PDA

Zobacz pełną wersję : nasz pierwszy dzień z wielo :) thx



mako
15-04-2010, 22:11
Dziewczyny... a ja myślałam, że wy tu o czymś niemożliwym rozprawiacie :) Było super !!! Starszaka wychowałam na pampersach i po opowieściach naszych mam, jak my mamy teraz dobrze, bo te pieluchy jednorazowe, a one musiały prać itd do głowy mi nie przyszło, a jednak :)
Okazało się , że 3 miesięczniak wcale nie moczy się na okrągło, że mówi mi kiedy ma mokro i w ogóle pół dnia leżała sobie z suchą pupcią i zadowoloną minką :)
Dzięki wam odkryłam chyba nowy wymiar wychowywania maluszka i baardzo mi się to podoba :)

to był nasz drugi dzień dzisiaj, ale jeszcze mam mały stosik, więc dzisiaj to było prawie bezpieluchowo ;) bo na pampersy nie mogę patrzeć już.

AMK
15-04-2010, 22:22
Ha, to gratulacje!!
Pilnuj maluszka, bo do ok 4 m-ca, to najfajnieszy okres na naturalną higienę niemowląt. Dzieci sygnalizują swoje potrzeby. Im później, tym trudniej, bo się przyzwyczajają do tego, że nikt nie reaguje i mimowolnie się załatwiają.
Ja się przymierzam i takie posty są miód na me serce ;)

mako
15-04-2010, 22:46
Ha, to gratulacje!!
Pilnuj maluszka, bo do ok 4 m-ca, to najfajnieszy okres na naturalną higienę niemowląt. Dzieci sygnalizują swoje potrzeby. Im później, tym trudniej, bo się przyzwyczajają do tego, że nikt nie reaguje i mimowolnie się załatwiają.
A widzisz nie wiedziałam, dziękuję :) będziemy wytrwałe :)

Ale to w ogóle takie miłe, bo czekałam na przykład po karmieniu aż się załatwi i akurat miałyśmy czas na masażyki, pieszczochy... a tak to buch w pieluchę i się baw...

zyta
15-04-2010, 23:01
:applause:Gratulacje !!!
Miłego nocnikowania. Fajnie jest popodziwiać taką pupę w kolorowej pieluszce :).

magduskah81
16-04-2010, 16:48
Też gratuluję:applause:
zobaczysz,ile frajdy przyniesie to Wam obojgu:D a i jeszcze jedno : ostrzegam,że pieluchy to taki pozytywny nałóg,a konkretnie powiększanie stosiku pieluchowego:ninja:
ale to jak najbardziej pozytywny nałóg:thumbs up:
pozdrawiam

Krasnala
16-04-2010, 18:21
gratuluję, prawda, że to nie takie straszne jak sie wydaje :)