PDA

Zobacz pełną wersję : AppleCheeks, kieszonka



NiLLi
14-04-2010, 20:47
Czy zna któraś z Was pieluszki AppleCheeks? Pojawiły się ostatnio na EkoMaluch i się zastanawiam czy warto spróbować, ale koszt jednej jest powalający - 129zł :/

NiLLi
14-04-2010, 20:49
http://ekomaluch.pl/applecheeks-mini-test,p1344,l1.html
http://ekomaluch.pl/applecheeks-zestaw-startowy,p1345,l1.html

NiLLi
14-04-2010, 20:52
Chociaż teraz doczytałam, że za 129zł jest kieszonka + 3 wkłady. To chyba nie tak źle...?

martita
14-04-2010, 21:14
o ja Cie...a coz to za cudo...?
ale cena - powalajaca!!!

ewinka
14-04-2010, 21:25
Nadal nie rozumiem skąd taka cena...

NiLLi
16-04-2010, 20:57
Sama pieluszka z jedną wkładką to 65 zł. Zamówiłam i będę próbować co to za cudo ;)

mirabel
27-04-2010, 08:20
Sama pieluszka z jedną wkładką to 65 zł. Zamówiłam i będę próbować co to za cudo ;)

I jak tam wypadły testy tej pieluchy? Godna polecenia?

Guest
27-04-2010, 19:13
no Nill nie bądż tak podzie się wrażeniami ;)
zastanwia mnie to wkładanie do środka że niby moze być jak otulacz, a z drugiej strony że wkładanie od zewnątrz no dobra fajne ale czy nie będzie ten materiał mokry jak będziemy go używać jako odtulacza??

NiLLi
28-04-2010, 08:11
no więc tak, pieluszka ładna i całkiem zgrabna. Bardzo cienki i mięciutki PUL, jeśli tak to można określić :) Wkład jest składany w zależności od wielkości otulacza (ale nie ma przeszyć). Wkład można włożyć do środka kieszonki i wtedy przy pupie jest polarek, albo na zewnątrz. Wtedy przy pupie jest wkład, ale można dokupić wkładkę utrzymującą suchość albo używać czegoś zamiennie. Ja mam te wkładki z Nature Babies. Póki co użyłam jej może ze dwa razy, bo większość czasu jestem poza domem i nie chcę zakładać synkowi nieprzetestowanej pieluszki, bo raz już mi przeciekła, ale tak było z wieloma pieluszkami, że na początku gdzieś tam ciekły. Gumka jest wszyta z tyłu i z przodu, dzięki czemu tworzy się taka łódeczka powodująca, że wkład się nie wysunie. Regulacja na napki jest fajna o tyle, że dolną napką reguluje się nóżki, a górną pas (nie muszą być zapięte równolegle).

Mogę zrobić zdjęcia, jeśli chcesz :)

Teraz na Ekomaluch za 65zł jest otulacz + wkład, bo normalnie sam otulacz tyle kosztuje :/ drogo bardzo.

elizek
28-04-2010, 08:14
U nas tez sie sotatnio pojawily ale kosztuja majatek wiec tez czekam na wiecej opinii!

NiLLi
28-04-2010, 09:16
Zdjęcia :)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d34f88dafa6298a8.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6cd7c8a48ed2c14e.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec219aa053fb5348.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6229ab87759629dd.html

Ten mały wkład kupiłam dodatkowo :P

Guest
29-04-2010, 15:51
dzięki Nill
kurczę jakoś nie mam przekonania do tej kieszonki chyba jednak wolę wydać na fb w stokrotki
ale jeszcze myślę

mirabel
29-04-2010, 18:42
Nilli dzięki serdeczne!
A napisz jeszcze jak z kolorkiem pieluszki - na stronie sklepu ta żółta pielucha wydaje się taka intensywnie żółta.
A a Twoich zdjęciach to taka dosyć bladziutka zółć.
Jak to wygląda na żywo?

NiLLi
10-05-2010, 19:03
Kolorek wydaje mi się akuratny. Ani nie za blady ani nie żarówiasty. Ale wiadomo, że każdy ma swój gust :)

Guest
17-05-2010, 11:50
no więc nabyłam wczoraj na targach, po targach okazało się że nastąpiła zmian planów i zamiast do domu to na spacer
oponawałam bo przeciez zapas wielo małam obliczony na krótkie wyjście; mąż się uparł ze założymy funkiel nówki pieluszki;
po wymianie zdań uległam ale zastrzegłam że jak młoda się pomoczy to leci kupić nowe ciuszki i pamki bo w moczu nie będzie siadziała
no i 3 godz wytrzymało nowe
jak na początki to super ale już się wyprały
ja kupiłam fajny zestaw kieszonka i 3 wkłady bambusowo - bawełniane
fajna zgrabna doopka w wkładem
bardzo miły polarek w środku i włożenie wkładu jakby łatwiejsze niż jak jest otwór na końcu pieluszki - łatwiej ułożyć dopasować

Olik
11-06-2010, 07:36
Nie znalazłam, albo gapa ze mnie.

Baryłka kupiła chyba dwa zestawy

http://ekomaluch.pl/applecheeks-mini-test,p1344,l1.html

i piała z zachwytu. Więc pożyczyłam, wypróbowałam i są bardzo fajne.

- pupa mała
- świetnie leżą
- 3h na tyłku biegającego malucha, wkładka w środku do wyżymania a nic nie przeciekło. Dodam, że IB ciągle nam przecieka, a pszczoła przez noc jest mokra calusieńka, więc Kornik to leje jak strażak z pompy
- kieszonka ma otwór przez środek wszerz pieluszki dzięki temu bardzo łatwo wkłada się wkładki do środka, a ja mam z tym zawsze problem. W stokrotkach i innych pieluszkach z takim "lepkim" PULem muszę się namocować, żeby wkład dobrze wszedł i się ułożył, a tu... zero problemów.

Ja polecam!

nemhain
11-06-2010, 07:38
Nie używałam ale oglądałam i wydają sie być bardzo fajne.

Olik
11-06-2010, 07:40
Nie używałam ale oglądałam i wydają sie być bardzo fajne.

bo są. :) Może nie mają wystrzałowego wyglądu jak IB na przykład, ale ufam im bezgranicznie. A mnie niejedna wielorazówka zawiodła. Po wczorajszym spacerze zastanawiam nad sprzedażą FB i IB i zaopatrzeniu się w AC.....

tonya
11-06-2010, 08:07
też kupiłam na spróbowanie i jestem bardzo zadowolona, przede wszystkim gumki nie odciskają ani w udkach czy na pleckach a bardzo zwracam na to uwagę bo Jaśkowaty grubiutki i grube udka ma - mają też gumeczkę na brzuchu i dzięki temy bardzo fajnie się dopasowują, nic przodem nie wycieka, co bardzo częste u mojego wielkiego sikuna się zdarzało, nie są tak ogromne jak wonderoosy, ale są chyba z tego samego materiału, no i zamiast oryginalnych wkładów można też włożyć do kieszonki wszystko co się pod rękę nawinie ;) no i można ich też używać jako otulacza

tutaj bardzo fajny filmik video jak ich używać (z oficjalnej strony)
http://www.youtube.com/watch?v=CifJDcSA5pg&feature=player_embedded#!

Guest
15-06-2010, 20:15
no cóż ja dodam tylko że same wkłady sa dla mnie rewelacyjne bo nie za duże do składania i można złożyć jak się chce a schną w miarę szybko

brakuje mi jeszcze czerwonej i zielonej - ale już niedługo hehehe

akana
18-07-2010, 10:28
Powoli się do nich przymierzam... Dalej jesteście zadowolone? Noc wytrzymają?

nemhain
18-07-2010, 17:35
Testowałam właśnie i wkłady są super :) nic nie przecieka, pieluszka zgrabna, szybkoschnąca ale mnie tylko jeden minus, testowaliśmy "2" która jest do 18 kg jest a Aleks ma ok 11 i niestety gumki odciskają sie na grubych udkach Małego.

Guest
18-07-2010, 17:39
na noc owszem ale z dwoma wkładkami

zochmama
27-07-2010, 21:38
Testowałam zeszły tydzień jabłuszko :) Śliczne jest, pięknie czerwoniutkie, ładnie leży. Wkłady mało chłonne, ale zapewne przez niespranie, nam przeciekło. Rzeczywiscie fajnie się wkład instaluje. Troszke dziwnie mi sie napy zapinało, tzn. górny i dolny na różnej długosci. Ogólnie wrazenia pozytywne :)

Olik
27-07-2010, 21:45
Ja się zastanawiam czy rozmiar 1 się spisze przy noworodku...

akana
04-08-2010, 23:32
Używamy applecheeksów od tygodnia i są to nasze pierwsze i "główne" pieluszki wielo. Powiem szczerze, że jestem zachwycona - są po prostu ładne, PUL jest cieniutki i bardzo miły w dotyku. Czasami używamy pieluszki jako otulacza, czasami wkład pakujemy do kieszonki i w obu wersjach się sprawdza. Pojedynczy wkład bambusowy synkowi spokojnie wystarczył na 3,5 godziny biegania po urzędach (stojąc w kolejce byłam pewna, że będę miała mokrą chustę...), dzięki osobnej regulacji pasa i udek są dobrze dopasowane i nie ma żadnych odcisków. Jedynie nie przemawiają do mnie kolory - niebieski i zielony - są takie pastelowe, jasne i mdłe - no ale to kwestia gustu. Aha, mamy rozmiar 2 a Bruno waży teraz 10 kg. Zapinam w pasie najwęziej a w udkach na 2 parę nap, więc jeszcze jest spory zapas.

Kasia.234
31-08-2010, 23:50
U nas testowo gościło czerwone jabłuszko i gdyby nie to, że pieluch mam aż za dużo (w przeciwieństwie do kasy ;)) to pewnie kupiłabym kilka sztuk :)
Pieluszka wytrzymała całą noc (a u nas to nie jest normą niestety), więc to duży plus. No, ale 12 warstw bambusa robi swoje :D Mimo to pieluszka wygląda zgrabnie, jest mniejsza niż nasze niektóre formowanki. Wprawdzie przy drugim użyciu już po godzinie przeciekła, ale okazało się, że prawdopodobnie źle zapięłam. Nie mam wprawy w zapinaniu podwójnych napek.
Szczerze polecam, zwłaszcza na noc i na spacery :) No i dziękuję za możliwość testowania.

ala
31-08-2010, 23:58
nie mam ale wypowiem się co do samego wejścia kieszonki. Mam inne kieszonki z takim wejsciem i lubię je najbardziej, wkład nigdy sie nie przesuwa, nie wystaje, takie rozwiązanie jest świetne.

MonikaK
20-09-2010, 20:53
pieluszka bardzo miękka, milutka. Świetnie się układa, wkłady takie delikatne i dosyć cienkie. Niestety mi przemókł po pół godzinie (w środku był tylko jeden wkład, może to dlatego). Mimo wszystko polecam, bo jest wyjątkowa. dziękuję za możliwość testowania

dokebu
20-09-2010, 21:44
Mamy swoją prywatną Apple i u nas sprawuje się całkiem nieźle, pierwszą mieliśmy granatową, ale zamieniliśmy ją na brązową i tej już raczej nie oddamy :ninja: Podbiła nasze serca!

Wkłady fajne, zapinanie łatwe, chociaż mojego 13 kg-mowca lekko uciskają, ale nic nie przecieka, a prane już troszkę były i na pewno nabrały chłonności :mrgreen:

koza71
22-09-2010, 23:12
Dziewczyny a jak z rozmiarówką? Bo mam ochote zakupić i nie mam pojecia co na 7,5kg zywej wagi. Niby rozmiar 2 od 8 kg ale zastanawiam sie czy nie zrobia w związku z tym wielgasnej pupy :confused:

akana
22-09-2010, 23:35
przy jednej wkładce nie powinny, bo one takie raczej zgrabne są. Choć siedmiokilowej pupki już nie pamiętam...

dokebu
23-09-2010, 06:29
Dziewczyny a jak z rozmiarówką? Bo mam ochote zakupić i nie mam pojecia co na 7,5kg zywej wagi. Niby rozmiar 2 od 8 kg ale zastanawiam sie czy nie zrobia w związku z tym wielgasnej pupy :confused:

W Twoim przypadku wzięłabym 2, dłużej Wam posłuży, a ona po spięciu jest naprawdę zgrabna!

aladw
23-09-2010, 19:13
Dziękuję za możliwosc testów.
Nasza pielucha była rozmiar 2 i przy 7300g Gabrysi ciałka raczej za duża. Z dwiema wkładkami ogromna pupa. Widziałam rozmiar 1 na targach i naprawdę zgrabnie ślicznie skrojona. Wkładki grube mięsiste zapewne sporo chłoną aczkolwiek z racji za dużego rozmiaru po prostu ich nie przetestowałam.
Bardzo ładne wykonanie pieluchy. Czerwona jest nijaka taka ale brązowa po prostu zabija wyglądem:)

koza71
23-09-2010, 21:38
haha no to mi pomogłyście ;-):p
W takim razie spytam i naczej- czy któraś zmiesciła w jedynkę swojego dziecia który wazył te graniczne 9 kg?

Guest
23-09-2010, 21:58
te pieluszki są raczej małe, dzieci szybko przypierają na wadze. Nawet jak teraz będzie ciut za duża to za miesiac będzie jeszcze mniej. Mają regulację napkami to sobie dopniesz jak trzeba.
Ja bym proponowała dwójkę. I moim zdaniem wcale nie są duże na pupie, nawet z dwoma wkładami.

koza71
24-09-2010, 00:06
No dobrze, namówiłyscie mnie na dwójkę :p Najwyzej poczeka chwilkę w szufladzie na wiekszy zadek.

Ha! tak szukam z sklepach i licze :ninja:
I jakoś mi tak wychodzi, że nie opłaca sie kupować tego zestawu z trzema wkładkami. W zestawie wychodzi 129 a kupujac pieluche +dodatkowe dwa wkłady 115. Dobrze licze czy coś pokreciłam??

akana
02-10-2010, 01:05
Trochę późno odpowiadam i pewnie już zauważyłaś, że pieluszka sprzedawana jest BEZ wkładu - i dzięki temu ten komplet bardziej się opłaca (przynajmniej tak było nieco ponad 2 miesiące temu)

Olik
02-10-2010, 06:23
a w komplecie to nie było 3 wkładów?

dokebu
02-10-2010, 08:53
a w komplecie to nie było 3 wkładów?

Olik pieluszkę można kupić jako zestawik: pieluszka z 3 wkładami bądź oddzielnie pieluszka i oddzielnie wkłady.

Olik
02-10-2010, 10:39
Olik pieluszkę można kupić jako zestawik: pieluszka z 3 wkładami bądź oddzielnie pieluszka i oddzielnie wkłady.
acha... dla mnie ta pieluszka to przede wszystkim wkłady ;)

koza71
04-10-2010, 14:43
Ha! własnie zauwazyłam :cryy: Jak juz otworzyłam paczkę :hide: Kurcze a jakoś tak z opisu mi wychodziło ze to cała pielucha a nie sam otulacz :frown Ide coś wymyslić co z tym zrobić:roll:

Marsjanka
05-10-2010, 19:27
testowałam rozmiar 2
otulacz bardzo mi się podobał, jak dla mnie (i dla Tyldy) idealnie wyprofilowany, delikatne nieodciskające się gumeczki, fajny patent z wkładaniem wkładu
wkłady bardzo fajne, miękkie i chłonne

jedyny mankament jak dla mnie - to obecność mikropolaru (tak, tak - to mój osobisty świr), ale może jakoś to przeboleję - i kupię choć jedną - bo Tyldzina dupka wygląda odjazdowo w tej pieluszce :P

ewaibartek
14-10-2010, 19:00
czy roz 2 jest duży? moj mały waży ok 5 kg i nie wiem czy raczej jedynki nie kupić?

ekomummy
15-10-2010, 15:38
czy roz 2 jest duży? moj mały waży ok 5 kg i nie wiem czy raczej jedynki nie kupić?

Wydaje mi sie, ze byłaby za duża. A ile twój mały ma? Z drugiej strony nie wiem jak szybko dorośnie do tych 8-9 kg (czy warto jest kupowac 1). rozmiar 1 jest do 9 kg.

koza71
15-10-2010, 16:56
ja obstawiam 1. mam 2 i nie wyobrazam sobie w niej 5kg dziecia

ewaibartek
15-10-2010, 18:53
no to poczekam jeszcze i kupie za miesiac,juz 2
dzieki za odp :)

milorzab
02-11-2010, 23:34
My mamy rozmiar 1. Weronika waży ok. 5 kg. Sprawia wrażenie małej ( teoretycznie jest do 9 kg). Zapinam ją na ostatnie napy i jest tak na styk. Gumki odciskają się na nóżkach. Ma fajne wkłady, dość szybko schną. Ma bardzo mięciutki pul. Wygodnie wkłada się wkładki do kieszonki lub pieluszki ( jak w otulacz). Jest bardzo ładna. Ale i tak ją dziś poprułam, usunęłam przednią gumkę i fragment przy nóżkach. Mam nadzieję, że będzie nadal funkcjonalna, ale wygodniejsza.

charlie
14-11-2010, 00:09
My też mamy 1. Młoda waży ok. 5,5 kg. Zapinam na przedostatnie napy, bo inaczej gumki się bardzo odciskają. Jest bardzo zgrabna i ładna (mamy lawendową). Wkłady są fajne - dobrze się składają mimo braku przeszyć w odpowiednich miejscach, poza tym są milutkie i miękkie. No i dobrze układają się i w kieszonce i na niej.

peluche
18-11-2010, 22:51
więc potestowaliśmy i my. Dziekujemy pieknie!

Po pierwsze najbardziej w tej pieluszce podobaja nam się wkłady. Po drugie kolor. Taki czerowono malinowy, cudny. pul mięciutki, gumeczki sie nie odciskaja, pupa zgrabna. pieluszka chłonna. generalnie saaaame zalety (oprócz ceny oczywiście). Moim zdaniem powinna być opcja kieszonki z jednym tylko wkładem. a już myslałam, że żadna pieluszka z pulem nie-minkee mnie nie powali, a tu proszę!

budzynskamila
13-12-2010, 09:36
acha... dla mnie ta pieluszka to przede wszystkim wkłady ;)

Ja niestety kupiłam pieluszkę bez wkładów, bo akurat w rozmiarze 1 nie było zestawów. Ale i tak jestem zadowolona. Jest śliczna i milusia i świetnie się zakłada... troszkę się odciska na udkach, ale spróbuję poluzować zapięcie. Można upchać tam niezliczoną ilość ;) wkładów i wszystkie zawsze się mieszczą - sama nie wiem jakim cudem.
Cena oczywiście...powala.

goge
17-12-2010, 23:30
Dopiero teraz znalazłam chwilkę na napisanie paru słów. Przede wszystkim dziękuję za możliwość testowania.
Pieluszka bardzo ładna, kolorek taki właśnie jak lubię, wkłądy mięciutki i chłonne no i łatwo je włożyć do kieszonki tylko jakoś nie rozumiem czemu nie ma opcji kupna z jednym wkładem....że sam otulacz schnie szybciej niż wkład? Bo jakoś nie podoba mi się perspektywa do przesikanego otulacza pakować kolejny wkład.
Całość oceniam pozytywnie, gumki się nie odciskają przynajmniej na koim 9 kg dzieciu no i fajnie wygląda na pupci, szkoda tylko że teraz jest zima i trzeba ją czymś przykryć ;)

ekomummy
28-12-2010, 15:50
Dopiero teraz znalazłam chwilkę na napisanie paru słów. Przede wszystkim dziękuję za możliwość testowania.
Pieluszka bardzo ładna, kolorek taki właśnie jak lubię, wkłądy mięciutki i chłonne no i łatwo je włożyć do kieszonki tylko jakoś nie rozumiem czemu nie ma opcji kupna z jednym wkładem....że sam otulacz schnie szybciej niż wkład? Bo jakoś nie podoba mi się perspektywa do przesikanego otulacza pakować kolejny wkład.
Całość oceniam pozytywnie, gumki się nie odciskają przynajmniej na koim 9 kg dzieciu no i fajnie wygląda na pupci, szkoda tylko że teraz jest zima i trzeba ją czymś przykryć ;)

Dziękuje bardzo za recenzje i zaraz postaram sie wyjasnic do czego sluza zestawy mini. Kieszonka Applecheeks pozwala na polozenie wkladu na wierzchu (odpowiednie zaglebienia utrzymuja wklad na miejscu), przez to nie trzeba zmieniac calej pieluszki. Wystarczy wyrzucic wklad do prania i polozyc nowy :). Na tym polega ekonomicznosc tej pieluszki. Zamiast wrzucac calosc do prania (jak w tradycyjnej kieszonce) mozemy po prostu zmienic wklad. Otulacz nie jest przesikany bo pupa dziecka ma stycznosc z wkladem a nie bezposrednio z mikropolarem. Jezeli stosujemy jak tradycyjna kieszonke (czyli wkladamy wklad do srodka kieszonki) to pierzemy wtedy calosc. Majac 3 otulacze i 6+ wkładów mozemy juz miec zestaw na dzien (ilosc wkladow zalezy od wieku dziecka, dla noworodka potrzebujemy wiecej).

ewaibartek
11-01-2011, 11:08
obawiam sie ,że znalazłam pieluszkę idealną :)
gumki super, jak sie włozy wkład nie do kieszonki to rzeczywiscie wkład nie lata,kolor czadowy,pieknie pieluszka prezentuje sie na dupci,dziec wazy 7 kg i roz 2 zapinam na drugie guziki zeby za bardzo nie sciskac brzucha :)
a wklady sa cudne,mieciutkie,chyba mega pojemne po zlozeniu na 3,co prawda dziec siknal tylko raz ,bo juz nie moglam sie doczekac zeby zobaczyc,ale prawie nie bylo czuc mokrego,wiec o czyms to swiadczy :)
musze miec ta pieluche :)

Em
11-01-2011, 22:20
Mam pytanie właśnie o wkładki. Czy warto je kupić? Mam w domu więcej wkładek niż pieluch, więc teoretycznie nie muszę.

a dlaczego piszecie, że są bez wkładek. A tu?:
http://ekomaluch.pl/kieszonka-2-w-1-applecheeks-z-wkladka,p2045,l1.html

mTuśka
11-01-2011, 23:06
Mam pytanie właśnie o wkładki. Czy warto je kupić? Mam w domu więcej wkładek niż pieluch, więc teoretycznie nie muszę.

a dlaczego piszecie, że są bez wkładek. A tu?:
http://ekomaluch.pl/kieszonka-2-w-1-applecheeks-z-wkladka,p2045,l1.html
CO do wkladow to sie nie wypowiem bo nie miala
ale dopiero od niedawna mozna kupic z 1 wkladem .

Em
11-02-2011, 00:09
Kupiłam w końcu 3 i je uwielbiam. Nie przeciekły mi jeszcze a to u nas ewenement. Ale wkładki średnio lubię. Wolę takie, których składać nie trzeba.

Anyczka
04-03-2011, 17:25
To ja popsuję jabłuszkom opinię;(
Testowałam na malutkim noworodku (2,5-3 kg) i ile razy nie założyłam, wszystko przeciekło... A bardzo mi się wizualnie podobały i naprawdę próbowałyśmy się z nimi zaprzyjaźnić. I jakoś tak - wiem, że to absurdalne... - wydawały mi się za małe na moją malutką wówczas Jadwisię...
Pieluszka poszła do Olik, wkłady zostały i sprawdzają się w różnych kieszonkach, miły, chłonny bambus.

Em
09-04-2011, 22:35
Młody ma 1, 11 mcy i 12,5 kg. Wreszcie znalazłam pieluszki idealne. NIby powinnam go już odpieuchowac, ale czekam na lato ;)
I niestety mu się AC odciskają mocno na udkach. A on drobny jest.
Dajecie radę z AC przy starszych dzieciach?
Narazie wymysliłam, że nie będę zapinać dolnych napek...

dokebu
09-04-2011, 22:41
My mieliśmy AC jakoś do października, no i mój mały więcej już ważył wtedy, ale i tak odciskały nam się na udach Dziubasa, niestety zauważyłam, że go to bolało później, zwyczajnie sprzedałam ją. Szkoda, bo trzymała fajnie, ale po jednej nocy miał przez pół dnia ślady na nóżkach :(
Nie odkryłam żadnego patentu na ominięcie tego uciskania, a i próbowałam tego nie zapinania dolnych nap, nie pomagało :(

Em
10-04-2011, 21:38
U mnie jednak pomaga. Dopiero dzis testowałam, jeszcze się przyjrzę.
szkoda, że nie mają wiekszego rozmiaru :(

milorzab
10-04-2011, 21:53
W rozmiarze 1 wyprułam gumki - z przodu i trochę przy nozkach. Z dwójką tez tak zrobię, jK przyjdzie czas. Bo poza tymi gumkami, to naprawdę fajne kieszonki.

IwonaKM
28-05-2011, 17:33
Mamy rozmiar 1. Uzywamy od okresu noworodkowego.
Pieluszka robi dużą pupę, wykorzystujemu głownie na noc.
Nie pamiętam, by pieluszka nam przeciekla, jej atutem są ścisłe gumki przy udkach. Córeczka ma chude nózki i w pieluszkach, w których nie da sie wyregulowac przylegania przy udkach, zdarzaja sie wycieki.
Wkłady po częstym używaniu stwardniały, wymoczyłam w kwasku, puscilam dwa razy pranie bez proszku i wkłady mieciutkie jak nowe.

Em
28-05-2011, 20:50
to ja tylko uprzedze, że wkładek nie mozna suszyć w suszarce, bo się kurczą ;)

KaiDo
05-08-2011, 15:36
Pytanie do używających applecheeks: czy rzeczywiście stosując wkład za zewnątrz można potem ponownie użyć otulacz? Nie jest on wilgotny na bokach?

carissima
05-11-2011, 08:38
My kupiłyśmy rozmiar 2. Emilka waży 9 kg, no i kurcze nie wiem dlaczego ale zapinam na ostatnie napki i nadal mam wrażenie że udka ma ściśnięte. Pieluszka śliczna, ładnie leży, tylko dlaczego taka maleńka? Emilka ma grubiutkie nóżki ale myślałam że jeśli pielucha jest do 16 kg to będzie ok.

megan7
05-11-2011, 17:10
Pytanie do używających applecheeks: czy rzeczywiście stosując wkład za zewnątrz można potem ponownie użyć otulacz? Nie jest on wilgotny na bokach?

u nas różnie to bywa, jak jest mały sik to nie robi się wilgotny na bokach, a przy dużym siku już się często nie da jako otulacza użyć.

spinek
24-10-2012, 13:26
podbijam i odp. na pyt. dla innych: oczywiście, że robi się wilgotny- moim zdaniem wielokrotne używanie tej pieluchy jest przereklamowane i niehigieniczne

potwierdzam r. 1 jest bardzo, bardzo, bardzo mały, my, swoją sie nie nacieszyliśmy
przy dziecku z grubymi udkami- odpada
ciekawy sposób wkładania wkładów- do przyzwyczajenia i polubienia (choć dla mnie bez szału)

avelaa
09-11-2012, 01:00
Dla mnie ta pielucha była totalnym zaskoczeniem. Przeczytałam cały wątek i wiele osób pisało o uciskaniu grubych udek. Nasze udka grube a to jedyna pielucha wielo poza Flipem, która ich nie uciska :| Niestety nam za to przecieka (nam wszystkie kieszonki przeciekają bardziej lub mniej ale zawsze :) ta niestety bardziej :(). Osobiście nie specjalnie przypadła mi do gustu. Z tym ponownym używaniem to jest chyba tak jak z każdą kieszonką - teoretycznie każdą można użyć powtórnie. Mam rozmiar 2. Mała waży około 9 kilogramów i jest spora na pupie.

ania mania
07-12-2012, 13:11
Jakie wkładki pasują do Apple Cheeks w rozmiarze 1 ? Te pieluchy maja nam służyć na noc od noworodka i nie wiem co do środka, żeby nie robiły dużej pupy a jednocześnie były chłonne. Nigdzie w sklepach nie mogę znaleźć oryginalnych wkładek do tych pieluszek. A może Babykicks S lub M?? Będą pasowały?

Guest
07-12-2012, 14:33
polecę reklamą
luknij do babyjungle tam dziewczyna szyje ala ręczniczki bambusowe jako wkłady chłonne są i możesz dopasowywać do woli takie cuś;)

spinek
07-12-2012, 15:52
są dostepne m. in. tu:

http://ekomaluch.pl/skladane-potrojne-wklady-bambusowe-applecheeks,p1340,l1.html?podstrona=9

http://www.wielorazowo.pl/pl/p/Skladane-wklady-bambusowe-AppleCheeks/19

http://www.zielonamama.pl/product-pol-450-Skladane-wklady-bambusowe-Apple-Cheeks.html




do apple wkłąd jest 1 rodzaju dla kieszonki w rozmiarze 1 i dla kieszonki w rozmairze2 - inaczej się go tylko składa.

ania mania
07-12-2012, 16:32
Bardzo dziękuję :)

ania mania
20-12-2012, 17:07
No to mam już swoje 3 jedynki AppleCheeks, dokupiłam wkłady.... tylko jak je tam upchnąć? Jakoś tak ciasno i grubo wygląda. Ten składany, powinnam złożyć 3 czy 4 razy? Co poza tym oryginalnym wkładem pasuje do tej kieszonki dla noworodka? Małe ręczniki z ikei? Tyle, że miałam zamiar zakładać na noc, a ten ręczniczek, myślę o krama to chyba za mało chłonny będzie? :( Swoją drogą wkłady do apple rewelacyjnie mięsiste i milutkie.

ewaibartek
21-12-2012, 16:20
ten oryginalny wkład składałam na 3 po dłuższym brzegu czyli akurat wchodził do kieszonki

edit. to moje ulubione wkłady, chłonne, cienkie i szybko schną :)

avelaa
22-12-2012, 16:21
Dziewczyny a napiszecie mi jakie te wkłady mają wymiary? Nigdzie nie znalazłam takiej informacji. Moje dziecko nie toleruje szerokich wkładów. Jest bardzo "mobilne" i te mu przeszkadzają. Cały czas "jęczy" i się denerwuje :)

ania mania
23-12-2012, 12:37
Dziewczyny a napiszecie mi jakie te wkłady mają wymiary? Nigdzie nie znalazłam takiej informacji. Moje dziecko nie toleruje szerokich wkładów. Jest bardzo "mobilne" i te mu przeszkadzają. Cały czas "jęczy" i się denerwuje :)

32x39 Duże nie są, bo faktycznie po złożeniu na 3 mieszczą się do Apple Cheeks 1

Moranki
03-06-2013, 16:18
Mam AC 2 od tygodnia i za każdym założeniem przeciekał po ok godzinie czyli po jednym siku, co nam się nie zdążyło nawet w podłych chinkach.
Nie przecieka przy gumkach tylko po bokach wkładu, wkład ledwo wilgotny, a pielucha na zewnątrz zwyczajnie mokra,jakby to nie był PUL tylko jakaś bawełenka. :hmm:
Nie bardzo wierzę bym ja coś robiła z nimi nie tak, w żadnych innych pieluchach tak mi się nie zdarzyło, no chyba że były mega zasikane po nocy, że aż wkład kapał.
Jestem rozczarowana, bo wszystko inne mi się w tej pieluszce podoba.
Czy ktoś ma podobne doświadczenia lub wie jak temu zaradzić? Może profilowane wkłady w kształcie klepsydry by pomogły, lepiej wypełniły wnętrze?

Guest
03-06-2013, 17:00
popróbuj różnych wkładów
ja wróciłam do nich przy b szczupłej młodszej córeczce i się mega sprawdzają

kamilam
03-06-2013, 18:23
Też myślę że kombinacja z wkładami zadziała, ta pieluszka ma sporo miejsca na wkłady i one niestety dokładnie nie wypełniają wolnej przestrzeni szczególnie w pupie zdarzyło mi się że wkład się przesunął. Klepsydra może być fajnym pomysłem :)

Edit: Jeszcze dopiszę że pieluszka mimo tego że jest szeroka jest fajna nie uciska jest delikatna, mogłaby mieć tylko regulację one size było by lepiej :)

yola
05-06-2013, 13:59
a ta pieluszke masz nową czy używaną ? bo może ktoś ja zatłuścił?
ja ze swoich jestem b zadowolona. Rodze same chudinki i to jedne z nielicznych które nie robią w tym wypadku duzej pupy.

maldita
25-06-2013, 17:35
Mam apple cheeks i 1 i 2. Dziecię waży ok 7 kg i dajemy jeszcze radę w 1. Trochę leżą, ciężko je zapiąć tzn. zostaje w nich mało zapasu, ale od początku tak było. W miarę pewne jeśli włożę dwa wklady. System umieszczania wkładów mi odpowiada, za to polarek szybko robi się skulkowany i taki jakby szorstki w dotyku, nie to co np. w charlie banana, gdzie wciąż jest mieciutki.
Rozmiar 2 jest ogromy i moim zdaniem brakuje rozmiaru pośredniego albo nap zmniejszających, żeby można było używać wcześniej.

Syginek
07-07-2013, 22:55
Uzywamy rozmiaru 1, Groszek wazy 3880. Spokojnie daja rade przy 2,5-3 godzinnej drzemce. Jestem z nich bardzo zadowolona, uzywamy co prawda od ok 1,5 tyg, ale nigdy nie zdarzyl nam sie przeciek, fajna regulacja przy udkach. Faktycznie sa dosyc male, zapinamy na 2 napki w pasie a maly nie jest kluseczka.

NEMO
27-07-2013, 14:48
do rozmiaru 2 używamy ostatnio wkładów wonderoosa, pasują bardzo dobrze, trochę robii się większa doopka, ale za to super się sprawdzają na dłuższą podróż samochodem lub zakupy, bo jest bardzo chłonna. Teraz w upały ubieram na wyjścia małemu tylko bluzeczkę i pieluszkę ACh bardzo ładnie to wygląda, bo pieluszka jest zgrabniutka