PDA

Zobacz pełną wersję : Grodzisk Mazowiecki, Żabia Wola lub okolice



Cobra
07-04-2010, 20:14
Czy jest ktoś z okolic wymienionych w tytule, kto pomógłby mi skorygować moje wiązanie kieszonki (dzieć wiecznie mi sie skręca w lewą stronę) oraz pokaże jak zamotać na biodrze i na plecach?

LittleMonster
07-04-2010, 20:44
Nie wiem, czy pomogę, ale mieszkam blisko, jakieś 2 km od Żabiej Woli (Jastrzębnik)
Kieszonkę wiązałam kiedyś podobno bardzo dobrą, na biodrze nie wiązałam, na plecach troszkę.
Od jakiegoś czasu umawiamy się z dziewczynami na spotkanie w Grodzisku, ale jakoś sie nie składa...

Cobra
07-04-2010, 21:26
Nie wiem, czy pomogę, ale mieszkam blisko, jakieś 2 km od Żabiej Woli (Jastrzębnik)
Kieszonkę wiązałam kiedyś podobno bardzo dobrą, na biodrze nie wiązałam, na plecach troszkę.
Od jakiegoś czasu umawiamy się z dziewczynami na spotkanie w Grodzisku, ale jakoś sie nie składa...

pędzę po mapę i szukam gdzie jest Jastrzębnik....

kilolek
07-04-2010, 21:32
jestem i ja z Grodziska.
Tak samo jak LitteMonster wiążę kieszonkę i troche na plecach. Na biodrze nie próbowałam, ale czas się wreszcie za to zabrać:lol:

choco
07-04-2010, 21:39
w razie umawiania się gdzieś kiedyś bardzo uprzejmie proszę nie zapominać o mnie :ninja: :mrgreen:

Cobra
07-04-2010, 21:46
Nie wiem, czy pomogę, ale mieszkam blisko, jakieś 2 km od Żabiej Woli (Jastrzębnik)
Kieszonkę wiązałam kiedyś podobno bardzo dobrą, na biodrze nie wiązałam, na plecach troszkę.
Od jakiegoś czasu umawiamy się z dziewczynami na spotkanie w Grodzisku, ale jakoś sie nie składa...

To z buta będzie ode mnie jakieś hmmm ze 4-5 kilometrów. No to jak się cieplej zrobi to chętnie się przejdę, chyba że możemy się spotkać w połowie drogi - czyli w Żabiej Woli :)