PDA

Zobacz pełną wersję : nosidło infant



marysienka
18-04-2010, 11:36
witajcie!

zakupiłam jakis czas temu nosidło firmy INFANT i nie do końca jestem z niego zadowolona. Ktoś ma też to nosidło? bo moja córka jest już duża i myślałam że będzie prościej ją w tym nosić. A nie zawsze jest tak łatwo ;-(

Mag
18-04-2010, 12:03
większość z nas ma i bardzo je lubimy:)

czukczynska
18-04-2010, 12:05
Magda -mów za siebie.Ja wolę konurencyjną firmę na W ... :)

paskowka
18-04-2010, 12:22
większość z nas ma i bardzo je lubimy:)


Magda -mów za siebie.Ja wolę konurencyjną firmę na W ... :)

Marysieńko - one oczywiście robią cię w balona:)

Jakbys się wgłębiła w forum to bys sie kapneła, że tego typu nosidła sa tu BARDZO krytykowane.

No chyba, ze chcesz nas sprowokować swym pytaniem?

Pentla
18-04-2010, 12:35
No co Ty paskowka, ja się lansuję z dzieckiem w Baby Bjorn. A te chusty, to podobno niewygodne czy coś.

djdag
18-04-2010, 12:40
dziewczyny, jest nosidło ergonomiczne timaru infant, ktoś kiedyś o nim tu pisał i kupił - http://www.allegro.pl/item1004290648_nosidlo_ergonomicznie_do_15kg_timar u_infant_kolor.html

ale ja niczego o nim o nie wiem, recenzji też widziałam.

Jedyna
18-04-2010, 12:42
Dziewczyny, czemu taką "ukrytą" złośliwością zajechało?
Nie miała pewnie z chustami do czynienia i stąd takie pytanie. :duh:
Jak posiedzi tu z nami nieco to na pewno zmieni zdanie.

Mayka1981
18-04-2010, 12:44
O proszę, kolejny wątek jako zadanie na studiach po "dlaczego nie śpi?:)


dziewczyny, jest nosidło ergonomiczne timaru infant, ktoś kiedyś o nim tu pisał i kupił - http://www.allegro.pl/item1004290648_nosidlo_ergonomicznie_do_15kg_timar u_infant_kolor.html

ale ja niczego o nim o nie wiem, recenzji też widziałam.

Są na tym forum opinie o tym nosidle - że jest to zerżnięty projekt innej firmy.
Między innymi za bezczelne ściaganie cudzych wzorów infanta nie lubimy...




Dziewczyny, czemu taką "ukrytą" złośliwością zajechało?
Nie miała pewnie z chustami do czynienia i stąd takie pytanie. :duh:
Jak posiedzi tu z nami nieco to na pewno zmieni zdanie.

A widziałaś datę rejestracji koleżanki marysieńki? Plus zobacz jakie posty już napisała np wczopraj - i twierdzi żechusty zna - tak czy nie marysieńko?

Musli
18-04-2010, 12:45
Dziewczyny, czemu taką "ukrytą" złośliwością zajechało?
Nie miała pewnie z chustami do czynienia i stąd takie pytanie. :duh:
Jak posiedzi tu z nami nieco to na pewno zmieni zdanie.

Gwarantuje Ci ze dziewczyny maja powody :)
Marysienko droga szukaj sie kłania, dużo było o infantach

AS
18-04-2010, 12:48
Uff, a już się przestraszyłam, kiedy przeczytałam wcześniejsze wypowiedzi... :duh:
Mnie się przydarzyło zaczynać od baby bag, to było wybawienie od noszenia płaczusia w rękach po 12 godzin - jaka byłam szczęśliwa, że dzieć wreszcie zasnął. :mrgreen:

Potwierdzam, że robią Cię w balona, niestety, a szczególnie chustoHOLICZKI... :)

Pomyśl nad nosidłem miękkim, jeśli w chuście już Wam niewygodnie... Nie byłam jakoś przekonana czy damy razem z Ludzikiem radę, ale sprawdza się. Na akurat tym forum jest dużo sugestii, co wybrać. Albo lepiej zapytaj tych najmądrzejszych guru forum. :applause:Może się ulitują...

Albo zapytaj forumowego szukaja, jak to już sugerowano.

choco
18-04-2010, 12:50
temat zaliczenia: jak zrazić do siebie przynajmniej połowę forumek.

marysienka zaliczysz :thumbs up:

a poważnie brak słów...

Pentla
18-04-2010, 12:53
temat zaliczenia: jak zrazić do siebie przynajmniej połowę forumek.

marysienka zaliczysz :thumbs up:

a poważnie brak słów...

:mrgreen:

Jedyna
18-04-2010, 12:55
O proszę, kolejny wątek jako zadanie na studiach po "dlaczego nie śpi?:)



Są na tym forum opinie o tym nosidle - że jest to zerżnięty projekt innej firmy.
Między innymi za bezczelne ściaganie cudzych wzorów infanta nie lubimy...





A widziałaś datę rejestracji koleżanki marysieńki? Plus zobacz jakie posty już napisała np wczopraj - i twierdzi żechusty zna - tak czy nie marysieńko?

Nie znam innych postów a na daty rejestracji nie patrzę. Wiem tylko, że nie każda jest wyedukowana i dlatego pyta. I wg mnie temu ma także służyć to forum - udzielaniu pomocy tym, którzy się o to zwracają.

Mayka1981
18-04-2010, 13:01
Nie znam innych postów a na daty rejestracji nie patrzę. Wiem tylko, że nie każda jest wyedukowana i dlatego pyta. I wg mnie temu ma także służyć to forum - udzielaniu pomocy tym, którzy się o to zwracają.

tak tak masz rację! ale koleżance chciano w innym wątku pomocy udzielać - nie skorzystała, a ja przy okazji zerknęłam z ciekawości na datę rejestracji bo mi bardzo ta niechęć do pomocy nie dawała spokoju...

I w sumie napisałam, że infanta nie lubimy i za co - a konkretniej to napiszę tak:
nie, nie mam tego nosidła i nigdy pewnie nie poznam bo sama nie kupię. Marysienko a moze puścisz swój egzemplarz na testy? To poznam i wyrażę bardziej precyzyjną opinię. I postaram się o obiektywizm. Ale łatwo nie będzie...

Jedyna
18-04-2010, 13:03
tak tak masz rację! ale koleżance chciano w innym wątku pomocy udzielać - nie skorzystała, a ja przy okazji zerknęłam z ciekawości na datę rejestracji bo mi bardzo ta niechęć do pomocy nie dawała spokoju...

I w sumie napisałam, że infanta nie lubimy i za co - a konkretniej to napiszę tak:
nie, nie mam tego nosidła i nigdy pewnie nie poznam bo sama nie kupię. Marysienko a moze puścisz swój egzemplarz na testy? To poznam i wyrażę bardziej precyzyjną opinię. I postaram się o obiektywizm. Ale łatwo nie będzie...

chyba już rozumiem... Twoją niechęć

Mag
18-04-2010, 13:04
ale zawsze możemy sobie polecane lektury poczytać,prawda?
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?30477-ciekawa-książka-polecam!!!!&p=632870&highlight=#post632870

może załóż jeden zbiorczy wątek,napisz temat pracy zaliczeniowej albo która firma czy wydawnictwo cię opłaca-będzie szybciej i prościej.
http://i32.photobucket.com/albums/d19/livarr/Dont-Feed-the-Trolls.png

nie ma co się denerwować:)

marysienka
18-04-2010, 13:32
tu nie ma zadanej złosciwości w tym pytaniu naprawde mam to nosidło i pytam?

Mayka1981
18-04-2010, 13:37
tu nie ma zadanej złosciwości w tym pytaniu naprawde mam to nosidło i pytam?

To może jakies fotki w akcji?:ninja:

I sama zrecenzuj co Ci się podoba a co nie?

Bo ja coś czuję, że nikt kto to forum czyta (np od pół roku) nie ma (już) nic infanta...

Edit - i co dziewczęta, Jazzo w połogu, Meta w ciąży, anarchia kwitnie - a nie mówilam?? :roll:

mamka_klamka
18-04-2010, 13:51
tu nie ma zadanej złosciwości w tym pytaniu naprawde mam to nosidło i pytam?

Myślę, że po akcji z wiadomym wątkiem o zasypianiu nikt już serio Twoich pytań nie potraktuje.

marysienka
18-04-2010, 14:00
to jest dziwne że na tym forum nie można swoich pogladów mieć bo odrazu ktoś na ciebie siądzie że jestes złą matką bo nie robisz tak jak inne to dziwne?

hanti
18-04-2010, 14:06
marysienka, odpuść proszę bo mam lepsze rzeczy do robienia niz czytanie i zamykanie twoich wątków

mamka_klamka
18-04-2010, 14:07
Nie chodzi o poglądy (chociaż to też), ale o to, co napisałaś potem. Tzn dlaczego zadałaś takie pytanie.

marysienka
18-04-2010, 14:09
nie sądziłam że mój wątek wzbudzi takie rzeczy wieć wolałam usprawiedliwić się zadaniem. Naprawde to miało być inaczej a wyszło beznadziejnie. również nie wiedziałam że taki sposób pisania to się nazywa trolowaniem.

GoDo
18-04-2010, 14:09
to jest dziwne że na tym forum nie można swoich pogladów mieć bo odrazu ktoś na ciebie siądzie że jestes złą matką bo nie robisz tak jak inne to dziwne?

Bo widzisz droga marysienko - to tak jak bym na forum budowlanym zachwalała mieszkanie w ziemiance. Da się w niej mieszkać, tylko czy to zdrowe i przyjemne?

mamka_klamka
18-04-2010, 14:11
nie sądziłam że mój wątek wzbudzi takie rzeczy wieć wolałam usprawiedliwić się zadaniem. Naprawde to miało być inaczej a wyszło beznadziejnie. również nie wiedziałam że taki sposób pisania to się nazywa trolowaniem.
Z takim usprawiedliwieniem wyszło jeszcze beznadziejniej.
A ja naprawdę miałam dobre chęci.

marysienka
18-04-2010, 14:11
dobrze zrozumiała bym jakby ktoś powiedzła że jego zdaniem to nie fajna metoda i zna lepszą. to jest pole do dyskusji

marysienka
18-04-2010, 14:13
wierze ci mamka klamka rozumiem ale czy nie jest tak że ludzie jednak mogą się mylić. Trudno jest nam czasami przyjąc inny punk widzenia od naszego. Mówie o sobie

Meta
18-04-2010, 14:14
marysienko ja już Ci napisałam rano o co chodzi - że NIE o odmienne poglądy. Może jeszcze raz zerknij w punkt 17., który Ci zalinkowałam i kliknij w znajdujący się tam odnośnik



A do koleżanek-odpowiadaczek:

Proszę sobie obejrzeć obrazek parę postów wyżej i do serca wziąć.


Nie karmić trolla dziewczęta :)





Edit - i co dziewczęta, Jazzo w połogu, Meta w ciąży, anarchia kwitnie - a nie mówilam?? :roll:

:lol: Właśnie skończyłam produkować zapiekankę z brokułami i kurczakiem (ciążowa zachcianka :lol:) i mam chwilę na wiadome forumowe działalności :poke: