PDA

Zobacz pełną wersję : czy ktos probowal muksut?



elizek
15-04-2010, 19:43
No wlasnie jestem ciekawa bo podobno sa super chlonne. Zamowilam sobie 2 formowanki i 2 kieszonki. Wygladaja szalowo tylko ciekawe jak sie sprawdza?

Guest
15-04-2010, 19:55
aa pochawl się gdzie można nabyć, poczytać??

elizek
15-04-2010, 19:58
Mozna nabyc tutaj (http://www.naszedziecko.org/sklep/index.php?cPath=58_72_158) ale ja w norwegii kupowalam. A tutaj (http://www.myllymuksut.com/reusable-nappies-c-8.html) mozna dowiedziec sie wiecej...

Mag
15-04-2010, 19:58
u Arabelli
http://www.naszedziecko.org/sklep/index.php?manufacturers_id=36

Em
18-04-2010, 09:01
Serio nikt nie uzywał?? Mnie kusi i chyba wpisze na listę prezentów na roczek ;)

elizek
18-04-2010, 09:16
Ja mam nadzieje ze moja paczka dotrze poniedzialek lub wtorek wiec jak wypiore i wyprobuje to napisze cos wiecej. A u Arabelli zamawiam tez otulacz welniany!!!

elizek
20-04-2010, 21:05
No to ja juz jedna kieszonke dostalam i dzis wyprobowalam. Jest pierwsza klasa! Chyba najmniejsza kieszonka jaka widzialam, super miekka i wewnatrz i na zewnatrz i sucha przy pupie. Mysle ze to bedzie nasz faworyt jak na razie! Jutro odbieram kolejne.

elizek
23-04-2010, 12:45
To jeszcze raz ja! Sluchajcie to sa po prostu super pieluchy!!! Kieszonki jak kieszonki ale wygladaja bosko i super chlona (wklad trzeba dokupic oddzielnie) my mamy wklad bambusowo - konopny. Ale jesli chodzi o formowanki to dopiero rewelacja! Do tej pory uzywalismy jednorazowek na noc wlasnie dlatego ze musielismy czesto Maxa przebierac calego przez przeciekajace pieluchy. Ale formowanki z bambusa z wkladem bambusowym sprawdzily sie swietnie! Dopiero pierwsza noc za nami i tylko jedno pranie ale juz wiemy ze te i zadne inne. Max mial pieluche na sobie przez 13 godzin a ona nie przesiakla specjalnie na zewnatrz tak ze jakbysmy w nocy zmieniali to pewnie obeszlo by sie i bez otulacza! No i skora tez nie jest zmacerowana bo jest ograniczone odczuwanie wilgotnosci w srodku...

Em
23-04-2010, 21:08
Fajnie :) jak dostanę otulacz też się wypowiem.

elizek
30-04-2010, 16:22
Ja otulacz dostalam dzis i poki co jestem nim zachwycona. Mieciutenki jak zaden inny, po prostu boski. Za raz bede go prala i lanolinizowala. Wypowiem sie wiecej jak juz go przetestujemy. Ale juz czuje ze bede zamawiala kolejne!

Em
02-05-2010, 21:47
A trzeba lanolinować? Od wczoraj mam. Wygląda inaczej niz na zdjęciu. Jutro piorę i testuję.

elizek
03-05-2010, 08:08
Wydaje mi sie ze trzeba. Nasza juz sprawdzona i po tej nocy juz wiem ze musze miec jeszcze co najmniej jeden taki otulacz. Jest boski! Sprawdzil sie w 100% przez 13 godzin. Rano pojawilo sie tez cos wiecej jak juz wstalismy a i tak wszystko zostalo na miejscu!!! Kocham go i juz!

Em
04-05-2010, 21:52
Trzeba. ;) Bez lanoliny przeciekł.

elizek
05-05-2010, 07:41
Ojoj no to juz wiemy ze trzeba. Nasz bedzie lanolinizowany jeszcze raz dzis bo ostatnio mamy szczescie i lapiemy wiecej niz tylko siuski no i trzeba prac. Ale nasz jeszcze nie przeciekl jest rewelacyjny. Juz zamawiam nastepny!

Em
16-05-2010, 11:00
Niestety nie podzielam Twojego zachwytu muksutem :(
Fakt, że okazął się za duzy, ale poza tym jest uszyty tak, że nie wszystkie formowanki do niego pasują. Wręcz przeciwnie, mało co do niego pasuje...

Guest
28-05-2010, 10:18
Em a proszę powiedz jaki miałaś rozmiar otulacza i przy jakim dziecku ?
to że formowanki do niego nie pasują to napisałaś a czy tetra ew ręcziki jak się sprawdza?

elizek
28-05-2010, 10:29
Ja ten otulacz uzywam glownie z formowankami muksut ale tez toots boots flexi i sbish. Nam pasuje bardzo ale ja dla mojego prawie 7 kg 4 miesieczniaka mam rozmiar s-m

Em
28-05-2010, 11:09
Rozmiar mam od 10 kg, Młody waży niecałę 10. Z tetrą nie próbowałam.

Guest
01-06-2010, 21:49
no to skusiłam się na dwa aio z kieszonką
dziś doszły, czekają na pranie i sama ciekawa jestem co z tego bedzie bo niby aio a cieńkie to i ta kieszonka w która można włożyć dodatkową wkładkę
weźcie nie bądźcie takie i wypróbujcie otulacz z tetra bądź ręcznikiem ;)

elizek
01-06-2010, 22:00
Ja probowalam otulacz na napy z pieluszka tetro z jedna malutka dodatkowa wkladka (bambusowy recznik tylko 2 warstwy)i trzymal super! Z tetra bedzie podobnie.

Guest
07-06-2010, 11:46
Em dzięki za informację :)
Trza zbierać większą kasę bo aio są boskie mega chłonne i schną niecałą dobę więc jak na aio z bambusem chyba całkiem nieżle
a i dupka bardzo zgrabna

szkoda że do kieszonek nie ma wkładów w zestawie

elizek
07-06-2010, 22:16
AIO nie probowalam za to kieszonek mam kilka no i kilka uwag. Obie wersje sa super, ale nam zdecydowanie lepiej pasuje na rzepy - lepiej sie uklada. Fajnie ze maja bambus a my do kieszonki wkladamy konopno-bambusowe prefoldy tez z muksut. Z tymi jednak jest maly problem - po praniu robia sie "kopniete" tzn nie trzymaja formy i przy skladaniu robia sie przez to faldki. Troche to irytujace! Ale kieszonki lubimy bardzo. Sa mieciutkie i zgrabne na pupci!

Em
08-06-2010, 21:49
przepraszam za OT, elizek dostałaś pw?

phoebe
08-06-2010, 22:34
Miałam otulacz Muksut wełniany na napy i pierwszy zamówiony L-ka by dużo za duży, zamieniłam na M-kę i była taka już dopasowana. Niestety po kilu dniach wyrwały się napy. Otulacz zwróciłam do Arabelli, nie było żadnych problemów ale muksuta już nie kupię ani żadnej wełny z napami. Trzeba przyznać że był bardzo przyjemny w dotyku, bardzo zgrabny i mały na pupie, dobrze trzymał bez lanolinowania. Gdyby nie te napy... Teraz mam wełniaka na rzepy Swaddlebees i musiałam lanolinować żeby trzymał tak jak muksut.

elizek
09-06-2010, 08:48
Hej Em sorki wlasnie odebralam i odpisuje!