PDA

Zobacz pełną wersję : 19 miesięcy i chyba zaczynamy



Meppel
14-04-2010, 22:39
Bo mam dosyć nocnika i wiecznego - chcesz siusiu - ne.
Rano - siada na nocnik bez problemu a siku czasem jest, czasem nie ma. Staram się pieluchy (jednorazówki nie moltexy, bo te - uczulały) zmieniać po każdym zsikaniu (czyli często gęsto przed każdym wysadzaniem na nocnik).
Bywały takie dni, że wszystkie siki i kupy ladowały w nocniku. Od czego to zalezy - nie wiem. Ostatnio jest bunt. A wysadzamy Tymianka od czasu jak skończył 9 miesięcy.

Myślicie, że tetra na pupie - Go przekona?? Bo czasem pielucha z kupą w ogóle nie przeszkadza. Wiem, że jest kupa, a Dzieć ucieka ze śmiechem i ma super zabawę.
I czy to jeszcze czas na wielorazówki?
Choć no to się pewno zdecyduję, bo nowy Dzieć w drodze. I Nowy ma być od początku na wielorazówkach.

formichiere
15-04-2010, 09:22
Czas na wielo jest zawsze. Ja zaczełam przy odpieluchowaniu starszaka i się strasznie wciągnęłam.

Wika
15-04-2010, 13:02
Ja starszej zaczęłam zakładać wielo jak miała niecałe 17 miesięcy, po domu unikałam jakichkolwiek pieluch, były takie wpadki, że już mnie nerwy brały, ale... w kwietnu skończyła 18 miesięcy, woła na każde siusiu, nie ma wpadek ( tylko te Z kupą:( i uważam, że szybko odniosłyśmy sukces. Pewnie gdyby nadal łaziła w pampersach, to pewnie jeszcze byłybyśmy daleeeko!!! Więc głowa do góry, nigdy nie jest za późno (lepiej późno nić wcale) a to pomoże w szybszym odpieluchowaniu. Życzę powodzenia

reniason
15-04-2010, 14:27
Ja wielo zaczełam stosować u córki jak miała 3 miesiące. Natomiast synek był na pampkach, obecnie już przez dzień odpieluchowany ale na noc właśnie kupiłam mu dwie pieluszki AIO bo wiecie co odzwyczaiłam się od zapach pampków i w nocy jak się synek zesika do tej pieluchy to mi tak śmierdzi że aż mi się niedobrze robi i muszę mu zmienić tą pieluchę. Moja bratowa zaczeła stosować u córeczki jak miała 10 miesięcy i z dużym skutkiem bo dziewczynka teraz ma rok wiekszość woła i załatwia się do nocnika co dla mnie przy synku było nierealne bo on w tym wieku ani pół minuty nie wysiedział na nocniku.

Meppel
15-04-2010, 14:40
A mój Młody właśnie śpi w tetrze. na to body i rajstopki. Ciekawe czy będę musiała przebierać??
Na nocniku dzisiaj: rano - siku.
Potem - maaaa (czyli nie ma nic) a za 5 minut - kupa w pieluchę.
Potem nocnik - i maaaa
a teraz śpi w tetrze.
Muszę do tej tetry coś dokupić. Jakieś majtasy. Czy coś.

reniason
15-04-2010, 15:22
No możesz dokupić albo otulacz pulowy albo wełniane szorty tylko je musisz zalanolinować żeby nie przeciekało. Są jeszcze takie fajne otulacze w formie spodenek np. happy heiny`s albo lulu nature shorti.