PDA

Zobacz pełną wersję : BRAK



MartaS
09-04-2010, 17:10
Faaajnie, przyszła wiosna i coraz więcej chust na Żoliborzu :))

ifinoe
09-04-2010, 17:30
koło 14 z dzieciem z przodu na Popiełuszki to byłam ja - ale w błękitnych motylkach didkowych...na Żoliborzu gościnnie, ale będziemy cześciej ;)

Luthienna
09-04-2010, 19:23
Jeżeli Dom Chleba to taka budka ( na przeciwko kwiaciarni) przy przejściu przez Broniewskiego z wysepką to byłam ja z Miśkiem na plecach - manduca ice rose - godzina pasuje :)

Jest tak cudnie że dopiero co wróciliśmy :)

paskowka
09-04-2010, 19:24
Jeżeli Dom Chleba to taka budka ( na przeciwko kwiaciarni) przy przejściu przez Broniewskiego z wysepką to byłam ja z Miśkiem na plecach - manduca ice rose - godzina pasuje :)

Odpowiem, za Martę - tak to dokładnie tam:D

Luthienna
09-04-2010, 19:27
A to już wszystko jasne :)
Już wiem, ze Marta koło 14.00 bywa w parku na Sadach. Chciałabym czatować na spotkanie, ale niestety mój Skarb o tej porze mocno drzemie.....

MartaS
09-04-2010, 20:12
Jeżeli Dom Chleba to taka budka ( na przeciwko kwiaciarni) przy przejściu przez Broniewskiego z wysepką to byłam ja z Miśkiem na plecach - manduca ice rose - godzina pasuje :)

Jest tak cudnie że dopiero co wróciliśmy :)

Tak tak, dokładnie o tą budkę chodzi :) A my bywamy w sadach tak właśnie w okolicach 14, czasami też rano, ale tylko w piątki soboty i niedziele. W pozostałe dni pracuję....Szkoda, że nie widziałam manduki ice rose, ale może jeszcze nic straconego :)

MartaS
09-04-2010, 20:13
koło 14 z dzieciem z przodu na Popiełuszki to byłam ja - ale w błękitnych motylkach didkowych...na Żoliborzu gościnnie, ale będziemy cześciej ;)

A mnie przyszło do głowy, że to były motylki szare nati. Nie weim dlaczego :) Ślicznie wyglądaliści :)

mart
09-04-2010, 20:14
koło 14 z dzieciem z przodu na Popiełuszki to byłam ja - ale w błękitnych motylkach didkowych...na Żoliborzu gościnnie, ale będziemy cześciej ;)

ifinoe, miło Cię było dziś spotkać!!!

Luthienna
09-04-2010, 20:37
Tak tak, dokładnie o tą budkę chodzi :) A my bywamy w sadach tak właśnie w okolicach 14, czasami też rano, ale tylko w piątki soboty i niedziele. W pozostałe dni pracuję....Szkoda, że nie widziałam manduki ice rose, ale może jeszcze nic straconego :)
Zupełnie nic straconego!!! Mieszkam w bloku 26 czyli blisko parku. Niestety jak i Ty pracuję - raz na rano innym razem po poludniu. Więc Misio spaceruje na zmianę raz z mamą, raz z tatą :)

ifinoe
09-04-2010, 21:08
ifinoe, miło Cię było dziś spotkać!!!

z wzajemnością ;) od przyszłego Matylda będzie w Żyrafie 2x w tygodniu, więc pewnie się jeszcze będziemy spotykać ;)

ifinoe
09-04-2010, 21:08
A mnie przyszło do głowy, że to były motylki szare nati. Nie weim dlaczego :) Ślicznie wyglądaliści :)

dziękuję w imieniu Matyldy i swoim ;)

MartaS
09-04-2010, 21:09
z wzajemnością ;) od przyszłego Matylda będzie w Żyrafie 2x w tygodniu, więc pewnie się jeszcze będziemy spotykać ;)

A co to Żyrafa ?

MartaS
09-04-2010, 21:10
Zupełnie nic straconego!!! Mieszkam w bloku 26 czyli blisko parku. Niestety jak i Ty pracuję - raz na rano innym razem po poludniu. Więc Misio spaceruje na zmianę raz z mamą, raz z tatą :)
A ja mieszkam w tym żółtym wieżowcu w stronę którego szłaś, więc NA PEWNO się spotkamy na spacerze któregoś dnia :))

ifinoe
09-04-2010, 21:18
A co to Żyrafa ?

przedszkole wegetariańskie "Przyjaciele Żyrafy"

Zazuza
09-04-2010, 21:20
A mnie dzis nikt nie widzial w czerwonym elastyku na pl wilsona kolo 15 ;)
no szkoada ;)
Zuzia

MartaS
09-04-2010, 21:22
przedszkole wegetariańskie "Przyjaciele Żyrafy"

O.... super :) w mojej okolicy jest przedszkole wegetariańskie ???? Gdzie ono jest ???
Zazuza, nie byłam dziś niestety na placu wilsona :( ale jak w okolice sadów przybędziesz to będę Cię wypatrywać :)

Zazuza
09-04-2010, 21:26
juz wygooglalam ze na popieluszki 14 jest to przedszkole i przyjmuje nawet 2-latki ;)
fajnie
Zuzia

http://www.przedszkole.most.org.pl/przedszkole.htm

Luthienna
09-04-2010, 21:36
Żółty wieżowiec z bankiem...Pamiętam jak go budowali - stanął na miejscu budki z lodami włoskimi....

MartaS
09-04-2010, 21:39
Żółty wieżowiec z bankiem...Pamiętam jak go budowali - stanął na miejscu budki z lodami włoskimi....
A nawet nie wiedziałam.... Mam nadzieję, że nie masz traumy z tego powodu ;)

Luthienna
09-04-2010, 21:50
Traumy raczej nie...choć żal serducho ściskał....Tym bardziej że na lody wyprawa była wtedy aż pod kościół Jana Kantego. To była jedyna alternatywa :)

h_annah
09-04-2010, 22:05
przedszkole wegetariańskie "Przyjaciele Żyrafy"

o dzieki za informacje! Co prawda mamy jeszcze czas, ale juz zaczynam sie rozgladac...