PDA

Zobacz pełną wersję : Wczoraj, okolice Wawelu kolo h19tej



ZuZaZo
14-06-2008, 13:21
Miałam przyjemność zobaczyć , śliczna szczuplutka kobietkę, brunetkę w 2x wydaje mi sie że był to niebieski Hop, pakowała się z mężem i maluszkiem do dużego auta i kurcze nie miałam odwagi podejść, co innego gdybym miała przyklejona Zu to byśmy sobie tak zaparadowały a tu lipa i tylko podgladałam, nie mniej jednak we wtorek wybieram się do Solvay'u być może "przydybie" nieznajomą :)
a tak wogóle to łaze po tej mojej Rzące i ani kawałka chusty nie widziałam, Wróblowice też a Myślenice to chyba chusty tylko na chrust już uzywają 8))

Jasnie Pani :)
14-06-2008, 13:39
Myślenice to chyba chusty tylko na chrust już uzywają 8))

To jak po tych Myślenicach chodzisz, ze Ani nigdy nie widziałas (ją mozna w najprzerozniejszych odmianach Indio, albo w Tylikowskich MT zobaczyc)?

lola_22
14-06-2008, 14:05
Jak sie w pazdzierniku bedziesz rozgladac to szukaj Inki albo AMCII :wink: To bedziemy MY :lol: :lol: :wink: :wink:

Jasnie Pani wracacie ??? :!: :!: :!:

lola_22
14-06-2008, 14:05
Jak sie w pazdzierniku bedziesz rozgladac to szukaj Inki albo AMCII :wink: To bedziemy MY :lol: :lol: :wink: :wink:

Jasnie Pani wracacie ??? :!: :!: :!:

Jasnie Pani :)
14-06-2008, 14:11
lola odpedz te zle mysli od siebie!!! A kysz!!! :twisted: :twisted: :twisted: To odwiedzinki u rodzinki tylko bedą :wink:

lola_22
14-06-2008, 14:43
nie no ciesze sie wam tam dobrze, ale tak mnie naszlo po watku zboczeniowym ze moze bedziesz obierac kurs na stare dobre gdniazdko rodzinne gdzie zboczencow jak Ty całe masy ;-)