PDA

Zobacz pełną wersję : Tanie minkee-znacie już?



magduskah81
16-04-2010, 11:09
No właśnie,wiem,że część z Was już je ma:ninja: Pytam o wrażenia?
Ja jestem zadowolona:
fajnie dopasowują się do pupci,są mięciutkie,nie przeciekają-no i śliczności po prostu:applause:
A Wam jak się sprawdzają??
(wieczorem postaram się wkleić zdjęcia-o ile mi się uda)
Czekam na opinie:hello:

mamru
16-04-2010, 11:13
piszesz o minkee od farfaliny?

magduskah81
16-04-2010, 11:21
:DTak,tak..

dokebu
16-04-2010, 11:34
Nie znam samych pieluszek, ale sprzedająca jest w 100% polecana przeze mnie z racji innych zakupów przeze mnie u niej robionych :) Super kontakt i fachowa obsługa :)

Sylaba
16-04-2010, 12:08
ja mam 2 i bardzo je lubię, minkee milutkie po wielu praniach jak nowe, welurek w środku bialutki, wkładki dobrze chłoną no i na pupie fajnie leżą.

Krasnala
16-04-2010, 18:22
jej, a wkłady z czego są? I gdzie to cudo można kupic?

magduskah81
16-04-2010, 19:09
Wkłady są z mikrofibry,takie fajne,grubiutkie.Były na Allegro i tu,na forum-chyba się skończyły,bo nigdzie nie ma tych pieluch,ale podobno mają niedługo być:ninja:
właśnie próbuję przesłać zdjęcia..chwilka..

magduskah81
16-04-2010, 19:14
Jednak nie potrafię,wyskakuje mi jakiś wykrzyknik-może nie mam jakiegoś programu.Szkoda,widocznie potrafię wklejać zdjęcia tylko na nk:hide:
W takim razie wyślę zdjątka na maila farfalliny (no skoro o niej mowa,niech się udziela :mrgreen: ) i ona wklei.

Pondo
16-04-2010, 20:42
Mam, testowana już, przez przyjaciółkę też.

Po pierwsze wzornictwo super. Wykonanie bardzo dobre- jedyne ale, napy nabite są blisko siebie, nie ma odstępu- ale nie zmienia to faktu ,że pieluszka leży super.
Wewnątrz, welur- po kilku praniach pieluszka wygląda jak nówka, wielkość kieszeni pozwala wsadzić do środka wszystkie inne posiadane przeze mnie wkłady (poza wonderoo).
Schnie szybko, pul cieniutki i miękki, dwie porządnej grubości wkładki- bez szaleństwa ale z pewnością pielucha duzo wytrzyma.
Gumki nie odciskają się na udkach.
Super cena.
Mam dalej polecać?

Wytwór chyba chiński, ale nie odbiega jakością od żadnej drogiej pieluchy.

farfallina_07
16-04-2010, 20:54
witam*^__^*
magduskah prosila mnie o wklejenie kilku fotek jej Martynki.

http://lh3.ggpht.com/_hTYIMSSXJDU/S8iv8wOTmQI/AAAAAAAAB3s/VoZ8F7fc_cY/s640/pieluszka.jpg

http://lh4.ggpht.com/_hTYIMSSXJDU/S8iv6qtJr9I/AAAAAAAAB3o/jRf4oXrIHGY/s640/getry%20%2B%20pieluszka.jpg

magduskah81
16-04-2010, 21:01
Dzięki:D
Pondo,poznajesz Martynkę z rówieśniczego?:hello: (kłania się lipcowa-mama)

Pondo
16-04-2010, 22:06
Och, nie poznałabym:/ :hello:
Martynka to drobinka:)chyba bym zmiejszyła na napach pieluszkę:) Ja mam żyrafę ale widziałam na żywo lampart(nwersja natur) i cielaka, wszystkie bomba

magduskah81
16-04-2010, 22:21
Pozostaje nam czekać na dostawę i polować nowe wzory:ninja:
Co do zmniejszenia pieluszki,to chyba macie racje (farfallina też mi to napisała)..
Wiec jutro tak spróbuję.

Guest
17-04-2010, 13:59
zamówiłam jedną a oświećcie mnie to są aio czy kieszonki???

reniason
17-04-2010, 15:18
zamówiłam jedną a oświećcie mnie to są aio czy kieszonki???
to są kieszonki:)
Ja też mam jedną i na pewno jak będą dostępne to zamówię jeszcze bo są super:) Pieluszka one size także można spokojnie dopasować do dziecka. W środku ma mój ulubiony welurek:) pieluszka po praniu wygląda jak nówka, nie przecieka, nie odciskają się gumki, wkładki ma dwie z mikrofibry podobne do naught baby tylko ciut większe bardzo chłonne, no i cena rewelacyjna jak za pieluszkę minkee z dwoma wkładkami za 34 zł:) Kupiłam też dla bratowej i też sobie bardzo chwali. Kamilo wielkie brawa za znalezienie takiego cuda:applause:

Guest
17-04-2010, 15:32
reanison dziękuję, szkoda tylko, że farfalina nie ma sklepu gdzie mozna ba bieżąco zamawiać

erithacus
19-04-2010, 23:27
Dziewczyny, a jaka jest wielkość tej pieluszki w porównaniu z innymi kieszonkami?

panthera
19-04-2010, 23:52
a do mnie jedna leci...ja mi sie spodoba to jeszcze domówię :)
znalazłam jeszcze na allegro ine minkee sprowadzane z anglii - ciekawa jestem jak one (cena podobna)
a co do chińsczyzny... - close parents tez sa w chinach robione...

reniason
19-04-2010, 23:57
Dziewczyny, a jaka jest wielkość tej pieluszki w porównaniu z innymi kieszonkami?

krój i wielkość ma bardzo podobną do naughty baby tylko te przednie skrzydełka ma o jakieś 3 cm większe

ddosiek
06-05-2010, 22:43
Nasza pieluszka juz schnie i będziemy niedługo testować. Czekamy tez na drugą, bo tak mi sie spodobały nasze seruszka (na białym tle), że domówiłam jeszcze krówkę. Pewnie domówimy jeszcze inne, bo są prześliczne.

erithacus
06-05-2010, 22:50
Nie dość, że śliczne, to jeszcze świetnie się dopasowują. Na moim 4,5kg Franku leżą jak rozmiarówka. Mam nadzieję, że są również wytrzymałe i nic się z biegiem czasu nie porobi z PULem, bo szkoda by mi było mojego tygryska.
Gdybym nie miała tylu pieluch, to pewnie dokupiłabym jeszcze tych minkee. :)

A tak na marginesie, czy to na pewno jest PUL, czy może taki laminat jak w NB? W sumie nie ma to dla mnie większego znaczenia, ale w dotyku jest ciut inne niż standardowy PUL.

kubutkowa
06-05-2010, 23:49
co to znaczy ,ze to jest kieszonka?czy to znaczy ze cos w srodek musze wsadzic?
Chyba zamowie ze dwie na probe

gouraanga
06-05-2010, 23:51
co to znaczy ,ze to jest kieszonka?czy to znaczy ze cos w srodek musze wsadzic?
Chyba zamowie ze dwie na probe

znaczy się - jest kieszonka na wkład chłonny, inaczej nie zadziała ;)

erithacus
07-05-2010, 19:19
I w zestawie z kieszonka są już dwa wkłady chłonne - mały i duży.

mi.
12-05-2010, 23:02
ale to nie są pieluchy szyte przez farfalinę, prawda? bo znalazłam identyczne na Allegro i mogę je odebrać bardzo blisko domu i się waham...

erithacus: masz bossssssssski podpis! :thumbs up::thumbs up::thumbs up:

klusiecka
13-05-2010, 00:06
ale to nie są pieluchy szyte przez farfalinę, prawda? bo znalazłam identyczne na Allegro i mogę je odebrać bardzo blisko domu i się waham...
nie, nie są

martex
13-05-2010, 13:15
u nas tez super sie sprawdzaja :) i sa bardzo ladne

cynthia
13-05-2010, 19:28
pierwszy raz na pupci Maryśka ją dziś miała :) śliczna, bardzo fajnie i dokładnie odszyta, ekstra w dotyku i leży na małej idealnie!! No i co najważniejsze nie przecieka (a Maryśka poczuła, że to nowe i ją ochrzciła i okupała 10 min po założeniu :D ), a czy się odciska sprawdzimy innym razem, bo dziś miała ją za krótko żeby to ocenić :)

mi.
13-05-2010, 20:01
a wiecie, że sprzedaje je też mamamaria3?

mTuśka
06-06-2010, 22:26
http://www.allegro.pl/item1068001346...we_minkee.html (http://www.allegro.pl/item1068001346_pieluszki_pieluchy_wielorazowe_mink ee.html) ja znalazłam na allegro ,bede zamawiam ale u mama...... (sorki nie pmaietam nicku :() bo juz wczesniej zamowilam wkłady,po 13 mam byc nowa dostawa i jakies ciekawe inne akcesoria :)

mTuśka
06-06-2010, 23:01
znalazlam u MariaKorbi.nio i tyle :)

mi.
06-06-2010, 23:11
mamamaria3 i MariaKorbi to ta sama Maria :)

a czy Wam też różnie zachowują się polarki?
u mnie jeden jakby nie był używany, jeden się kulkuje, a jeden się w zasadzie... jakoś tak zniszczył... (choć używane tak samo i prane takowoż)

mTuśka
06-06-2010, 23:23
sorki nie wiedzialam...ja tu troszke dopiero ..:)

panthera
06-06-2010, 23:31
ja mam jedna od farfaliny i dwie od mamamaria - w środku to chyba welurek nie polar - prane z 5, 6 razy na razie śladów używania brak...

AMK
11-06-2010, 16:31
mam 4 sztuki, od 2 różnych sprzedawczyń i jestem zadowolona
5+ za szczególnie udaną estetykę

Wiewiórka
16-06-2010, 20:20
Jestem posiadaczką "żyrafki" na napy (od farfaliny) . Nie mam Itti bitti, więc się zastanawiam, czy ten Pul minkee jest taki sam jak w Itti bitti czy inny, a jeżeli tak, to jaka jest różnica w tym pulu? Nie musicie pisać, że Itti bitti jest rozmiarowe, bo to wiem, chodzi mi o sam PUL minkee

erithacus
16-06-2010, 21:06
Trudno powiedzieć jaka jest różnica, bo w IB nie widać w ogóle lewej strony pula. Z tej pluszowej strony włoski są ciut dłuższe w IB. Ogólnie w dotyku się trochę różnią, ale niewiele.

Wiewiórka
16-06-2010, 21:56
A od lewej struny pula? Nie liczę oczywiście tego welurku czy polarku, który tworzy z pulem kieszonkę. Chodzi mi o sam pul minkee i odniesienie raczej do Itti bitti SIO.

erithacus
16-06-2010, 21:59
He, he, czytanie ze zrozumieniem ;)
W IB nie widać wewn. strony pula, bo to nie jest kieszonka.

Dharma
16-06-2010, 22:04
Dziewczyny- podajcie jeszcze jakieś namiary (linki?) do tych pieluszek na allegro.

erithacus
16-06-2010, 22:11
A nie chcesz na forum kupić zamiast na allegro?

mTuśka
16-06-2010, 22:17
http://www.allegro.pl/item1081906902_pieluchy_pieluszki_wielorazowe_pul_ minkee_kropki.html
i
http://www.chusty.info/forum/showthread.php?32359-PIELUSZKI-WORKI-PUL-MINKEE-NOWA-DOSTAWA!

Dharma
16-06-2010, 22:45
Dzięki! Forumowe zakupy jak najbardziej są OK :P

mTuśka
19-06-2010, 08:33
wczoraj przyszły
Kupiłam u mamymarii,Super szybka wysyłka ,dzieki :)
Pielusia super,milusia i mieciutka,śliczna,robi małą pupcie,szybko schnie,i nie przecieka.super i cena bardzo zachecajaca :)
jeszcze zamówie,ja zdobede fundusze:)

Stella
22-06-2010, 11:13
ja też kupiłam u Mamymarii i jestem super zadowolona, kupka marchewkowa, sprała sie ręcznie bez namaczania użyłam trochę mydełka bambino - można? wszystko czyściutkie bez zadnej plamki nic się nie mechaci, ładnie leży
same zobaczcie
http://i46.tinypic.com/t824pc.jpg śliczna jest ta pielucha, no i nic nie wycieka

zyta
02-07-2010, 12:04
Też się zastanawiam nad tymi pieluchami. Dzięki za opisy i zdjęcia, bo pomocne w decyzji. Znalazłam na allegro też inne ciekawe wzorki: marchewki i zwierzaki :).

blabla0
02-07-2010, 12:07
fajne sa ale dla troche wiekszego dziecka, mojej 3 miesiecznej bardzo pupe powiększają... no i trafilam na jakąś wadliwą partie bo po 2 praniach w środku pieluszka wygląda jak szmata :(

Wiewiórka
02-07-2010, 15:22
A moja prana już nie wiem ile razy jest jak nówka

klusiecka
02-07-2010, 16:52
Fajne pieluchy, tanie czesto i o połowę w porównaniu do innych pieluch a równie dobre.
Zalety
- ładne
- wytrzymałe (pul i welur)
- chłonne
-pupa mimo sztuczności wygląda w nich całkiem ładnie
-łatwo sprać kupę
- nie łapią zapachów siuśków
Wady:
-sztuczne
- wkłady zrobiły mi się szare i nie reagują na kwasek czy sodę, ale chłonną no i wkładów nie widać
-są one-size ( dla mnie wada)
-robią dużą pupę
Ogólnie raczej na nie narzekam, ale z oszałamiającej kolekcji zostało mi 6 pieluch i nie mam chwilowo zamiaru ich sprzedawać, bo się jednak sprawdzają. kurcze nawet myśle o ponownym kupieni, a tyle ich sprzedałam, bo są nowe łądne wzory( te marchewki i picassso), ahh gdyby tylko nie były onesiezowe

AMK
02-07-2010, 17:02
fajne sa ale dla troche wiekszego dziecka, mojej 3 miesiecznej bardzo pupe powiększają... no i trafilam na jakąś wadliwą partie bo po 2 praniach w środku pieluszka wygląda jak szmata :(

a zapinasz do prania?
bo ja pierwszych dwóch nie zapięłam i polar się skulkowal
wklady neistety szarzeją i chyba nie ma znaczenia czy te z tanich kieszonek czy np. z Flipa

mi.
02-07-2010, 17:23
patrzcie... mnie wkłady nie szarzeją, trzy pieluchy się trzymają nieźle, ale jedna (beżowa krowa) - zeszmaciła wewnątrz całkiem :(

Marsjanka
02-07-2010, 17:29
a moje wkłady mięciusieńkie i bielutkie - w zeszłym tygodniu zafundowałam im gotowanie w kwasku - i są megapuszyste i chłonne
same pieluszki też się nie zeszmaciły - i prezentują się naprawdę ładnie - a mam dwie od Farfaliny i trzy od Mamymarii

może to zależy od wzorku, bo zauważyłam, że poszczególne wzory różnią się trochę materiałami

Guest
02-07-2010, 17:36
bosze naraże sie coniektórym dziewczynom ale dla mnie one są zgrabnijsze niż yetta
moje środki są w bardzo dobrym stanie a wkładek nie uzywam bo wkładam z aplle checks

blabla0
02-07-2010, 20:08
patrzcie... mnie wkłady nie szarzeją, trzy pieluchy się trzymają nieźle, ale jedna (beżowa krowa) - zeszmaciła wewnątrz całkiem :(
no właśnie mi sie ta beżowa krowa trafiła i szmatka sie z niej zrobiła :/

blabla0
02-07-2010, 20:12
bosze naraże sie coniektórym dziewczynom ale dla mnie one są zgrabnijsze niż yetta
moje środki są w bardzo dobrym stanie a wkładek nie uzywam bo wkładam z aplle checks
całkiem możliwe że na większym dziecku bo ma malutkiej dupunce Mai to najlepiej flip wygląda, kieszonka yetty może być- ale z PUL, a te tanie minke wiszą na pupie :/ a szkoda bo ładne są. może jeszcze kiedys kupie jak mała troche podrośnie ;)

tonya
02-07-2010, 20:12
blabla0 a mogłabyś wstawić zdjęcie tej zeszmaconej pieluchy? ciekawa jestem jak wygląda ;)

nemhain
02-07-2010, 20:15
Dzisiaj założyliśmy w końcu tygryska na pupę Aleksa i zgrabnie wygląda :)

tonya
02-07-2010, 20:18
Dzisiaj założyliśmy w końcu tygryska na pupę Aleksa i zgrabnie wygląda :)

Ania więc prałaś ją już? bardzo ciekawa jestem jak po praniu ta pielucha wygląda czy się nie mechaci w środku bo tak ogólnie to fajne wygląda i kolorek super :)

klusiecka
02-07-2010, 20:42
wiecie to chyba zalezy od partii produkcyjnej. Mi się polar/welur nie zmechacił i jest bielutki. Za to w części pieluch wkłady zszarzały i nie pomagało nawet gotowanie w kwasku.
Za to w drugiej części wkłady nadal są+/- białe. Pozatym wkłądki w róznych pieluchach różnią się wielkościa.

nemhain
02-07-2010, 20:43
Ania więc prałaś ją już? bardzo ciekawa jestem jak po praniu ta pielucha wygląda czy się nie mechaci w środku bo tak ogólnie to fajne wygląda i kolorek super :)

Prałam ręcznie więc po pierwszym razie wygląda tak samo jak nie prany :D

blabla0
02-07-2010, 20:48
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/pe/ke/85ab/opjmKlKPN49fOto7OB.jpg
http://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/pe/ke/85ab/fRdUnMilaz7MS2Bx2B.jpg

to było po 2 praniach- jedno w 40 a drugie w 60 st

tonya
02-07-2010, 20:50
o kurcze no to niefajnie wygląda :(

AMK
02-07-2010, 20:50
to mnie sie tak zeszmacila jedna z pierwszych sztuk, reszta ok
bardzo lubie te kieszonki
martwi mnie trochę ta "sztuczność" ale są naprawdę funkcjonalne

nemhain
02-07-2010, 20:50
Ten polarek nie jest najlepszej jakości niestety ale ogólnie pieluszka jest fajna i mi skulkowany w środku nie przeszkadza :)

tonya
02-07-2010, 20:53
wiecie to chyba zalezy od partii produkcyjnej. Mi się polar/welur nie zmechacił i jest bielutki. Za to w części pieluch wkłady zszarzały i nie pomagało nawet gotowanie w kwasku.
Za to w drugiej części wkłady nadal są+/- białe. Pozatym wkłądki w róznych pieluchach różnią się wielkościa.


no to kurcze loteria bo nie wiadomo na jakie pieluchy tzn. z jakiej partii się trafi i czy w środku będą się mechaciły czy nie :(

klusiecka
02-07-2010, 21:39
no to kurcze loteria bo nie wiadomo na jakie pieluchy tzn. z jakiej partii się trafi i czy w środku będą się mechaciły czy nie :(
niestety, ale tak. Chyba, że nie o serię chodzi ale o wzór- ze zwierzęcych najlepiej trzyma sie wzorek brązowy, pielucha ma tyle samo co inne a wygląda o niebo lepiej, i białe w kropeczki, krowy nie miałam, najgorzej chyba wypadają centki z niebieskim środkiem, ale to tylko moje obserwacje i niekoniecznie muszą się powielić.
BTW. żadna pielucha nie zmechaciła się w środku na polarku- spsuły się trochę wkłady, a i sama pielucha wyglądała nie tak jak na początku, ale nie zniszczyła się tylko zrobiła jakby cieńsza.

Pondo
02-07-2010, 21:44
A ja nadal po tak długim okresie intensywnego użytkowania jestem bardzo zadowolona, i tak jak na zdjęciu, to wyglądają moje wielce szanowane BumG:)

Wiewiórka
14-07-2010, 06:26
Od ilu kg tak naprawdę będę pasoawać? Bo podobno są od 3 kg? a w rzeczywistości? (oczywiście z 1 wkładką)

AMK
14-07-2010, 07:49
Wiwórko to są łansajzy, więc jak pospinasz z pewnością sie zmniejszą.
Do najmniejszych nie należą, specjalnie wielkie, też nie są; takie przeciętniaki ;)

Olik
14-07-2010, 08:04
Bardzo lubię te tanie kieszonki. Owszem IB są milsze w dotyku, a niby też minkee, ale na tych się nigdy nie zawiodłam. Mam 4 szt, 3 różnych firm. Kornik leje w nie litrami, a one chłoną wszystko.

Wiewiórka
14-07-2010, 17:04
Wiwórko to są łansajzy, więc jak pospinasz z pewnością sie zmniejszą.
Do najmniejszych nie należą, specjalnie wielkie, też nie są; takie przeciętniaki http://www.chusty.info/forum/../images/smilies/icon_wink.gif
Wiem, że to one size. Pospinałam na najmniejszy rozmiar, ale wątpię w zapewnienie sprzedawcy że są od 3 kg, pewnie przynajmniej od 4kg jak nie więcej. Z ciekawości pytam od ilu kg.

blabla0
14-07-2010, 21:05
moja ma 6 kg i zapinam na najmniejsze i na długośc i w pasie, jeszcze troche tak ponosi
jak miała 3,5 kg to wszystko było za duże- kieszonki flip, do ok 4,5 kg bylismy na pampkach bo wszystko nam przeciekało

figa84
18-07-2010, 20:46
Mam jedną (czerwone serca) i początkowo byłam bardzo zadowolona. Nic się nie zmechaciło, świetnie wygląda. I tak mi się zawieruszyła z formowankami i wpadła na pranie na 90 stopni. Powiem tak BG taką próbę kilkukrotnie już przetrwała, kieszonkom Yetty też się zdarzyło. A w tej oddzieliła się folia. Teraz wygłada jakby miała wszytą jednorazówkę. Powiem szczerze, że teraz to już zwątpiłam w jaką kolwiek oddychalność PUL'a i tym podobnych cudów....
Fotki jak tylko dorwę aparat za dnia.

blabla0
18-07-2010, 20:53
ja własnie zastanawiałam sie czy to pul czy to futerko... jak jest chłodno na dworze to jeszcze ok, ale jak temperatura choćby z 20-25 stopni to mała gotuje sie w tej pieluszce, jest cała mokra i gorąca. w pieluszkach yetty tak sie nie dzieje, we flipie tez nie

klusiecka
15-10-2010, 22:10
Pytanie do posiadaczek obu typów minkee - kieszonek i SIO z bambusem? które lepiej się wam sprawdzaja??

Wiewiórka
18-10-2010, 14:18
Chyba AIO z bambusem?

miracle
18-10-2010, 14:37
AIO<od Marsjanki>

ewaibartek
15-12-2010, 10:26
pieluszki od mamamarii sa rewelacyjne,wreszcie nic mi nie wychodzi gora przy max zapieciu :) wklady grube,2 szt.
polecam naprawdę :) kolory przednie :)

Laminatorka
16-01-2011, 13:56
Miałam 4, teraz zostawiłam sobie 1. Są śliczne, mięciutkie, nie przeciekają i szybko schną, ale robią strasznie dużą pupę (używam 2 wkładów dla 17mczniaka), do tego jednak cisną w nóżki, a mój jednak grubaśny nie jest.

Kreska
13-02-2011, 16:49
to mnie sie tak zeszmacila jedna z pierwszych sztuk, reszta ok
bardzo lubie te kieszonki
martwi mnie trochę ta "sztuczność" ale są naprawdę funkcjonalne

mam pytanko:
czy któraś z was używa takich bambusowych?
http://www.wielorazowo.pl/pl/p/Pieluszki-wielorazowe-kieszonki-Minky-bambusowe-Happy-Flute/2
czy one są mniej "sztuczne"? (przez ten bambus. bo chyba pul to pul?)
i czy w tych też któryś wzór jest bardziej wytrzymały albo któryś felerny? (jak tamta beżowa krówka)
podpowiedzcie coś :)

ewaibartek
13-02-2011, 19:59
ja mam krowke nr 1 i sprawuje sie bardzo dobrze,stan jak po kupnie,jest mieciutka,bardzo dobrze sie układa i naprawde warta zakupu,bierz bez zastanowienia
i nie bardzo wiem gdzie ta sztucznosc?

Kreska
13-02-2011, 22:58
ja mam krowke nr 1 i sprawuje sie bardzo dobrze,stan jak po kupnie,jest mieciutka,bardzo dobrze sie układa i naprawde warta zakupu,bierz bez zastanowienia
i nie bardzo wiem gdzie ta sztucznosc?

Dzięki!
ktoś jeszcze ma te bambusowe?

a sztuczność- nie wiem gdzie- dlatego pytam :) (ankamk wspominała gdzieś na poprzedniej stronie)
(no... ani pul ani polarek naturalny nie jest ;) ale bambus może bardziej :)
ale to chyba tyczy większości pieluszek? ;) )

Laminatorka
13-02-2011, 23:23
kupiłam jedną na bazarku, le ona jest w jednolitym kolorze, na razie ok, wydaje mi się, ze jest węższa w kroku od tych zwykłych tanich minkee.