PDA

Zobacz pełną wersję : Na szybko: co wybraĂŚ?



Laura
11-06-2008, 10:09
Witam :D .
Pytałam już na innym forum ale poradzę się i tutaj. Chcę kupić chustę i zastanawiam się nad dwoma: Hoppek i Girasol. Mam prawie dwumiesięcznego brzdąca, który ciągle chce być na rękach dlatego też chusta będzie często w użyciu. Zulam motała mnie już w kieszonkę i małemu bardzo sie spodobało - zasnął w sekundzie :D . Którą chustę byście wybrały? Mnie się wydaje, że na lato lepszy będzie Girasol, ponieważ czytałam tutaj, że jest cieńszy niż hoppek. Pomożecie w podjęciu decyzji? Dziś chcę zamawiać którąś z nich, ponieważ ręce i kręgosłup odmiawiają mi już czasem posłuszeństwa...
Aha, dostałam od kuzynki poucha z chusta.pl ale mały nie pokochał tej chusty. Jak jest strasznie zmęczony to w niej zaśnie ale jak nie chce mu się spać to też nie chce w niej siedzieć.

hanti
11-06-2008, 10:18
jeśli wybierasz tylko z tych dwóch to wybrałabym girasola, bo cienszy, bo chyba ze piszesz o cienkim hopie...

Agnen
11-06-2008, 10:25
IMO: 1)Hopp cienki 2)girasolek 3)hopp zwykły. A jeśli chodzi o kolory to girasol najładniejszy jest. :)

kashinka
11-06-2008, 12:09
nie mialam okzaji nawet okiem rzucic na cienkiego hoppa, wiec pomijajac te opcje - gorasola stawiam wyzej niz hoppa.