PDA

Zobacz pełną wersję : Kiedy mogę rozpocząć chustowanie po cc



didis
01-04-2010, 20:58
Z uwagi na wskazania medyczne już jestem pewna, że będę miała kolejne cc. Kiedy po cc mogę zacząć wiązania? Chciałam kupić elastyka, mam 2 didki po Dobrawce no i czekam na waszą odpowiedź. Bo jesli wiązania będę mogła zacząć po 6-12 tygodniach po cc, to nie będę się spieszyła z zakupem:)
Z Dobrawką zaczęłam chustowanie po w 3 miesiącu jej życia:) wtedy przebyte cc już nie miało znaczenia.

Kanga
01-04-2010, 21:36
odpowiedź jest najprostsza - jak poczujesz się pewnie na nogach, a blizna nie będzie "ciągnąć".
trudno powiedzieć :)

edit - dodam, że ja po drugiej cesarce duużo szybciej doszłam do formy - wszystko zależy od tego jak się będziesz czuła.

yanettee
01-04-2010, 21:41
słuchaj, ja co prawda bez chusty, ale też po cc, i nosiłam swoje dziecko od pierwszego dnia, no bo kto miał nosić,
już w szpitalu sie troche nosi.
Więc czy w chuście czy bez to bez różnicy.
Oczywiście na początku tylko chwileczkę, a z czasem coraz więcej

didis
01-04-2010, 21:41
No to zacznę szukanie:D
Dzięki... jak będę gotowa to będę miała chustę pod ręką :)

Mamamaria
01-04-2010, 21:50
Hej, ja też po cc i zaczęłam nosić jak tylko zaczęłam chodzić :) sprawnie

tulipowna
01-04-2010, 22:01
OT: didis strasznie milo cie widziec! znaczy sie kolejny chuscioch w drodze? :)

Kanga
01-04-2010, 22:28
Więc czy w chuście czy bez to bez różnicy.

no nie do końca.. bez chusty po cc często się chodzi przygarbionym (zgiętym) - zwłaszcza, gdy szwy jeszcze ciągną.
w chuście idziesz wyprostowana jak żołnierz na paradzie. do tego chusta kusi do długiego noszenia :)
generalnie - trzeba pewnie stać na nogach :)

didis
02-04-2010, 18:35
OT: didis strasznie milo cie widziec! znaczy sie kolejny chuscioch w drodze? :)
Jasne :D
Mam nadzieję, że się znów na jakiś spotkaniach zobaczymy, bo mój ostatni obraz Ciebie to krotkie blond włosy:D
A podpowiedzcie jeszcze, kupować elastyka, czy zostać przy tkanych?

lori
02-04-2010, 21:30
ja zaczełam nosić 2 dni po powrocie ze szpitala
jeszcze mnie trochę bolało, ale było o wiele lepiej niż jak nosiłam na rekach
podstawa to nie nosić za długo!

rosass
02-04-2010, 22:46
tak po czasie mysle ze po sciagnieciu szwow mniej wiecej.
a jesli juz nosilas w tkanych moze Ci byc ciezko z "osfojeniem" z elastykiem

kasinka
04-04-2010, 03:28
ja sie pierwszy raz zachustowałam w szpitalu, nie mogłam już wyleżeć i chcialam sie przejść a nie chciałam malej zostawiać samej nawet na chwilę a że wolałam się trochę ściany trzymać to zakieszonkowałam malutką, położnej się to bardzo spodobało choć mówiła żebym nie przesadzała a jak wdała się infekcja że mam na jakiś czas odpuścić noszenie, ale dziś już jest w porządku, noszę w tkanej

martex
04-04-2010, 10:46
tez jestem po cc i pomimo dobrego samopoczucia wolalam poczekac zeby wszystko sie ladnie pogoilo i dopiero teraz po 6 tyg. zaczynam proby chustowe

peluche
05-04-2010, 16:30
hm, ja byłam jakiś miesiąc po cesarce jak zaczęłam wiązania, mimo, że wcześniej juz dobrze sie czułam i nie chodziłam juz zgarbiona... :) więc myślę, że nawet wcześniej, ale jak juz napisano, to sprawa indywidualna :)

morepig
05-04-2010, 22:44
Ja zaczęłam w 5 czy 7 dobie. ;) wszystko zależy o tego jak się czujesz.

Z uwagi na wskazania medyczne już jestem pewna, że będę miała kolejne cc. Kiedy po cc mogę zacząć wiązania? Chciałam kupić elastyka, mam 2 didki po Dobrawce no i czekam na waszą odpowiedź. Bo jesli wiązania będę mogła zacząć po 6-12 tygodniach po cc, to nie będę się spieszyła z zakupem:)
Z Dobrawką zaczęłam chustowanie po w 3 miesiącu jej życia:) wtedy przebyte cc już nie miało znaczenia.