PDA

Zobacz pełną wersję : Mam nowe chusty!!! na na naaa



dominik_a
19-11-2007, 21:15
Wreszcie sa!!! Dostalam od przyjaciela didymosy na urodziny i wlasnie przyszly: nre i Jim.
Teraz je :wash: Obie piekne, ale zupelnie rozne. Ciut inne niz na zdj. nre taka brudna ciemna
cegla, hmm... Jeszcze inna czerwien (?) niz Nati colorado. Kolory stonowane,
takie sportowe - meskie (sa takie :roll: ). A Jim elegancki baaardzo ciemny, niesamowicie
zalamuje swiatlo. Tkany jakby z czarnej i czerwonej nitki.
Od tego nadmiaru nowych chust chyba spac nie bede :jump:

Jazzoo
19-11-2007, 21:44
WOW! Gratuluje! :D

Koniecznie msisz wkleic fotki przy najblizszej okazji! :wink:

hanti
19-11-2007, 21:54
gratulacje :D ja swoimi nowościami nadal nie mogę się nacieszyć :)

Ruda
19-11-2007, 22:34
wlasnie tego jima ogladalam przed chwilka gdzies na fotoforum - jest super elegancki :))) GRATULUJE nowych nabytkow :D

monjan
20-11-2007, 09:59
no no koniecznie fotki prosimy!!

visenna2
20-11-2007, 10:17
Jim przecudny :)
Wklej jakies zdjęcia :)

dominik_a
20-11-2007, 23:03
Jak tylko model zechce wspolpracowac.
O Iwie mowie, nie Jimie :lol:

DonKaczka
20-11-2007, 23:10
Jim bardzo ladny, ma go na liscie most wanted razem z jedwabnym millefiori. Eh co ja zrobie jak mi dzieci z noszenia wyrosna :omg: :omg:

Dawaj foty dawaj foty :)

Vega
20-11-2007, 23:19
JIM jest przepiękny... ale niestety zdjęcia kompletnie nie oddają jego uroku... najlepsze jego zdjęcie w sumie mam kiedy zrobiłam z niego kocyk Tymciowi w foteliku - jest gdzieś w galerii...
A w wiązaniu wygląda niepozornie...

Ruda
21-11-2007, 10:20
[quote="Vega":2wgiw386]JIM jest przepiękny... ale niestety zdjęcia kompletnie nie oddają jego uroku... najlepsze jego zdjęcie w sumie mam kiedy zrobiłam z niego kocyk Tymciowi w foteliku - jest gdzieś w galerii...
A w wiązaniu wygląda niepozornie...

DonKaczka
21-11-2007, 11:03
Vega ja tez jima z Twojej fotki pamietam i stad moje pożądanie

dominik_a
21-11-2007, 11:53
Postaram sie o zdjecia, jak tylko zgram cala ekipe fotooperatorow :wink:
A tak opisowo to patrzac na nia, to niepozorny kawalek czegos ciemnego,
z bliska jak sie przyjzysz nitkom to widac ze z tej czarno-sliwki przeswieca czerwona nitka.
Nie wiem jak to lepiej wytlumaczyc, w kazdym razie efekt jak tafta, ktora tez tak swiatlo
zalamuje. Zobaczymy jak wyjdzie na zdj., tylko lampa moze przeklamywac :?
Jest elegancka, ale raczej niepozorna, nie jak florka ktora przy tej az wali po oczach.
Przypadkowy przechodzien na pewno nie zwrocil by uwagi.

dioneja
21-11-2007, 12:29
zdjęcia na stronie didymosa nie oddają całego uroku tej chusty.
ona opalizuje w świetle. zakochałam się w niej, kiedy zobaczyłam ją na zdjęciach Vegi, a potem oglądając ją na żywo przed warsztatem u Ekomamy tylko się w tym utwierdziłam. śliczna jest.

buuu... ja już sama nie wiem jaką chustę chcę... i jima i simona i teraz jeszcze indio biało-niebieskie, albo storcha leo natur... nie mówię już o miłości do lany "tatoo" i nati "zieleń w paski".

zabierzcie mnie z tąd... proszę... już nie mogę patreześ na chusty ;).

Ruda
21-11-2007, 13:23
...zabierzcie mnie z tąd... proszę... już nie mogę patreześ na chusty ;).

hihih, patrzec na chusty mozesz, nie mozesz patrzec na ceny :lol:

Vega
22-11-2007, 08:38
Dominika mam nadzieję, że będziesz w św. Annie z tym boskim Jimem :) spróbuję zrobić jakieś ładne zdjęcia :) aparat już naładowany i czeka.
Dioneja, a Twój mężczyzna pracuje? Może byś go kiedyś ze sobą zabrała i w końcu miałybyśmy porządne zdjęcia :) ech...

dioneja
22-11-2007, 10:33
no w sumie to prawda z tymi cenami... pewnie, gdybym mogła, to bym zaszalała, a tak... patrzę i się tylko w rozterki wpędzam :lol: :lol: :lol: .

a Michał niestety w pracy od rana do nocy ostatnio siedzi :(. muszę się chyba o jakąś rekompensatę ubiegać w związku z tym ;). może kolejna chusta na czas jakiś poprawiłaby mi nastrój ;).

a co do zdjęć, które Kasiu robisz, to ja uważam, że naprawdę są dobre. dużo zależy od warunków w których wykonywane są zdjęcia (sceneria i oświetlenie). myślę, że jak zaczniemy spotykać się w plenerze, i chusty i my będziemy wyglądać nieco inaczej.
a Michał wcale nie robi takich fajnych zdjęć ;). czasem uda mu się pyknąć fajną fotę, ale to przypadek :lol: .
może któregoś razu podwędzę mu sprzęt, wtedy zaszalejemy!

fasolka
22-11-2007, 16:39
Ja też mam już swoją chustę! Długo na nią czekałam, ale wreszcie przyszła:)
Oto moja pierwsza własna chusta- Hopp nairobi:

Od razu jak przyszła, musiałam się omotać, tutaj na zdjęciu pierwszy w moim życiu prosty X.

http://images31.fotosik.pl/53/0ff192d8dca4e178.jpg

Tu X z drugiej strony. Modelka odmówiła odwrócenia się do aparatu. Zrobiłam też węzeł przesuwny! Zostało mi jednak tyle chusty, że musiałam ją skrócić robiąc dodatkowy supeł.


http://images33.fotosik.pl/52/d9900f47c845ec2c.jpg