PDA

Zobacz pełną wersję : chusta bez wiązania - widziałyście to?



wrapsodia
01-04-2010, 22:24
http://allegro.pl/item984275935_chusty_bez_wiazania_innowacyjne_nosi delka.html

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić że można w tym nosić bez dociągania. Gdyby to był elastyk to tak ale len?

ewadbr
01-04-2010, 22:26
już ją gdzieś ktos pokazywał na forum

Meta
01-04-2010, 22:28
Kilka razy już było :D
Ta chusta bez wiązania to są 2 pouche nakładane na krzyż - ani dociągnąć się nie da, ani uniwersalne to nie jest (bo rozmiar musi być dobrany idealnie - a co, jeśli się ubierze dodatkową warstwę ubrań?)

yanettee
01-04-2010, 22:29
było było ...

CABabies
01-04-2010, 22:40
no, bez mozliwosci regulowania to nie zdaje sprawy. Mam chyba ze 3 pouche ale nigdy jakos nie moglam sie do nich przelamac wiec leza w szafie! Nie moze byc to za wygodne ani dla dziecka ani rodzica.... szczegolnie tak na dluzej.

pania
01-04-2010, 22:47
rzeczywiscie chyba sciema. Musiałoby byc normalnie na wymiar osoby z ubraniem. Jak mam plaszcz na sobie i na to chusta, to juz widze, ile mniej chusty mi zostaje, a tak jak tam na zdjeciach spasowane, to potem dziecko sie chyba dusi. A co jak sie przytyje??;-)

Meta
01-04-2010, 22:50
rzeczywiscie chyba sciema. Musiałoby byc normalnie na wymiar osoby z ubraniem. Jak mam plaszcz na sobie i na to chusta, to juz widze, ile mniej chusty mi zostaje, a tak jak tam na zdjeciach spasowane, to potem dziecko sie chyba dusi. A co jak sie przytyje??;-)

No jak to co? Kupisz nowy, większy komplet. A na kurtkę zimową + dzieciowy kombinezon kupisz jeszcze jeden, jeszcze większy :poke:

CABabies
01-04-2010, 23:01
Nie znam osoby, ktora bylaby bardzo zadowolona z pouch, a to dokladnie dlatego, ze pomimo kupijesz niby na wymiar, to przeciez przede wszystkim takie male dziecko rosnie tak szybko.

pszczoła
02-04-2010, 09:27
Nie znam osoby, ktora bylaby bardzo zadowolona z pouch, a to dokladnie dlatego, ze pomimo kupijesz niby na wymiar, to przeciez przede wszystkim takie male dziecko rosnie tak szybko.

Ja jestem bardzo zadowolona:D

agnieszkazd
02-04-2010, 16:10
Też mi się skojarzyło z pouchem. A mój był fajny, ale... kupiony na wymiar był dobry krótko po porodzie. Potem po prostu dużo schudłam i pouch zrobił się za duży, Małgosia mi wisiała w nim i obie nie byłyśmy zadowolone. Tylko na mega szybkie wyjścia go brałyśmy.
A co do tej bezwiązaniowej chusty - myślę, że przez ten brak możliwości dociągnięcia, to do noszenia w pionie tylko dla starszych Dzieci. Młodszego inaczej jak w kołyskę bym w to nie włożyła.