zacząłby nosić Inulka czasami.
Przynajmniej tli sie we mnie taka nadzieja;-)

umawiajmy się :)

choco
20-04-2010, 17:38
ankamk bardzo przepraszam za OT :oops: się podczepiłam i rozpanoszyłam ;)

hanti
20-04-2010, 17:40
ja się do nosideł nie przekonałam, chociaż ciągle w domu jakieś jest, to zazwyczaj leży, na wszelki wypadek (a najczęściej jeździ w samochodzie), na zakupach się przydaje.
Ale jednak chusta to chusta :D

AMK
20-04-2010, 17:58
ankamk bardzo przepraszam za OT :oops: się podczepiłam i rozpanoszyłam ;)

a się rozgość, bardzo proszę :D

Kurcze Miły ma ospę i jest dość marudny. Jako, że ostatnio w ogóle zasypia tylko w chuście, to na okoliczność jęczenia, władowałam go do Manduki i dooopa jedna wielka.
Szybko się do kółkowej przesiadaliśmy :hide:

Noriska
20-04-2010, 21:23
ja się do nosideł nie przekonałam, chociaż ciągle w domu jakieś jest, to zazwyczaj leży, na wszelki wypadek (a najczęściej jeździ w samochodzie), na zakupach się przydaje.
Ale jednak chusta to chusta :D

Oj tak. Ja tez nie lubie tych paskow i klamerek. Manduca idealna na wypad do sklepu z samochodu. Przy 11 kg lepiej sie nosi niz w kolkowej ;) Ale na dluzsze wypady tylko chusta....nawet MT tylko na spacerek.

brikola
20-04-2010, 23:11
Ania, a ja Ciebie rozumiem. Miałam nosidła i za każdym razem brakowało mi szmaty. więc teraz mam tylko szmaty :)

Nata
21-04-2010, 08:22
dziewczyny, podpowiedzcie mi czy dość duży gabarytowo tata z manducą się dogada? ;)
wiem, że to kwestia osobnicza ale przy kolejnym nietrafionym nosidle to już głowa może polecieć :twisted: moja

sie dogada spokojnie. moj sie dogadał,to nie mam mocnych;)

Nata
21-04-2010, 08:23
moj maz tez bardzo postawny i miescił sie w manduce, ale nie dogadał sie z nia jak i ja bo te paski sa strasznie waskie


no tak,ale własciwie ciezar ciała opiera sie na pasie bidrowym.a paski waskie ale nabite;)

Nata
21-04-2010, 08:25
ja się do nosideł nie przekonałam, chociaż ciągle w domu jakieś jest, to zazwyczaj leży, na wszelki wypadek (a najczęściej jeździ w samochodzie), na zakupach się przydaje.
Ale jednak chusta to chusta :D



hmmm...bo własnei mi sie wydaje,czy szczupłe osoby dobrze sie z manduka czuja?czy nie jest za duza dla nich???ja jestem duza i u mnie ok,a nawet luzy,wiec nie wiem jak np. Ty Hanti i Twoj rozmiar 34/36?

Luthienna
21-04-2010, 08:29
ja miałam przez pewien czas rozmiar 36 i była dobra :) nie wiem jak na plecach ( bo dopiero teraz noszę) ale z przodu i na boku nosiło sie wysmienicie

lalika
21-04-2010, 08:40
Ja przymierzyłam tylko, tę od brikoli, z przodu - jako alternatywę dla 2X, żeby było szybciej niż dociąganie 2X. Ale nie zrobiła na mnie piorunującego wrażenia i też wolę szmaty. Mój mąż też przymierzył i powiedział, że nie podoba mu się i jego nubik jest najlepszy :) Mamy jeszcze czasowo drugiego nubika dla mnie - myślałam, żebyśmy mieli na zmianę jak będziemy chodzić na plażę na wakacjach, bo nie wiem jak się Aldo będzie zachowywał podczas motania powrotnego z plaży.

marta-la
22-04-2010, 09:44
Oj rozumiem Twój letni zapał. Sporo się naczytałam o Manduce i pewnie spodziewałam się przez to istnego cudu techniki i pomimo że ja wyjątkowo nie chustowa tylko nosidłowa gigantycznie się rozczarowałam ;( Manduca była na szczęście pożyczona ale w tym samym czasie miałam swojego AP i o niebo lepiej sięz nim dogadywałam i było nam dużo wygodniej.

buniaaa
25-07-2011, 11:28
Jaka jest Manduca po praniu? Blaknie?


ja miałam przez pewien czas rozmiar 36 i była dobra :) nie wiem jak na plecach ( bo dopiero teraz noszę) ale z przodu i na boku nosiło sie wysmienicie
pytałam w innym temacie a teraz tutaj znalazłam :)
Czy ktoś jeszcze potwierdzi wygodę noszenia na boku w manduce?