PDA

Zobacz pełną wersję : Łódź



Ripley
16-04-2010, 00:29
Czy znajdzie się jakaś pomocna dłoń, która pokaże mamie z 2 miesięcznym maleństwem chusty. Pani jest moją klientką, ale nie wychodzi jej noszenie w pouchu. Co zresztą jej serdecznie odradzam i zachęcam do spróbowania chust wiązanych, ewentualnie kólkowej. Ona jest poza forumowa, ale bardzo chce nosić. Niech no ktoś się zlituje i jej pokaże prawdziwą chustę :) Ładnie proszę!

szokam
17-04-2010, 11:03
niech przyjdzie w ostatnia sobote miesiaca na spotkanie w Klubie Kangura do sklepu Mama i ja na ul.Piłsudzikiego między 15-18. tam będzie mnóstwo mam z chustami i doradzą i pokażą.

Kaaska
23-04-2010, 00:28
spotkanie w Klubie Kangura do sklepu Mama i ja na ul.Piłsudzikiego między 15-18.


W tym miesiącu spotaknie wypada w najbliższą sobotę 24.04 mi też dziewczyny dużo pomogły, opowiedzą o chustach, pomogą zawiązać! Doradzą i wspierają !!!
Bardzo miła i ciepła wrecz rodzinna atmosfera jest na spotkaniach!!! Gorąco Polecam

linka
06-06-2011, 12:13
Czy te spotkania nadal odbywają się w ostatnie soboty miesiące w tych godzinach??

silver
06-06-2011, 12:45
Czy te spotkania nadal odbywają się w ostatnie soboty miesiące w tych godzinach??

zaczynają się wakacje, więc nie wiadomo, jak to dziewczyny zaplanują.
potrzebujesz pomocy?

oki
21-07-2011, 16:40
Też jestem ciekawa czy w tym miesiącu odbędzie się to spotkanie? Mam 3 mies synka dzisiaj próbowałam pierwszy raz wiązania i totalna porażka, jak na razie wydaje mi się to niewykonalne, ale tak pomyślałam o tych warsztatach zanim całkowicie się poddam

Madisa
21-07-2011, 22:25
Nie wiem jak spotkanie, ale może spróbuj założyć wątek na łódzkim forum http://chusty.info/forum/forumdisplay.php?f=95, może nie wszyscy wyjechali na wakacje i znajdzie się dobra pomocna dusza.