PDA

Zobacz pełną wersję : Tots bots bamboozle



elizek
28-03-2010, 08:50
Jestem ciekawa czy ktoras uzywa takich formowanek no i wasze opinie na ich temat.
Ja znalazlam wczoraj miejsce z wyprzedaza (znowu) i zakupilam 2 sztuki. Jestem ciekawa jak z wytrzymaloscia na dluzsza mete no i w ogole jak sie nosza...

Malina
28-03-2010, 13:03
Elizek, ja mam jedna, rozmiar 1, zielona, po tylu praniach nadal jest miekka i kolor spral sie odrobine, prawie niezauwazalnie.
Lubie ja, chlonna jest, zgrabna i w ogole;) Jak Malinowka byla mala to dluzej wytrzymywala, spokojnie do 2-3 godzin.
Nawet wole ja od little lamb.
ALe nowa strechie, jest fajniesza:)
Formowanek uzywam do poludnia, kiedy mloda najwiecej sika. No i zmieniam po max 2 siknieciach, chociaz spokojnie wchlonelaby kolejnych 3. Praktykujemy EC:D

elizek
28-03-2010, 17:52
Wow dzis przetestowana do spania na podworku. Wytrzymala ponad 4 godziny bez przesiakania z otulaczem oczywiscie. Podoba mi sie co raz bardziej. To pierwsze bambuski jakie mamy...

martita
28-03-2010, 20:49
jejku a napisz gdzie jest na nie wyprzedaz???

elizek
28-03-2010, 20:52
jejku a napisz gdzie jest na nie wyprzedaz???
W jednym sklepie u mnie w norwegii. Niestety tylko na miejscu w necie nie przecenili.

martita
28-03-2010, 21:12
uuuu...ostatnio byla super promocja na nie na pieluszkarni...myslalam, ze o jakims sklepie internetowym i do tego polskim piszesz...
szkoda :(
bo nie zdazylam sie zalapac, chlip, chlip...

clatite
08-12-2012, 14:36
Odkopałam wątek i pytam: ktoś jeszcze cos o nich napisze? Zastanawiam się nad wersją nocną, ale nie wiem, czy sucho od pupy one mają

KaiDo
27-01-2013, 23:20
Używaliśmy rozmiaru 1, teraz czeka na brata:)
Miekka, fajne się dopasowywała, rzepy są nadal w bardzo odbrym stanie. Raczej jako dzienna formowanka niż nocna moim zdaniem.

Inna Mama
19-02-2013, 00:54
Ja właśnie kupiłam, jest rewelacyjna!

kahulec
09-05-2013, 21:23
a jak z rozmiarem 2? znalazłam informację że to jest one size...http://www.organicalulu.pl/pieluszki-wielorazowe/69-tots-bots-pieluszka-formowana-bamboozle-stretch-rozm-2-one-size.html a rozmiar 1? na ile kg?

mamaUlki
09-05-2013, 21:42
a jak z rozmiarem 2? znalazłam informację że to jest one size...http://www.organicalulu.pl/pieluszki-wielorazowe/69-tots-bots-pieluszka-formowana-bamboozle-stretch-rozm-2-one-size.html a rozmiar 1? na ile kg?

1 pasowała synkowi do 8 kg :)

inka
11-05-2013, 22:08
Kilka sztuk Tots Bots mają tutaj http://tree-house.pl/pl/c/Pieluchy-wielorazowe/36/1/default/1/f_producer_8/1

na fb znalazłam jeszcze kod rabatowy na 5%
A02B04C13 co z darmową wysyłką może być nie złą promocją. Ja mam jedną i zdaje egzamin bardzo dobrze :)

Syrop_z_agawy tutaj rozmawiamy o pieluszkach, a nie rekalmujemy swoja :ninja: dzialalnosc :)

Ananke
12-05-2013, 00:41
Tanie bamboozle to sa tutaj:

http://www.babipur.co.uk/shop/p10004/Size-2-Bamboozle-Half-Price-Gold/product_info.html#.UY7I_bU3ug5

Przesylka do PL 6,95 funtow.

Wychodzi ok. 38zl za sztuke.

;-)

Guest
12-05-2013, 09:34
Syrop_z_agawy tutaj rozmawiamy o pieluszkach, a nie rekalmujemy swoja :ninja: dzialalnosc :)

W dodatku to bardzo naiwne sadzić, ze reklama własnego sklepu w każdym mozliwym poście pozostanie niezauważone ;)

onka
02-07-2013, 16:26
Ja mam bamboozle ale w starszej wersji z kolorowej frotki bambusowej. Bardzo lubię te formowanki na noc. Mają dodatkowy język wszyty do środka. Dają radę na noc. Potrafią wchłonąć na prawdę dużo, rano można wykręcać. Nie robią też dużej pupy, co wg mnie bardzo istotne na noc, szczególnie przy mniejszym dziecku.

justi
05-07-2013, 08:49
Uzywamy bamboozle strech rozm 2 na noc. Dodatkowo dokladam jeszcze tylko wkladke nocne Close parent (ta z polarkiem na srodku) i nigdy nie mielismy przciekow (+ otulacz Bambino mio, który pasuje na TotsBotsa idealnie).
LoW! Low! Low!
Teraz dokupilam jeszcze TB Flexi i tez jest super, choc na razie uzywamy tylko w dzien, bo nie nabrała jeszcze pełnej chłonności.
Generalnie obie formowanki Tots bots jak dla mnie rewelacyjne. Nie uciskaja i sa bardzo wygodne nawet dla grubszej dupci :)

Pat
23-07-2013, 17:25
Mamy kilka Bamboozle (tę nowszą wersję). Lubię je za miękkość, elastyczność oraz chłonność. Pielucha fajnie pracuje na dziecku, nie krępując mu ruchów. Dla mnie to jest BARDZO ważne.